Galpet s.r.o.
Tuchyňa · Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
99 939 €tržby 2025 ▼ 17 %+7 613 €zisk 2025aktívna 31 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 069 700 €, výsledok hospodárenia 28 249 €
- 13 : tržby 1 045 983 €, výsledok hospodárenia 22 452 €
- 14 : tržby 1 028 594 €, výsledok hospodárenia 32 860 €
- 15 : tržby 1 001 955 €, výsledok hospodárenia 11 685 €
- 16 : tržby 282 649 €, výsledok hospodárenia -76 724 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
- 20 : tržby 27 768 €, výsledok hospodárenia -10 724 €
- 21 : tržby 52 951 €, výsledok hospodárenia -5 338 €
- 22 : tržby 171 419 €, výsledok hospodárenia -1 028 €
- 23 : tržby 96 572 €, výsledok hospodárenia 374 €
- 24 : tržby 120 971 €, výsledok hospodárenia 3 431 €
- 25 : tržby 99 939 €, výsledok hospodárenia 7 613 €
Galpet s.r.o. (IČO 31618201) mala v roku 2025 tržby 99 939 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Galpet
Galpet má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 090 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 090 € | — |
| 2024 | — | 13 390 € | — |
| 2023 | — | 12 976 € | — |
| 2022 | — | 13 156 € | — |
| 2021 | — | 11 242 € | 8 301 € |
| 2020 | — | 2 375 € | 1 753 € |
| 2016 | — | 134 404 € | 66 731 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Galpet
Podľa Registra právnických osôb koná za Galpet 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Galpet
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Galuščák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Galuščákod 7. 4. 2020 | 116 710 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Galpet
Za rok 2025 má Galpet v závierke tržby 99 939 €, o 17,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 613 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 1 069 700 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 974 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Galpet
Najvyššie tržby: rok 2012, 1 069 700 €. Najnižšie: rok 2020, 27 768 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 939 € |
| 2024 | 120 971 € |
| 2023 | 96 572 € |
| 2022 | 171 419 € |
| 2021 | 52 951 € |
| 2020 | 27 768 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 282 649 € |
| 2015 | 1 001 955 € |
| 2014 | 1 028 594 € |
| 2013 | 1 045 983 € |
| 2012 | 1 069 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 5 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 890 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 613 € |
| 2024 | 3 431 € |
| 2023 | 374 € |
| 2022 | −1 028 € |
| 2021 | −5 338 € |
| 2020 | −10 724 € |
| 2017 | −960 € |
| 2016 | −76 724 € |
| 2015 | 11 685 € |
| 2014 | 32 860 € |
| 2013 | 22 452 € |
| 2012 | 28 249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Galpet
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,6 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Galpet | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,6 % | +2,3 % |
| 2024 | +2,8 % | +2,1 % |
| 2023 | +0,4 % | +1,4 % |
| 2022 | −0,6 % | +1,3 % |
| 2021 | −10,1 % | +1,2 % |
| 2020 | −38,6 % | +1,1 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | −27,1 % | +1,6 % |
| 2015 | +1,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +3,2 % | — |
| 2013 | +2,1 % | — |
| 2012 | +2,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+223,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,4 % |
| 2024 | +25,3 % |
| 2023 | −43,7 % |
| 2022 | +223,7 % |
| 2021 | +90,7 % |
| 2020 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | −71,8 % |
| 2015 | −2,6 % |
| 2014 | −1,7 % |
| 2013 | −2,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Galpet
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 180 919 €, vlastné imanie 121 762 € a záväzky 59 157 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 180 919 € | 121 762 € | 59 157 € |
| 2024 | 53 688 € | −2 561 € | 56 249 € |
| 2023 | 35 809 € | −5 992 € | 41 801 € |
| 2022 | 62 799 € | −17 090 € | 79 889 € |
| 2021 | 32 251 € | −16 062 € | 48 313 € |
| 2020 | 8 881 € | −10 724 € | 19 605 € |
| 2017 | 154 247 € | 153 287 € | 960 € |
| 2016 | 175 505 € | 154 247 € | 21 258 € |
| 2015 | 351 986 € | 230 971 € | 121 015 € |
| 2014 | 385 577 € | 240 088 € | 145 489 € |
| 2013 | 350 542 € | 227 228 € | 123 311 € |
| 2012 | 372 183 € | 224 776 € | 147 407 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Galpet (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 939 € | 7 613 € | 180 919 € | 121 762 € | 59 157 € | 33 593 € | +7,6 % |
| 2024 | 120 971 € | 3 431 € | 53 688 € | −2 561 € | 56 249 € | 31 989 € | +2,8 % |
| 2023 | 96 572 € | 374 € | 35 809 € | −5 992 € | 41 801 € | 26 964 € | +0,4 % |
| 2022 | 171 419 € | −1 028 € | 62 799 € | −17 090 € | 79 889 € | 26 336 € | −0,6 % |
| 2021 | 52 951 € | −5 338 € | 32 251 € | −16 062 € | 48 313 € | 327 € | −10,1 % |
| 2020 | 27 768 € | −10 724 € | 8 881 € | −10 724 € | 19 605 € | −7 525 € | −38,6 % |
| 2017 | — | −960 € | 154 247 € | 153 287 € | 960 € | — | — |
| 2016 | 282 649 € | −76 724 € | 175 505 € | 154 247 € | 21 258 € | 68 998 € | −27,1 % |
| 2015 | 1 001 955 € | 11 685 € | 351 986 € | 230 971 € | 121 015 € | 286 505 € | +1,2 % |
| 2014 | 1 028 594 € | 32 860 € | 385 577 € | 240 088 € | 145 489 € | 296 054 € | +3,2 % |
| 2013 | 1 045 983 € | 22 452 € | 350 542 € | 227 228 € | 123 311 € | 280 143 € | +2,1 % |
| 2012 | 1 069 700 € | 28 249 € | 372 183 € | 224 776 € | 147 407 € | 268 433 € | +2,6 % |
Riziko: zaplatí Galpet?
Peniaze od štátu: Galpet
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Galpet
Dátum vzniku Galpet je 8. 11. 1994, teda pred 31 rokmi. Skoršie obchodné meno: LR Gastro s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2850/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 069 700 € · majetok 372 183 €
- Nový štatutár: Peter GaluščákKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým LR Gastro s.r.o., odvtedy Galpet s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020441896
- Nový spoločník: Peter GaluščákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 99 939 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Galpet
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod
- - sprostredkovanie obchodu
- - pohostinská činnosť v rozsahu voľných živností
- - pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)
- - závodné stravovanie
- - verejné stravovanie
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na športové a oddychové činnosti
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Galpet v odvetví maloobchod
Galpet je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Galpet má 99 939 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 596 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Galpet 76. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| Galpet | 99 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Galpet
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Galpet s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Galpet | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 939 € | 97 508 € |
| 2024 | 120 971 € | 92 710 € |
| 2023 | 96 572 € | 95 604 € |
| 2022 | 171 419 € | 101 000 € |
| 2021 | 52 951 € | 87 422 € |
| 2020 | 27 768 € | 81 854 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | 282 649 € | 63 558 € |
| 2015 | 1 001 955 € | 72 940 € |
| 2014 | 1 028 594 € | — |
| 2013 | 1 045 983 € | — |
| 2012 | 1 069 700 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Galpet | 99 939 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 99 871 € |
| medián kraja | 102 638 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Woodlake s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2020)
- FIMISTO, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 239 961 € (2025)
- Cleanfort &DAG s.r.o.Kolárovo · tržby 239 954 € (2023)
- GALE s.r.o.Staškov · tržby 239 952 € (2025)
- MÔJ SVET s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 712 € (2025)
- OVDL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 493 € (2017)
- KESYL s.r.o.Trebišov · tržby 239 458 € (2025)
- ŠK-Building s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 424 € (2025)
- AZIM TRADE s. r. o.Martin · tržby 239 333 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Galpet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Galpet: Tuchyňa
Galpet sídli na adrese Tuchyňa 86, 018 55 Tuchyňa, okres Ilava. V obci Tuchyňa je 106 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Tuchyňa: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
Galpet: IČO, sídlo a základné údaje
Galpet s.r.o. (IČO 31618201) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tuchyňa, okres Ilava. Dátum vzniku je 8. 11. 1994, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Peter Galuščák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 939 € a výsledok hospodárenia +7 613 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (SK NACE 4711) |
| Základné imanie | 116 710 € |
| Vznik | 8. 11. 1994 |
| Skoršie názvy | LR Gastro s.r.o. |
| Obec | Tuchyňa |
| Okres | Okres Ilava |
| Vyrubená daň z príjmov | 974 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Galpet s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 99 939 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy Galpet
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Galpet
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Galpet
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy83zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 700 €
- Výhry konkurentov99firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen215 zmlúv za 3 roky · 2 550 058 € · naposledy 25. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.55 zmlúv za 3 roky · 840 € · naposledy 7. 10. 2026Mestská časť Košice-Nad Jazerom31 zmlúv za 3 roky · 122 895 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 505 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Tuchyňa
JMG Agro, s. r. o.1992, s. r. o.Wellberry, s.r.o.RK montáže, s. r. o.Agrodružstvo TuchyňaVšetky firmy v obci Tuchyňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.11) v okrese Ilava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.