VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ITALINOX Slovakia, s.r.o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami

24 902 664 €tržby 2025 ▲ 6 %−597 566 €strata 2025

aktívna 32 rokov39 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

24 902 664 €tržby 2025 ▲ 6 %
−597 566 €strata 2025
  1. 12 : tržby 16 047 218 €, výsledok hospodárenia -578 851 €
  2. 13 : tržby 16 325 438 €, výsledok hospodárenia 28 613 €
  3. 14 : tržby 17 308 940 €, výsledok hospodárenia 181 287 €
  4. 15 : tržby 17 093 727 €, výsledok hospodárenia -173 584 €
  5. 16 : tržby 17 712 015 €, výsledok hospodárenia 82 925 €
  6. 17 : tržby 23 386 862 €, výsledok hospodárenia 230 329 €
  7. 18 : tržby 23 918 730 €, výsledok hospodárenia 80 293 €
  8. 19 : tržby 21 948 888 €, výsledok hospodárenia -48 148 €
  9. 20 : tržby 20 451 642 €, výsledok hospodárenia -285 262 €
  10. 21 : tržby 33 412 262 €, výsledok hospodárenia 2 058 368 €
  11. 22 : tržby 44 004 712 €, výsledok hospodárenia 1 703 209 €
  12. 23 : tržby 28 250 464 €, výsledok hospodárenia -1 200 559 €
  13. 24 : tržby 23 494 319 €, výsledok hospodárenia -1 198 804 €
  14. 25 : tržby 24 902 664 €, výsledok hospodárenia -597 566 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ITALINOX Slovakia, s.r.o. (IČO 31679994) mala v roku 2025 tržby 24 902 664 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ITALINOX Slovakia

V roku 2025 mala ITALINOX Slovakia priemerne 39 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 399 983 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 047 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 302 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia ITALINOX Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za ITALINOX Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník ITALINOX Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ITALINOX Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch ITALINOX Slovakia FINGHOLD S.p.A. 100,0 %. Spolu 6 639 €. FINGHOLD S.p.A.: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • FINGHOLD S.p.A.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
FINGHOLD S.p.A.od 9. 7. 2021 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ITALINOX Slovakia

Za rok 2025 má ITALINOX Slovakia v závierke tržby 24 902 664 €, o 6,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −597 566 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 44 004 712 €.

Tržby 202524,9 mil. €▲ +6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−598 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202517,4 mil. €
Vlastné imanie 20254,55 mil. €
Záväzky 202512,9 mil. €73,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025841 tis. €
Zisková marža 2025−2,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov282 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ITALINOX Slovakia

Súvaha ITALINOX Slovakia

Všetky čísla zo závierok ITALINOX Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok ITALINOX Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202524 902 664 €−597 566 €17 439 657 €4 550 992 €12 888 665 €840 510 €−2,4 %
202423 494 319 €−1 198 804 €14 843 871 €5 148 559 €9 695 312 €661 005 €−5,1 %
202328 250 464 €−1 200 559 €15 984 382 €6 347 363 €9 637 019 €535 355 €−4,2 %
202244 004 712 €1 703 209 €21 542 339 €7 547 922 €13 994 417 €3 731 350 €+3,9 %
202133 412 262 €2 058 368 €22 193 747 €5 844 713 €16 349 034 €4 283 041 €+6,2 %
202020 451 642 €−285 262 €15 728 290 €3 786 345 €11 941 945 €986 269 €−1,4 %
201921 948 888 €−48 148 €15 563 826 €4 071 607 €11 492 219 €1 166 110 €−0,2 %
201823 918 730 €80 293 €16 108 925 €4 119 756 €11 989 169 €1 241 642 €+0,3 %
201723 386 862 €230 329 €17 281 539 €4 039 463 €13 242 076 €1 343 139 €+1,0 %
201617 712 015 €82 925 €14 688 907 €3 809 135 €10 879 772 €820 063 €+0,5 %
201517 093 727 €−173 584 €11 685 045 €3 213 898 €8 471 147 €757 218 €−1,0 %
201417 308 940 €181 287 €13 138 586 €3 387 482 €9 751 104 €1 056 569 €+1,0 %
201316 325 438 €28 613 €12 111 882 €3 206 195 €8 905 687 €688 511 €+0,2 %
201216 047 218 €−578 851 €11 778 744 €3 177 582 €8 601 162 €557 760 €−3,6 %

Riziko: zaplatí ITALINOX Slovakia?

ITALINOX Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom ITALINOX Slovakia v objeme 2 801 € z rokov 2016 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o.: 2 801 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2 801 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201631. 5. 2016

História firmy ITALINOX Slovakia

Dátum vzniku ITALINOX Slovakia je 27. 10. 1993, teda pred 32 rokmi. Skoršie obchodné meno: ITALINOX Slovakia s.r.o. Rožňava. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38891/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020500680
  3. Zmena obchodného menaPredtým ITALINOX Slovakia s.r.o. Rožňava, odvtedy ITALINOX Slovakia, s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 16 047 218 € · majetok 11 778 744 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o., hodnota zmluvy 2 801 €. Firma vznikla 27. 10. 1993.
  6. Nový spoločník: FINGHOLD S.p.A.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový štatutár: Luca SavinoKonateľ
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 24 902 664 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ITALINOX Slovakia

  • - obchodná činnosť v obore: potraviny, nápoje tabak, kovy a kovové rudy, drevo a stavebný materiál, železiarský tovar, inštalatérske a vykurovacie zariadenia, stroje a technické potreby, obrábacie stroje pre opracovanie dreva a kovu
  • - sprostredkovanie obchodu
  • - nákup a predaj nehnuteľností
  • - výskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

ITALINOX Slovakia v odvetví veľkoobchod

ITALINOX Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), ITALINOX Slovakia má 24 902 664 €, čo je 179-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ITALINOX Slovakia 45. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ITALINOX Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo ITALINOX Slovakia: Bratislava - Podunajské Biskupice

ITALINOX Slovakia sídli na adrese Ulica svornosti 100, 820 11 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 396 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 396aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

ITALINOX Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

ITALINOX Slovakia, s.r.o. (IČO 31679994) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 10. 1993, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Giuseppe Ciacci a Luca Savino. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 902 664 € a výsledok hospodárenia −597 566 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Webitalinox.skOverené 29. 9. 2026, web firmy s IČO na stránke.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684)
Základné imanie6 639 €
Vznik27. 10. 1993
Skoršie názvyITALINOX Slovakia s.r.o. Rožňava
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ITALINOX Slovakia, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 24 902 664 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 179-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy ITALINOX Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ITALINOX Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ITALINOX Slovakia

  • Tendre7súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 295 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 689zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov11firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.EQUUS a.s.INTERPHARM Slovakia, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.74) v okrese Bratislava II

Viessmann, s.r.o.Geberit Slovensko s.r.o.Schachermayer, spol. s r.o.Maxxel a. s.Madal Bal s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk