Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
351 206 €tržby 2025 ▲ 14 %−225 €strata 2025aktívna 33 rokov7 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 734 607 €, výsledok hospodárenia 2 151 €
- 13 : tržby 716 617 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby 190 795 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 15 : tržby 200 770 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 16 : tržby 184 221 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 17 : tržby 266 769 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 18 : tržby 212 126 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 19 : tržby 208 088 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby 235 908 €, výsledok hospodárenia -639 €
- 21 : tržby 263 192 €, výsledok hospodárenia -201 €
- 22 : tržby 314 879 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 339 760 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 307 949 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 351 206 €, výsledok hospodárenia -225 €
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa (IČO 31673821) mala v roku 2025 tržby 351 206 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
V roku 2025 mala Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 290 617 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 2 540 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti, Prešovský kraj bola v roku 2025 1 440 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 290 617 € | — |
| 2024 | — | 254 051 € | — |
| 2023 | — | 250 566 € | — |
| 2022 | — | 224 713 € | — |
| 2021 | — | 211 495 € | — |
| 2020 | — | 180 078 € | — |
| 2019 | — | 177 926 € | — |
| 2018 | — | 171 889 € | — |
| 2017 | — | 159 156 € | — |
| 2016 | — | 150 270 € | — |
| 2015 | — | 149 481 € | — |
| 2014 | — | 145 869 € | — |
| 2013 | — | 162 970 € | 106 029 € |
| 2012 | — | 138 604 € | 94 916 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa, odhad zo závierky2 540 €
- Nehnuteľnosti, Prešovský kraj1 440 €
- Všetky odvetvia v okrese Stará Ľubovňa1 450 €
- Nehnuteľnosti na Slovensku1 662 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Nehnuteľnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Predstavenstvo Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Podľa Registra právnických osôb konajú za Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa 9 členov predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Za rok 2025 má Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa v závierke tržby 351 206 €, o 14,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −225 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 734 607 €.
Výkaz ziskov a strát Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Najvyššie tržby: rok 2012, 734 607 €. Najnižšie: rok 2016, 184 221 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 351 206 € |
| 2024 | 307 949 € |
| 2023 | 339 760 € |
| 2022 | 314 879 € |
| 2021 | 263 192 € |
| 2020 | 235 908 € |
| 2019 | 208 088 € |
| 2018 | 212 126 € |
| 2017 | 266 769 € |
| 2016 | 184 221 € |
| 2015 | 200 770 € |
| 2014 | 190 795 € |
| 2013 | 716 617 € |
| 2012 | 734 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 086 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −225 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −201 € |
| 2020 | −639 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | 0 € |
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | 0 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 2 151 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,1 % | +8,8 % |
| 2024 | 0,0 % | +6,0 % |
| 2023 | 0,0 % | +4,1 % |
| 2022 | 0,0 % | +4,6 % |
| 2021 | −0,1 % | +4,4 % |
| 2020 | −0,3 % | +3,4 % |
| 2019 | 0,0 % | +3,2 % |
| 2018 | 0,0 % | +3,5 % |
| 2017 | 0,0 % | +5,1 % |
| 2016 | 0,0 % | +4,6 % |
| 2015 | 0,0 % | +4,2 % |
| 2014 | 0,0 % | — |
| 2013 | 0,0 % | — |
| 2012 | +0,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+44,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,0 % |
| 2024 | −9,4 % |
| 2023 | +7,9 % |
| 2022 | +19,6 % |
| 2021 | +11,6 % |
| 2020 | +13,4 % |
| 2019 | −1,9 % |
| 2018 | −20,5 % |
| 2017 | +44,8 % |
| 2016 | −8,2 % |
| 2015 | +5,2 % |
| 2014 | −73,4 % |
| 2013 | −2,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 922 050 €, vlastné imanie 53 624 € a záväzky 868 426 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 922 050 € | 53 624 € | 868 426 € |
| 2024 | 1 038 773 € | 53 850 € | 984 923 € |
| 2023 | 1 084 044 € | 53 850 € | 1 030 194 € |
| 2022 | 1 091 751 € | 53 849 € | 1 037 902 € |
| 2021 | 1 242 667 € | 53 649 € | 1 189 018 € |
| 2020 | 93 180 € | 51 551 € | 41 629 € |
| 2019 | 3 869 594 € | 1 828 167 € | 2 041 427 € |
| 2018 | 4 337 330 € | 1 965 247 € | 2 372 083 € |
| 2017 | 4 584 315 € | 2 028 344 € | 2 555 971 € |
| 2016 | 4 789 562 € | 2 123 354 € | 2 666 208 € |
| 2015 | 4 371 317 € | 2 208 843 € | 2 162 474 € |
| 2014 | 4 685 897 € | 2 308 251 € | 2 377 646 € |
| 2013 | 4 828 949 € | 2 378 544 € | 2 450 405 € |
| 2012 | 4 764 263 € | 2 416 501 € | 2 347 762 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351 206 € | −225 € | 922 050 € | 53 624 € | 868 426 € | 292 083 € | −0,1 % |
| 2024 | 307 949 € | 0 € | 1 038 773 € | 53 850 € | 984 923 € | 259 990 € | 0,0 % |
| 2023 | 339 760 € | 0 € | 1 084 044 € | 53 850 € | 1 030 194 € | 256 165 € | 0,0 % |
| 2022 | 314 879 € | 0 € | 1 091 751 € | 53 849 € | 1 037 902 € | 231 064 € | 0,0 % |
| 2021 | 263 192 € | −201 € | 1 242 667 € | 53 649 € | 1 189 018 € | 217 565 € | −0,1 % |
| 2020 | 235 908 € | −639 € | 93 180 € | 51 551 € | 41 629 € | 185 827 € | −0,3 % |
| 2019 | 208 088 € | 0 € | 3 869 594 € | 1 828 167 € | 2 041 427 € | 183 107 € | 0,0 % |
| 2018 | 212 126 € | 0 € | 4 337 330 € | 1 965 247 € | 2 372 083 € | 176 225 € | 0,0 % |
| 2017 | 266 769 € | 0 € | 4 584 315 € | 2 028 344 € | 2 555 971 € | 164 001 € | 0,0 % |
| 2016 | 184 221 € | 0 € | 4 789 562 € | 2 123 354 € | 2 666 208 € | 157 298 € | 0,0 % |
| 2015 | 200 770 € | 0 € | 4 371 317 € | 2 208 843 € | 2 162 474 € | 157 821 € | 0,0 % |
| 2014 | 190 795 € | 0 € | 4 685 897 € | 2 308 251 € | 2 377 646 € | 157 400 € | 0,0 % |
| 2013 | 716 617 € | 0 € | 4 828 949 € | 2 378 544 € | 2 450 405 € | 496 187 € | 0,0 % |
| 2012 | 734 607 € | 2 151 € | 4 764 263 € | 2 416 501 € | 2 347 762 € | 505 057 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa?
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa v objeme 608 040 € z rokov 2022 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 608 040 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 608 040 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 2 | 608 040 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Dátum vzniku Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa je 21. 6. 1993, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 19 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/220/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020707205
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 734 607 € · majetok 4 764 263 €
- Nový štatutár: Mgr. Monika StesňákováPredstavenstvo
- Nový zápis v registri: Margita KonkoľováČlen dozorného orgánu
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Spojená škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa. Firma vznikla 21. 6. 1993.
- Najväčšia verejná zmluva: 304 020 €Objednávateľ Štátny fond rozvoja bývania. Zmluva o úvere
- Nový zápis v registri: Mgr. Martina MosoriakováČlen dozorného orgánu
- Nový štatutár: Daniela KorschováPredstavenstvo
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 351 206 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
- - nákup a predaj železiarskeho tovaru
- - nákup a predaj stavebného materiálu
- - nákup a predaj inštalačného materiálu
- - nákup a predaj vykurovacích zariadení
- - vykonávanie bytových a občianskych stavieb
- - maliarstvo
- - zváračske práce
- - sklenárstvo
- - zámočníctvo
- - stolárstvo
- - vodoištalatérstvo
- - natieračske práce
- prenájom bytov, garáží a ateliérov vo vlastníctve družstva svojim členom a zabezpečovanie plnení, poskytovanie ktorých je spojené s ich užívaním
- správa, prevádzka a údržba bytových domov, bytov, garáži a ateliérov vo vlastníctve družstva
- správa, prevádzka a údržba bytov, garáží a ateliérov vo vlastníctve fyzických osôb, ktoré nadobudli podľa osobitných predpisov, spoločných častí a spoločných zariadení domu a zabezpečovanie plnení poskytovanie ktorých je spojené s ich užívaním
- zabezpečovanie výstavby bytov a nebytových priestorov vrátane bytov a nebytových priestorov získaných nadstavbou, vstavbou, prístavbou a bytov získaných predstavbou nebytových priestorov do vlastníctva družstva
- prenájom nehnuteľností - nebytových priestorov
- inžinierska činnosť
- správa nehnuteľností vo vlastníctve právnických alebo fyzických osôb na základe honoráru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa má 351 206 €, čo je 7,7-násobok mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 173 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa 6. z 51.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa | 351 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 351 206 € | 45 441 € |
| 2024 | 307 949 € | 41 414 € |
| 2023 | 339 760 € | 39 245 € |
| 2022 | 314 879 € | 39 100 € |
| 2021 | 263 192 € | 36 493 € |
| 2020 | 235 908 € | 38 820 € |
| 2019 | 208 088 € | 41 617 € |
| 2018 | 212 126 € | 41 053 € |
| 2017 | 266 769 € | 40 920 € |
| 2016 | 184 221 € | 41 408 € |
| 2015 | 200 770 € | 40 000 € |
| 2014 | 190 795 € | — |
| 2013 | 716 617 € | — |
| 2012 | 734 607 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa | 351 206 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 43 485 € |
| medián kraja | 41 448 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Machterliving s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 843 636 € (2023)
- BauM SK s. r. o.Žilina · tržby 842 413 € (2025)
- Bytový podnik Trebišov, s.r.o.Trebišov · tržby 842 229 € (2025)
- OLÝRA, s.r.o.Považská Bystrica · tržby 842 164 € (2025)
- REAL MAKLER, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 841 965 € (2025)
- Modrý koník s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 841 715 € (2025)
- TM real, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 841 653 € (2025)
- B Group, a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 840 085 € (2025)
- TERMÁLNE KÚPELE Malé Bielice, s.r.o.Partizánske · tržby 840 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa: Stará Ľubovňa
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa sídli na adrese Okružná 15, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Stará Ľubovňa je 3 014 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 402.
Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa: IČO, sídlo a základné údaje
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa (IČO 31673821) je družstvo so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 21. 6. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutármi sú Magdaléna Kičurová, Marta Simoníková a 7 ďalších. Za rok 2025 sú v závierke tržby 351 206 € a výsledok hospodárenia −225 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 1 660 € |
| Vznik | 21. 6. 1993 |
| Obec | Stará Ľubovňa |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 351 206 €, typická firma odvetvia 45 441 €, čo je 7,7-násobok mediánu (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
- Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Stará Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 136 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania559 zmlúv za 3 roky · 186 758 255 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Car Care SL s. r. o.Základná organizácia Odborového zväzu PŠaV…
Najväčšie firmy v obci Stará Ľubovňa
Ľubovnianska nemocnica, n. o.BEST SORTIMENTS, s.r.o.GURLEX, s.r.o.AS-SPOL, s.r.o.mkem, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Stará Ľubovňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Stará Ľubovňa
NOVATES, a.s.ZIMLET, spol.s r.o., Stará ĽubovňaHITERA, spol. s r.o.S.L. tuning, s.r.o.INTERLIFT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.