ZAL - Zlievareň Al, spol. s r.o.
Kremnica · Odlievanie ľahkých kovov
2 043 671 €tržby 2025 ▼ 4 %−8 698 €strata 2025aktívna 32 rokov44 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 268 758 €, výsledok hospodárenia 26 655 €
- 13 : tržby 2 248 841 €, výsledok hospodárenia 34 786 €
- 14 : tržby 2 214 785 €, výsledok hospodárenia 8 391 €
- 15 : tržby 2 095 587 €, výsledok hospodárenia 2 755 €
- 16 : tržby 2 065 467 €, výsledok hospodárenia 2 151 €
- 17 : tržby 2 392 210 €, výsledok hospodárenia 57 318 €
- 18 : tržby 2 439 394 €, výsledok hospodárenia -14 318 €
- 19 : tržby 2 233 711 €, výsledok hospodárenia 67 620 €
- 20 : tržby 1 910 761 €, výsledok hospodárenia -39 649 €
- 21 : tržby 2 312 399 €, výsledok hospodárenia -92 174 €
- 22 : tržby 3 221 762 €, výsledok hospodárenia 135 259 €
- 23 : tržby 2 879 997 €, výsledok hospodárenia 179 969 €
- 24 : tržby 2 139 010 €, výsledok hospodárenia -42 676 €
- 25 : tržby 2 043 671 €, výsledok hospodárenia -8 698 €
ZAL - Zlievareň Al, spol. s r.o. (IČO 31599311) mala v roku 2025 tržby 2 043 671 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZAL - Zlievareň Al
V roku 2025 mala ZAL - Zlievareň Al priemerne 44 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 053 787 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 346 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Žiar nad Hronom bola v roku 2025 2 078 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 | 1 053 787 € | 710 691 € |
| 2024 | 39 | 1 152 353 € | 746 363 € |
| 2023 | — | 1 322 350 € | 891 165 € |
| 2022 | — | 1 322 219 € | 894 422 € |
| 2021 | 62 | 1 235 302 € | 838 665 € |
| 2020 | — | 1 100 934 € | 746 753 € |
| 2019 | — | 1 170 416 € | 786 743 € |
| 2018 | — | 1 186 582 € | 803 724 € |
| 2017 | — | 1 140 247 € | 777 060 € |
| 2016 | — | 945 408 € | 632 236 € |
| 2015 | — | 929 470 € | 624 426 € |
| 2014 | — | 996 122 € | 671 322 € |
| 2013 | — | 1 020 959 € | 690 068 € |
| 2012 | — | 953 085 € | 652 822 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- ZAL - Zlievareň Al, mzdové náklady na zamestnanca1 346 €
- Priemyselná výroba v okrese Žiar nad Hronom2 078 €
- Všetky odvetvia v okrese Žiar nad Hronom1 627 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 67 % 710 691 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 277 265 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ZAL - Zlievareň Al
Podľa Registra právnických osôb koná za ZAL - Zlievareň Al 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci ZAL - Zlievareň Al
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Philipp Diesner76,0 %
- Peter Chren24,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Philipp Diesnerod 26. 10. 2023 | 5 046 € | 76,0 % |
| Peter Chrenod 10. 11. 2009 | 1 594 € | 24,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZAL - Zlievareň Al
Za rok 2025 má ZAL - Zlievareň Al v závierke tržby 2 043 671 €, o 4,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 698 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 3 221 762 €.
Výkaz ziskov a strát ZAL - Zlievareň Al
Najvyššie tržby: rok 2022, 3 221 762 €. Najnižšie: rok 2020, 1 910 761 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 043 671 € |
| 2024 | 2 139 010 € |
| 2023 | 2 879 997 € |
| 2022 | 3 221 762 € |
| 2021 | 2 312 399 € |
| 2020 | 1 910 761 € |
| 2019 | 2 233 711 € |
| 2018 | 2 439 394 € |
| 2017 | 2 392 210 € |
| 2016 | 2 065 467 € |
| 2015 | 2 095 587 € |
| 2014 | 2 214 785 € |
| 2013 | 2 248 841 € |
| 2012 | 2 268 758 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 317 389 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 698 € |
| 2024 | −42 676 € |
| 2023 | 179 969 € |
| 2022 | 135 259 € |
| 2021 | −92 174 € |
| 2020 | −39 649 € |
| 2019 | 67 620 € |
| 2018 | −14 318 € |
| 2017 | 57 318 € |
| 2016 | 2 151 € |
| 2015 | 2 755 € |
| 2014 | 8 391 € |
| 2013 | 34 786 € |
| 2012 | 26 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZAL - Zlievareň Al
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,4 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAL - Zlievareň Al | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,4 % | +2,2 % |
| 2024 | −2,0 % | +1,9 % |
| 2023 | +6,2 % | +1,9 % |
| 2022 | +4,2 % | +1,9 % |
| 2021 | −4,0 % | +1,9 % |
| 2020 | −2,1 % | +1,6 % |
| 2019 | +3,0 % | +1,0 % |
| 2018 | −0,6 % | +1,6 % |
| 2017 | +2,4 % | +2,2 % |
| 2016 | +0,1 % | +1,9 % |
| 2015 | +0,1 % | +1,4 % |
| 2014 | +0,4 % | — |
| 2013 | +1,5 % | — |
| 2012 | +1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+39,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,5 % |
| 2024 | −25,7 % |
| 2023 | −10,6 % |
| 2022 | +39,3 % |
| 2021 | +21,0 % |
| 2020 | −14,5 % |
| 2019 | −8,4 % |
| 2018 | +2,0 % |
| 2017 | +15,8 % |
| 2016 | −1,4 % |
| 2015 | −5,4 % |
| 2014 | −1,5 % |
| 2013 | −0,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZAL - Zlievareň Al
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 732 514 €, vlastné imanie 1 186 794 € a záväzky 545 720 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 732 514 € | 1 186 794 € | 545 720 € |
| 2024 | 1 654 217 € | 1 195 492 € | 458 725 € |
| 2023 | 1 660 777 € | 1 238 167 € | 422 610 € |
| 2022 | 1 616 396 € | 1 058 488 € | 557 908 € |
| 2021 | 1 525 607 € | 923 687 € | 601 920 € |
| 2020 | 1 520 259 € | 1 015 861 € | 504 398 € |
| 2019 | 1 720 023 € | 1 055 510 € | 664 513 € |
| 2018 | 1 647 928 € | 987 890 € | 660 038 € |
| 2017 | 1 602 440 € | 1 002 207 € | 600 233 € |
| 2016 | 1 395 025 € | 944 887 € | 450 138 € |
| 2015 | 1 435 390 € | 942 735 € | 492 655 € |
| 2014 | 1 362 160 € | 939 980 € | 422 180 € |
| 2013 | 1 464 599 € | 931 589 € | 533 010 € |
| 2012 | 1 183 066 € | 896 803 € | 286 263 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZAL - Zlievareň Al (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 043 671 € | −8 698 € | 1 732 514 € | 1 186 794 € | 545 720 € | 1 085 546 € | −0,4 % |
| 2024 | 2 139 010 € | −42 676 € | 1 654 217 € | 1 195 492 € | 458 725 € | 1 125 989 € | −2,0 % |
| 2023 | 2 879 997 € | 179 969 € | 1 660 777 € | 1 238 167 € | 422 610 € | 1 557 815 € | +6,2 % |
| 2022 | 3 221 762 € | 135 259 € | 1 616 396 € | 1 058 488 € | 557 908 € | 1 498 113 € | +4,2 % |
| 2021 | 2 312 399 € | −92 174 € | 1 525 607 € | 923 687 € | 601 920 € | 1 176 515 € | −4,0 % |
| 2020 | 1 910 761 € | −39 649 € | 1 520 259 € | 1 015 861 € | 504 398 € | 1 048 501 € | −2,1 % |
| 2019 | 2 233 711 € | 67 620 € | 1 720 023 € | 1 055 510 € | 664 513 € | 1 220 203 € | +3,0 % |
| 2018 | 2 439 394 € | −14 318 € | 1 647 928 € | 987 890 € | 660 038 € | 1 253 311 € | −0,6 % |
| 2017 | 2 392 210 € | 57 318 € | 1 602 440 € | 1 002 207 € | 600 233 € | 1 293 122 € | +2,4 % |
| 2016 | 2 065 467 € | 2 151 € | 1 395 025 € | 944 887 € | 450 138 € | 1 079 750 € | +0,1 % |
| 2015 | 2 095 587 € | 2 755 € | 1 435 390 € | 942 735 € | 492 655 € | 1 020 929 € | +0,1 % |
| 2014 | 2 214 785 € | 8 391 € | 1 362 160 € | 939 980 € | 422 180 € | 1 099 224 € | +0,4 % |
| 2013 | 2 248 841 € | 34 786 € | 1 464 599 € | 931 589 € | 533 010 € | 1 126 012 € | +1,5 % |
| 2012 | 2 268 758 € | 26 655 € | 1 183 066 € | 896 803 € | 286 263 € | 1 095 136 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí ZAL - Zlievareň Al?
ZAL - Zlievareň Al a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom ZAL - Zlievareň Al v objeme 1 205 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Bartošova Lehôtka: 1 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 1 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 205 € |
| 2023 | 1 | 1 000 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ZAL - Zlievareň Al
Dátum vzniku ZAL - Zlievareň Al je 28. 1. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1668/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020479560
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 268 758 € · majetok 1 183 066 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 28. 1. 1994.
- Nový spoločník: Philipp DiesnerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 043 671 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZAL - Zlievareň Al
- - výroba a predaj odliatkov
- - sprostredkovanie obchodu, výroby a predaj výrobkov z neželezných kovov
- - výroba a predaj zlievarenského náradia
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ZAL - Zlievareň Al v odvetví výroba a spracovanie kovov
ZAL - Zlievareň Al je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť odlievanie ľahkých kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 927 € (375 závierok), ZAL - Zlievareň Al má 2 043 671 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 63 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZAL - Zlievareň Al 9. z 11.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 38 551 €, polovica do 135 927 €, tri štvrtiny do 795 100 €; 10 % firiem má viac než 12 763 637 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 14 003 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 38 551 € |
| medián | 135 927 € |
| horný kvartil | 795 100 € |
| 10 % firiem má viac než | 12 763 637 € |
| ZAL - Zlievareň Al | 2 043 671 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZAL - Zlievareň Al
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZAL - Zlievareň Al s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAL - Zlievareň Al | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 043 671 € | 135 927 € |
| 2024 | 2 139 010 € | 129 184 € |
| 2023 | 2 879 997 € | 130 554 € |
| 2022 | 3 221 762 € | 117 568 € |
| 2021 | 2 312 399 € | 98 594 € |
| 2020 | 1 910 761 € | 82 580 € |
| 2019 | 2 233 711 € | 101 936 € |
| 2018 | 2 439 394 € | 86 291 € |
| 2017 | 2 392 210 € | 152 954 € |
| 2016 | 2 065 467 € | 1 856 608 € |
| 2015 | 2 095 587 € | 4 331 581 € |
| 2014 | 2 214 785 € | — |
| 2013 | 2 248 841 € | — |
| 2012 | 2 268 758 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZAL - Zlievareň Al | 2 043 671 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 6 645 696 € |
| medián kraja | 331 280 € |
| medián Slovenska | 135 927 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TATRAMAT QUASAR akciová spoločnosť PopradPoprad · tržby 4 472 193 € (2025)
- EXAL s.r.o.Komárno · tržby 4 372 813 € (2025)
- ALU-SV SK, s.r.o.Žilina · tržby 3 711 356 € (2025)
- Schwer Fittings, s.r.o.Martin · tržby 3 710 793 € (2025)
- ALACO, s.r.o.Hliník nad Hronom · tržby 3 630 468 € (2025)
- SENMONT, s. r. o.Levice · tržby 3 501 421 € (2023)
- PROTEAM, s. r. o.Martin · tržby 3 445 765 € (2025)
- KG Bending, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 856 038 € (2025)
- ZLIEVÁREŇ T R N A V A s. r. o. „v konkurze“Trnava · tržby 2 442 423 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZAL - Zlievareň Al, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZAL - Zlievareň Al: Kremnica
ZAL - Zlievareň Al sídli na adrese Továrenská 651/2,4,6, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom. V obci Kremnica je 819 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 750.
Kremnica: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
ZAL - Zlievareň Al: IČO, sídlo a základné údaje
ZAL - Zlievareň Al, spol. s r.o. (IČO 31599311) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kremnica, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 28. 1. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Peter Chren. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 043 671 € a výsledok hospodárenia −8 698 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Odlievanie ľahkých kovov (SK NACE 2453) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 28. 1. 1994 |
| Obec | Kremnica |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) ZAL - Zlievareň Al, spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 043 671 €, typická firma odvetvia 135 927 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 375 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy ZAL - Zlievareň Al
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZAL - Zlievareň Al
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZAL - Zlievareň Al
- Tendre47súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 368 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,3 mil. €
- Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Kremnicatypický nepokrytý dopyt 52 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica3 zmluvy za 3 roky · 28 989 € · naposledy 22. 4. 2026Mesto Žarnovica3 zmluvy za 3 roky · 2 500 € · naposledy 17. 8. 2026Obec Ostrý Grúň3 zmluvy za 3 roky · 1 100 € · naposledy 6. 6. 2025 Všetkých 23 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kremnica
ELBA, a.s.monea coin technology s.r.o.ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.Kremnická banská spoločnosť, s.r.o.Mestské lesy Kremnica, s.r.o.Všetky firmy v obci Kremnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.53) v okrese Žiar nad Hronom
Nemak Slovakia s.r.o.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.MWS Casting s.r.o.ALACO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.