VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LPS Dubravka, spol. s r.o.

Pichne · Ťažba dreva

24 953 €tržby 2025 ▲ 45 %−971 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

24 953 €tržby 2025 ▲ 45 %
−971 €strata 2025
  1. 12 : tržby 31 €, výsledok hospodárenia -2 255 €
  2. 13 : tržby 6 933 €, výsledok hospodárenia 1 765 €
  3. 14 : tržby 2 987 €, výsledok hospodárenia -425 €
  4. 15 : tržby 28 955 €, výsledok hospodárenia 9 771 €
  5. 16 : tržby 433 €, výsledok hospodárenia -1 877 €
  6. 17 : tržby 7 393 €, výsledok hospodárenia -2 359 €
  7. 18 : tržby 26 714 €, výsledok hospodárenia 6 660 €
  8. 19 : tržby 23 827 €, výsledok hospodárenia 4 673 €
  9. 20 : tržby 13 020 €, výsledok hospodárenia -2 065 €
  10. 21 : tržby 17 760 €, výsledok hospodárenia 538 €
  11. 22 : tržby 13 870 €, výsledok hospodárenia -2 070 €
  12. 23 : tržby 21 032 €, výsledok hospodárenia 3 281 €
  13. 24 : tržby 17 166 €, výsledok hospodárenia -2 463 €
  14. 25 : tržby 24 953 €, výsledok hospodárenia -971 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LPS Dubravka, spol. s r.o. (IČO 31671853) mala v roku 2025 tržby 24 953 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ LPS Dubravka

Podľa Registra právnických osôb koná za LPS Dubravka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci LPS Dubravka

V registri sú zapísaní 11 spoločníkov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LPS Dubravka

Za rok 2025 má LPS Dubravka v závierke tržby 24 953 €, o 45,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −971 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 28 955 €.

Tržby 202525 tis. €▲ +45,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−971 €strata
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Pridaná hodnota 2025185 €
Zisková marža 2025−3,9 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov12 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát LPS Dubravka

Súvaha LPS Dubravka

Všetky čísla zo závierok LPS Dubravka (14 rokov)
Čísla zo závierok LPS Dubravka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202524 953 €−971 €11 545 €11 545 €—185 €−3,9 %
202417 166 €−2 463 €12 516 €12 516 €—−1 693 €−14,3 %
202321 032 €3 281 €15 558 €14 979 €579 €4 646 €+15,6 %
202213 870 €−2 070 €11 699 €11 699 €0 €−1 333 €−14,9 %
202117 760 €538 €13 863 €13 768 €95 €1 361 €+3,0 %
202013 020 €−2 065 €13 230 €13 230 €—−1 334 €−15,9 %
201923 827 €4 673 €16 251 €15 295 €956 €6 396 €+19,6 %
201826 714 €6 660 €12 539 €10 622 €1 917 €8 192 €+24,9 %
20177 393 €−2 359 €4 442 €3 962 €480 €−1 126 €−31,9 %
2016433 €−1 877 €6 480 €6 321 €159 €−813 €−433,5 %
201528 955 €9 771 €10 514 €8 199 €2 315 €12 711 €+33,7 %
20142 987 €−425 €3 067 €−1 572 €4 639 €731 €−14,2 %
20136 933 €1 765 €6 497 €−1 146 €7 643 €3 649 €+25,5 %
201231 €−2 255 €172 €−2 911 €3 083 €−939 €−7 274,2 %

Riziko: zaplatí LPS Dubravka?

Peniaze od štátu: LPS Dubravka

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LPS Dubravka

Dátum vzniku LPS Dubravka je 6. 5. 1993, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 16 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1073/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 € · majetok 172 €
  3. Nový spoločník: Milana BasošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: Miroslav BžiskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ing. Vladimír RadlerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: Július BaníkKonateľ
  7. Nový spoločník: Ing. Alfréd RadlerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový spoločník: PhDr. Miroslav FúraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 24 953 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LPS Dubravka

  • - lesníctvo a poľnohospodárstvo, včítane spracovania a predaja spracovaných a nespracovaných lesných a poľnohospodárskych výrobkov
  • - konštrukčné práce
  • - výroba a predaj strojov a mechanizmov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

LPS Dubravka v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

LPS Dubravka je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť ťažba dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), LPS Dubravka má 24 953 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Snina je v tomto odvetví 190 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LPS Dubravka 20. z 52.

V odvetví v okrese Snina190aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LPS Dubravka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Snina ›

Sídlo LPS Dubravka: Pichne

LPS Dubravka sídli na adrese 135, 069 01 Pichne, okres Snina. V obci Pichne je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Pichne79aktívnych
Subjektov v okrese Snina4 996aktívnych
V tom istom odvetví190okres Snina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Pichne: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›

LPS Dubravka: IČO, sídlo a základné údaje

LPS Dubravka, spol. s r.o. (IČO 31671853) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pichne, okres Snina. Dátum vzniku je 6. 5. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Július Baník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 953 € a výsledok hospodárenia −971 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieŤažba dreva (SK NACE 0220)
Základné imanie11 951 €
Vznik6. 5. 1993
ObecPichne
OkresOkres Snina
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) LPS Dubravka, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 953 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Snina ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Snina ›

Sieť prepojení firmy LPS Dubravka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LPS Dubravka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LPS Dubravka

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 400 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Pichnetypický nepokrytý dopyt 13 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SPACE SK s. r. o.FÚRA SLOVENSKO a.s.

Najväčšie firmy v obci Pichne

MC Steel s. r. o.KP Inžiniering s. r. o.Pomoc pre Sofinku a Alexa o.z.Rusmont, s.r.o.Obec PichneVšetky firmy v obci Pichne ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk