Motimar s.r.o.
Bratislava - Rača
990 408 €tržby 2015 ▼ 40 %−375 390 €strata 2015zaniknutá 7. 9. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 9. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 26 415 €
- 13 : tržby 2 229 040 €, výsledok hospodárenia 11 727 €
- 14 : tržby 1 660 541 €, výsledok hospodárenia 255 €
- 15 : tržby 990 408 €, výsledok hospodárenia -375 390 €
Motimar s.r.o. (IČO 31584209), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 16. 4. 1993 do 7. 9. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Motimar
osobné náklady v roku 2015 boli 185 792 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 185 792 € | 114 401 € |
| 2014 | — | 186 827 € | 129 576 € |
| 2013 | — | 256 844 € | 166 660 € |
| 2012 | — | 350 526 € | 250 552 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 62 % 114 401 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 45 309 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Motimar
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Motimar
Za rok 2015 má Motimar v závierke tržby 990 408 €, o 40,4 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −375 390 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 2 229 040 €.
Výkaz ziskov a strát Motimar
Najvyššie tržby: rok 2013, 2 229 040 €. Najnižšie: rok 2015, 990 408 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 990 408 € |
| 2014 | 1 660 541 € |
| 2013 | 2 229 040 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −336 993 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −375 390 € |
| 2014 | 255 € |
| 2013 | 11 727 € |
| 2012 | 26 415 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Motimar
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −37,9 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Motimar |
|---|---|
| 2015 | −37,9 % |
| 2014 | 0,0 % |
| 2013 | +0,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Motimar
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 397 964 €, vlastné imanie 219 867 € a záväzky 178 097 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 397 964 € | 219 867 € | 178 097 € |
| 2014 | 1 339 118 € | 653 258 € | 685 860 € |
| 2013 | 1 495 448 € | 653 002 € | 842 446 € |
| 2012 | 1 726 925 € | 641 275 € | 1 085 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Motimar (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 990 408 € | −375 390 € | 397 964 € | 219 867 € | 178 097 € | −200 222 € | −37,9 % |
| 2014 | 1 660 541 € | 255 € | 1 339 118 € | 653 258 € | 685 860 € | 275 534 € | 0,0 % |
| 2013 | 2 229 040 € | 11 727 € | 1 495 448 € | 653 002 € | 842 446 € | 367 043 € | +0,5 % |
| 2012 | — | 26 415 € | 1 726 925 € | 641 275 € | 1 085 650 € | — | — |
Riziko: zaplatí Motimar?
Peniaze od štátu: Motimar
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Motimar
Dátum vzniku Motimar je 16. 4. 1993. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117412/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 726 925 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 990 408 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Motimar v odvetví výroba papiera a výrobkov z papiera
Motimar je v registri v odvetví Výroba papiera a výrobkov z papiera (SK NACE 17). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 319 013 € (165 závierok), Motimar má 990 408 €, čo je 3,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Motimar 2. z 14.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 56 485 €, polovica do 319 013 €, tri štvrtiny do 1 955 510 €; 10 % firiem má viac než 7 508 304 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 9 728 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 56 485 € |
| medián | 319 013 € |
| horný kvartil | 1 955 510 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 508 304 € |
| Motimar | 990 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Motimar | 990 408 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 821 € |
| medián Slovenska | 319 013 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MaxPress s.r.o.Nové Zámky · tržby 2 168 380 € (2025)
- AJAX Corporation, s.r.o.Hrádok · tržby 2 066 269 € (2025)
- BBS ServiFlex s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 795 859 € (2025)
- gycaprol s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 1 688 625 € (2024)
- PAPIERNIK, s.r.o.Brezno · tržby 1 641 723 € (2025)
- KARTONMAX, s.r.o.Kolárovo · tržby 1 548 103 € (2025)
- printhouse, s. r. o.Bobot · tržby 1 510 126 € (2025)
- BARIČÁK obaly s.r.o.Pažiť · tržby 1 259 506 € (2025)
- AG FOIL s.r.o.Trebatice · tržby 1 227 050 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Motimar, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Motimar: Bratislava - Rača
Motimar sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Motimar: IČO, sídlo a základné údaje
Motimar s.r.o. (IČO 31584209) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 4. 1993, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 9. 2023, po 30 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 990 408 € a výsledok hospodárenia −375 390 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 17220 |
| Vznik | 16. 4. 1993 |
| Zánik | 7. 9. 2023 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Motimar
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Motimar
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Motimar
- Tendre114súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 491 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy4zmluvy úradov v odbore končia do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Zariadenie pre seniorov a Zariadenie opatrovateľskej služby4 zmluvy za 3 roky · 3 230 € · naposledy 10. 7. 2025Zariadenie pre seniorov so sídlom Sídlisko 1. mája č.73, Vranov nad Topľou4 zmluvy za 3 roky · 800 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina4 zmluvy za 3 roky · · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 84 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 17.22) v okrese Bratislava III
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.