L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Banská Bystrica
586 002 €tržby 2017 ▼ 27 %+8 208 €zisk 2017zaniknutá 6. 10. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 6. 10. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 12 351 €, výsledok hospodárenia -919 €
- 13 : tržby 10 077 €, výsledok hospodárenia -339 €
- 14 : tržby 9 176 €, výsledok hospodárenia -7 262 €
- 15 : tržby 30 248 €, výsledok hospodárenia -624 €
- 16 : tržby 805 352 €, výsledok hospodárenia 10 892 €
- 17 : tržby 586 002 €, výsledok hospodárenia 8 208 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" (IČO 31613501), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 31. 8. 1994 do 6. 10. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
osobné náklady v roku 2016 boli 47 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 47 € | 35 € |
| 2015 | — | 624 € | 624 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 74 % 35 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 12 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Za rok 2017 má L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" v závierke tržby 586 002 €, o 27,2 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +8 208 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 805 352 €.
Výkaz ziskov a strát L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Najvyššie tržby: rok 2016, 805 352 €. Najnižšie: rok 2014, 9 176 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | 586 002 € |
| 2016 | 805 352 € |
| 2015 | 30 248 € |
| 2014 | 9 176 € |
| 2013 | 10 077 € |
| 2012 | 12 351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 956 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 0 € |
| 2017 | 8 208 € |
| 2016 | 10 892 € |
| 2015 | −624 € |
| 2014 | −7 262 € |
| 2013 | −339 € |
| 2012 | −919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | +2,3 % |
| 2017 | +1,4 % | +4,2 % |
| 2016 | +1,4 % | +3,7 % |
| 2015 | −2,1 % | +3,5 % |
| 2014 | −79,1 % | — |
| 2013 | −3,4 % | — |
| 2012 | −7,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2015 (+229,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | −27,2 % |
| 2016 | +2 562,5 % |
| 2015 | +229,6 % |
| 2014 | −8,9 % |
| 2013 | −18,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 651 201 €, vlastné imanie 24 001 € a záväzky 627 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 651 201 € | 24 001 € | 627 200 € |
| 2017 | 651 201 € | 24 001 € | 627 200 € |
| 2016 | 726 112 € | 15 795 € | 710 317 € |
| 2015 | 6 540 € | 3 941 € | 2 599 € |
| 2014 | 3 906 € | −73 830 € | 77 736 € |
| 2013 | 11 162 € | −66 568 € | 77 730 € |
| 2012 | 13 396 € | −66 229 € | 79 625 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 0 € | 651 201 € | 24 001 € | 627 200 € | — | — |
| 2017 | 586 002 € | 8 208 € | 651 201 € | 24 001 € | 627 200 € | 18 570 € | +1,4 % |
| 2016 | 805 352 € | 10 892 € | 726 112 € | 15 795 € | 710 317 € | −8 266 € | +1,4 % |
| 2015 | 30 248 € | −624 € | 6 540 € | 3 941 € | 2 599 € | 714 € | −2,1 % |
| 2014 | 9 176 € | −7 262 € | 3 906 € | −73 830 € | 77 736 € | 75 € | −79,1 % |
| 2013 | 10 077 € | −339 € | 11 162 € | −66 568 € | 77 730 € | 757 € | −3,4 % |
| 2012 | 12 351 € | −919 € | 13 396 € | −66 229 € | 79 625 € | −837 € | −7,4 % |
Riziko: zaplatí L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"?
Peniaze od štátu: L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Dátum vzniku L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" je 31. 8. 1994. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44652/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 12 351 € · majetok 13 396 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 36 814 € (2 231 závierok), L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" má 586 002 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 409 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" 12. z 177.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 735 €, polovica do 36 814 €, tri štvrtiny do 111 763 €; 10 % firiem má viac než 378 395 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 469 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 735 € |
| medián | 36 814 € |
| horný kvartil | 111 763 € |
| 10 % firiem má viac než | 378 395 € |
| L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" | 586 002 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 38 229 € |
| 2017 | 586 002 € | 36 814 € |
| 2016 | 805 352 € | 34 990 € |
| 2015 | 30 248 € | 35 770 € |
| 2014 | 9 176 € | — |
| 2013 | 10 077 € | — |
| 2012 | 12 351 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" | 586 002 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 39 053 € |
| medián kraja | 37 949 € |
| medián Slovenska | 36 814 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ecoprogress s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 472 745 € (2025)
- OPL s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 461 056 € (2025)
- GARDEN TEAM s.r.o.Bytča · tržby 1 459 861 € (2025)
- Záhrady a závlahy, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 449 424 € (2025)
- EDO Partner s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 411 239 € (2023)
- Sadova s. r. o.Drietoma · tržby 1 407 494 € (2025)
- D. H. K O M P L E T s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 1 407 358 € (2025)
- LUX Prešov, s.r.o.Prešov · tržby 1 403 154 € (2025)
- Lean Commerce s. r. o.Žilina · tržby 1 399 547 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb L.E.A., s.r.o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo L.E.A., s.r.o. "v likvidácii": Banská Bystrica
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 215 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje
L.E.A., s.r.o. "v likvidácii" (IČO 31613501) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 31. 8. 1994, zánik je v registri zapísaný ku dňu 6. 10. 2022, po 28 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 586 002 € a výsledok hospodárenia +8 208 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81210 |
| Vznik | 31. 8. 1994 |
| Zánik | 6. 10. 2022 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu L.E.A., s.r.o. "v likvidácii"
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 18 tis. €
- Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Banská Bystrica
SIMACEK Facility SK, s.r.o.Techno box services s.r.o.VELE, spol. s r. o.RUVION s.r.o.LES INDUSTRY s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.