GEMER INVEST, s.r.o.
Rimavská Sobota · Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
969 336 €tržby 2025 ▲ 0 %+17 331 €zisk 2025aktívna 31 rokov9 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 592 647 €, výsledok hospodárenia 2 723 €
- 13 : tržby 577 797 €, výsledok hospodárenia 1 130 €
- 14 : tržby 736 425 €, výsledok hospodárenia 42 309 €
- 15 : tržby 853 068 €, výsledok hospodárenia 48 111 €
- 16 : tržby 884 814 €, výsledok hospodárenia 36 233 €
- 17 : tržby 938 550 €, výsledok hospodárenia 44 037 €
- 18 : tržby 1 029 864 €, výsledok hospodárenia 76 510 €
- 19 : tržby 1 110 425 €, výsledok hospodárenia 90 606 €
- 20 : tržby 1 087 895 €, výsledok hospodárenia 115 015 €
- 21 : tržby 1 038 959 €, výsledok hospodárenia 87 242 €
- 22 : tržby 1 033 577 €, výsledok hospodárenia 63 907 €
- 23 : tržby 998 692 €, výsledok hospodárenia 99 851 €
- 24 : tržby 967 678 €, výsledok hospodárenia 42 403 €
- 25 : tržby 969 336 €, výsledok hospodárenia 17 331 €
GEMER INVEST, s.r.o. (IČO 31630952) mala v roku 2025 tržby 969 336 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GEMER INVEST
V roku 2025 mala GEMER INVEST priemerne 9 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 132 495 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 850 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Rimavská Sobota bola v roku 2025 1 225 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 | 132 495 € | 91 835 € |
| 2024 | 9 | 122 258 € | 85 393 € |
| 2023 | 9 | 114 171 € | 80 343 € |
| 2022 | 10 | 90 211 € | 62 622 € |
| 2021 | 9 | 93 549 € | 66 071 € |
| 2020 | 12 | 102 111 € | 73 585 € |
| 2019 | — | 141 404 € | 100 443 € |
| 2018 | — | 108 587 € | 75 650 € |
| 2017 | — | 98 936 € | 71 475 € |
| 2016 | — | 78 739 € | 56 654 € |
| 2015 | — | 69 854 € | 49 964 € |
| 2014 | — | 57 603 € | 41 828 € |
| 2013 | — | 58 979 € | 42 098 € |
| 2012 | — | 57 720 € | 40 699 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- GEMER INVEST, mzdové náklady na zamestnanca850 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Rimavská Sobota1 225 €
- Všetky odvetvia v okrese Rimavská Sobota1 444 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 91 835 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 33 220 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia GEMER INVEST
Podľa Registra právnických osôb konajú za GEMER INVEST 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci GEMER INVEST
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ivan Roško50,0 %
- Roman Oštrom50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivan Roškood 22. 6. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
| Roman Oštromod 22. 6. 2021 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GEMER INVEST
Za rok 2025 má GEMER INVEST v závierke tržby 969 336 €, o 0,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 331 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 110 425 €.
Výkaz ziskov a strát GEMER INVEST
Najvyššie tržby: rok 2019, 1 110 425 €. Najnižšie: rok 2013, 577 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 969 336 € |
| 2024 | 967 678 € |
| 2023 | 998 692 € |
| 2022 | 1 033 577 € |
| 2021 | 1 038 959 € |
| 2020 | 1 087 895 € |
| 2019 | 1 110 425 € |
| 2018 | 1 029 864 € |
| 2017 | 938 550 € |
| 2016 | 884 814 € |
| 2015 | 853 068 € |
| 2014 | 736 425 € |
| 2013 | 577 797 € |
| 2012 | 592 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 767 408 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 17 331 € |
| 2024 | 42 403 € |
| 2023 | 99 851 € |
| 2022 | 63 907 € |
| 2021 | 87 242 € |
| 2020 | 115 015 € |
| 2019 | 90 606 € |
| 2018 | 76 510 € |
| 2017 | 44 037 € |
| 2016 | 36 233 € |
| 2015 | 48 111 € |
| 2014 | 42 309 € |
| 2013 | 1 130 € |
| 2012 | 2 723 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GEMER INVEST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEMER INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,8 % | +2,4 % |
| 2024 | +4,4 % | +2,3 % |
| 2023 | +10,0 % | +1,9 % |
| 2022 | +6,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +8,4 % | +2,0 % |
| 2020 | +10,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +8,2 % | +1,5 % |
| 2018 | +7,4 % | +1,6 % |
| 2017 | +4,7 % | +2,2 % |
| 2016 | +4,1 % | +2,0 % |
| 2015 | +5,6 % | +1,7 % |
| 2014 | +5,7 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+27,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,2 % |
| 2024 | −3,1 % |
| 2023 | −3,4 % |
| 2022 | −0,5 % |
| 2021 | −4,5 % |
| 2020 | −2,0 % |
| 2019 | +7,8 % |
| 2018 | +9,7 % |
| 2017 | +6,1 % |
| 2016 | +3,7 % |
| 2015 | +15,8 % |
| 2014 | +27,5 % |
| 2013 | −2,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GEMER INVEST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 118 600 €, vlastné imanie 754 461 € a záväzky 234 431 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 118 600 € | 754 461 € | 234 431 € |
| 2024 | 1 143 158 € | 754 612 € | 235 230 € |
| 2023 | 1 454 633 € | 839 609 € | 438 098 € |
| 2022 | 1 258 022 € | 740 011 € | 518 011 € |
| 2021 | 1 192 245 € | 673 670 € | 518 575 € |
| 2020 | 1 092 065 € | 587 649 € | 504 416 € |
| 2019 | 1 074 485 € | 472 634 € | 601 851 € |
| 2018 | 1 013 942 € | 382 029 € | 631 913 € |
| 2017 | 985 429 € | 305 519 € | 678 976 € |
| 2016 | 965 374 € | 261 482 € | 703 565 € |
| 2015 | 976 740 € | 225 249 € | 750 110 € |
| 2014 | 1 019 256 € | 177 138 € | 841 574 € |
| 2013 | 971 563 € | 138 022 € | 833 541 € |
| 2012 | 429 697 € | 136 901 € | 292 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GEMER INVEST (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 969 336 € | 17 331 € | 1 118 600 € | 754 461 € | 234 431 € | 227 716 € | +1,8 % |
| 2024 | 967 678 € | 42 403 € | 1 143 158 € | 754 612 € | 235 230 € | 212 954 € | +4,4 % |
| 2023 | 998 692 € | 99 851 € | 1 454 633 € | 839 609 € | 438 098 € | 216 150 € | +10,0 % |
| 2022 | 1 033 577 € | 63 907 € | 1 258 022 € | 740 011 € | 518 011 € | 194 724 € | +6,2 % |
| 2021 | 1 038 959 € | 87 242 € | 1 192 245 € | 673 670 € | 518 575 € | 232 608 € | +8,4 % |
| 2020 | 1 087 895 € | 115 015 € | 1 092 065 € | 587 649 € | 504 416 € | 280 797 € | +10,6 % |
| 2019 | 1 110 425 € | 90 606 € | 1 074 485 € | 472 634 € | 601 851 € | 299 014 € | +8,2 % |
| 2018 | 1 029 864 € | 76 510 € | 1 013 942 € | 382 029 € | 631 913 € | 272 995 € | +7,4 % |
| 2017 | 938 550 € | 44 037 € | 985 429 € | 305 519 € | 678 976 € | 227 951 € | +4,7 % |
| 2016 | 884 814 € | 36 233 € | 965 374 € | 261 482 € | 703 565 € | 195 105 € | +4,1 % |
| 2015 | 853 068 € | 48 111 € | 976 740 € | 225 249 € | 750 110 € | 201 908 € | +5,6 % |
| 2014 | 736 425 € | 42 309 € | 1 019 256 € | 177 138 € | 841 574 € | 197 543 € | +5,7 % |
| 2013 | 577 797 € | 1 130 € | 971 563 € | 138 022 € | 833 541 € | 133 756 € | +0,2 % |
| 2012 | 592 647 € | 2 723 € | 429 697 € | 136 901 € | 292 796 € | 113 494 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí GEMER INVEST?
GEMER INVEST a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom GEMER INVEST v objeme 221 384 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 196 340 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2021, 196 340 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 3 | 0 € |
| 2021 | 1 | 196 340 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 21 064 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 3 980 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy GEMER INVEST
Dátum vzniku GEMER INVEST je 14. 6. 1995, teda pred 31 rokmi. Skoršie obchodné mená: COOK RS, s.r.o., COOK - PLUS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2793/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020471145
- Zmena obchodného menaPredtým COOK RS, s.r.o., odvtedy COOK - PLUS, s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým COOK - PLUS, s.r.o., odvtedy GEMER INVEST, s.r.o.
- Nový štatutár: Ivan RoškoKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ IUVENTA, hodnota zmluvy 3 980 €. Firma vznikla 14. 6. 1995.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 592 647 € · majetok 429 697 €
- Nový spoločník: Roman OštromSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 196 340 €Objednávateľ Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
- Nový spoločník: Ivan RoškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Roman OštromKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 969 336 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GEMER INVEST
- - maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- - sprostredkovanie obchodu
- - výroba potravinárskych výrobkov v rozsahu voľnej živnosti
- - reklamná a propagačná činnosť
- - činnosti v oblasti nehnuteľností s vlastným alebo prenajatým majetkom
- - činnosti v oblasti nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu
- - turistické nocľahárne a chaty po triedu ***
- - maloobchod s použitým tovarom
- ubytovacie služby v zariadeniach bez prevádzkovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
GEMER INVEST v odvetví veľkoobchod
GEMER INVEST je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), GEMER INVEST má 969 336 €, čo je 7,0-násobok mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 347 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GEMER INVEST 19. z 95.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| GEMER INVEST | 969 336 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GEMER INVEST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GEMER INVEST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEMER INVEST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 969 336 € | 139 031 € |
| 2024 | 967 678 € | 139 378 € |
| 2023 | 998 692 € | 134 713 € |
| 2022 | 1 033 577 € | 133 387 € |
| 2021 | 1 038 959 € | 117 726 € |
| 2020 | 1 087 895 € | 111 972 € |
| 2019 | 1 110 425 € | 120 319 € |
| 2018 | 1 029 864 € | 118 273 € |
| 2017 | 938 550 € | 106 235 € |
| 2016 | 884 814 € | 97 886 € |
| 2015 | 853 068 € | 98 091 € |
| 2014 | 736 425 € | — |
| 2013 | 577 797 € | — |
| 2012 | 592 647 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GEMER INVEST | 969 336 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 104 716 € |
| medián kraja | 113 281 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Canmet s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 246 124 € (2025)
- Klima - Therm Prešov, s.r.o.Buclovany · tržby 2 243 018 € (2025)
- JANEBA TIME SR s.r.o.Imeľ · tržby 2 241 456 € (2025)
- MK TRAKTOR s.r.o.Michalovce · tržby 2 239 204 € (2025)
- ALVE SLOVAKIA, s.r.o.Púchov · tržby 2 235 764 € (2025)
- KVETY TATRY - SLOVENSKO, s.r.o.Poprad · tržby 2 234 613 € (2025)
- DMX Trade s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 233 451 € (2018)
- HASTEX spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 231 231 € (2025)
- ALPOD Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 2 230 288 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GEMER INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Rimavská Sobota ›
Sídlo GEMER INVEST: Rimavská Sobota
GEMER INVEST sídli na adrese Nová 2, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 198 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
GEMER INVEST: IČO, sídlo a základné údaje
GEMER INVEST, s.r.o. (IČO 31630952) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 14. 6. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Ivan Roško a Roman Oštrom. Za rok 2025 sú v závierke tržby 969 336 € a výsledok hospodárenia +17 331 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 14. 6. 1995 |
| Skoršie názvy | COOK RS, s.r.o. COOK - PLUS, s.r.o. |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GEMER INVEST, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 969 336 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 7,0-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Sieť prepojení firmy GEMER INVEST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GEMER INVEST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GEMER INVEST
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy15zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
- Výhry konkurentov52firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 800 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Rimavská Sobotatypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s.29 zmlúv za 3 roky · 56 509 € · naposledy 21. 9. 2026Ministerstvo obrany SR26 zmlúv za 3 roky · 94 733 € · naposledy 30. 9. 2026Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave25 zmlúv za 3 roky · 56 688 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 172 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SUNNY EARTH s. r. o.ORMET s. r. o.IZI Reality s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.