D & D Accounting, s.r.o.
Modra · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
41 610 €tržby 2023 ▲ 7 %+4 325 €zisk 2023aktívna 33 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 18 710 €, výsledok hospodárenia 36 €
- 13 : tržby 22 478 €, výsledok hospodárenia -11 933 €
- 14 : tržby 24 845 €, výsledok hospodárenia -532 €
- 15 : tržby 23 361 €, výsledok hospodárenia -169 €
- 16 : tržby 28 208 €, výsledok hospodárenia 5 613 €
- 17 : tržby 29 239 €, výsledok hospodárenia 1 811 €
- 18 : tržby 30 696 €, výsledok hospodárenia 1 907 €
- 19 : tržby 30 358 €, výsledok hospodárenia 1 823 €
- 20 : tržby 33 683 €, výsledok hospodárenia 3 711 €
- 21 : tržby 49 366 €, výsledok hospodárenia 19 421 €
- 22 : tržby 38 985 €, výsledok hospodárenia 18 183 €
- 23 : tržby 41 610 €, výsledok hospodárenia 4 325 €
D & D Accounting, s.r.o. (IČO 31582478), sídlo Modra, je v registri zapísaná od 18. 3. 1993 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci D & D Accounting
V roku 2023 mala D & D Accounting priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ D & D Accounting
Podľa Registra právnických osôb koná za D & D Accounting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník D & D Accounting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Denisa Dobiašová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Denisa Dobiašováod 1. 12. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok D & D Accounting
Za rok 2023 má D & D Accounting v závierke tržby 41 610 €, o 6,7 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +4 325 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 49 366 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 149 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát D & D Accounting
Najvyššie tržby: rok 2021, 49 366 €. Najnižšie: rok 2012, 18 710 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 41 610 € |
| 2022 | 38 985 € |
| 2021 | 49 366 € |
| 2020 | 33 683 € |
| 2019 | 30 358 € |
| 2018 | 30 696 € |
| 2017 | 29 239 € |
| 2016 | 28 208 € |
| 2015 | 23 361 € |
| 2014 | 24 845 € |
| 2013 | 22 478 € |
| 2012 | 18 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 44 196 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 4 325 € |
| 2022 | 18 183 € |
| 2021 | 19 421 € |
| 2020 | 3 711 € |
| 2019 | 1 823 € |
| 2018 | 1 907 € |
| 2017 | 1 811 € |
| 2016 | 5 613 € |
| 2015 | −169 € |
| 2014 | −532 € |
| 2013 | −11 933 € |
| 2012 | 36 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- D & D Accounting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,4 %, medián odvetvia +6,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | D & D Accounting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +10,4 % | +6,9 % |
| 2022 | +46,6 % | +6,5 % |
| 2021 | +39,3 % | +6,7 % |
| 2020 | +11,0 % | +7,0 % |
| 2019 | +6,0 % | +5,4 % |
| 2018 | +6,2 % | +5,4 % |
| 2017 | +6,2 % | +7,4 % |
| 2016 | +19,9 % | +7,0 % |
| 2015 | −0,7 % | +7,1 % |
| 2014 | −2,1 % | — |
| 2013 | −53,1 % | — |
| 2012 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2021 (+46,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | +6,7 % |
| 2022 | −21,0 % |
| 2021 | +46,6 % |
| 2020 | +11,0 % |
| 2019 | −1,1 % |
| 2018 | +5,0 % |
| 2017 | +3,7 % |
| 2016 | +20,7 % |
| 2015 | −6,0 % |
| 2014 | +10,5 % |
| 2013 | +20,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha D & D Accounting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 76 234 €, vlastné imanie 55 446 € a záväzky 20 788 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 76 234 € | 55 446 € | 20 788 € |
| 2022 | 54 330 € | 51 121 € | 3 209 € |
| 2021 | 36 365 € | 32 938 € | 3 427 € |
| 2020 | 14 172 € | 13 517 € | 655 € |
| 2019 | 11 887 € | 9 806 € | 2 081 € |
| 2018 | 8 583 € | 7 982 € | 601 € |
| 2017 | 8 354 € | 5 587 € | 2 767 € |
| 2016 | 5 156 € | 3 776 € | 1 380 € |
| 2015 | 4 371 € | −1 838 € | 6 209 € |
| 2014 | 6 510 € | −1 669 € | 8 179 € |
| 2013 | 6 894 € | −1 138 € | 8 023 € |
| 2012 | 12 660 € | 10 795 € | 1 856 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok D & D Accounting (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 41 610 € | 4 325 € | 76 234 € | 55 446 € | 20 788 € | 11 899 € | +10,4 % |
| 2022 | 38 985 € | 18 183 € | 54 330 € | 51 121 € | 3 209 € | 21 476 € | +46,6 % |
| 2021 | 49 366 € | 19 421 € | 36 365 € | 32 938 € | 3 427 € | 22 932 € | +39,3 % |
| 2020 | 33 683 € | 3 711 € | 14 172 € | 13 517 € | 655 € | 4 450 € | +11,0 % |
| 2019 | 30 358 € | 1 823 € | 11 887 € | 9 806 € | 2 081 € | 2 589 € | +6,0 % |
| 2018 | 30 696 € | 1 907 € | 8 583 € | 7 982 € | 601 € | 2 767 € | +6,2 % |
| 2017 | 29 239 € | 1 811 € | 8 354 € | 5 587 € | 2 767 € | 2 412 € | +6,2 % |
| 2016 | 28 208 € | 5 613 € | 5 156 € | 3 776 € | 1 380 € | 6 765 € | +19,9 % |
| 2015 | 23 361 € | −169 € | 4 371 € | −1 838 € | 6 209 € | 2 153 € | −0,7 % |
| 2014 | 24 845 € | −532 € | 6 510 € | −1 669 € | 8 179 € | 2 856 € | −2,1 % |
| 2013 | 22 478 € | −11 933 € | 6 894 € | −1 138 € | 8 023 € | 1 927 € | −53,1 % |
| 2012 | 18 710 € | 36 € | 12 660 € | 10 795 € | 1 856 € | 665 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí D & D Accounting?
Peniaze od štátu: D & D Accounting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy D & D Accounting
Dátum vzniku D & D Accounting je 18. 3. 1993, teda pred 33 rokmi. Skoršie obchodné mená: ASSO spol. s r.o., BALNEA MED, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45970/B
- Zmena obchodného menaPredtým ASSO spol. s r.o., odvtedy BALNEA MED, s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Denisa DvorščíkováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým BALNEA MED, s.r.o., odvtedy D & D Accounting, s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Denisa DobiašováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 710 € · majetok 12 660 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti D & D Accounting
- - veľkoobchodná a obchodná činnosť okrem koncesovaných živn.
- - sprostredkovanie obchodu
- vedenie účtovníctva,
- prenájom motorových vozidiel,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- administratívne služby,
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- činnosť ekonomických a organizačných poradcov,
- marketing a prieskum trhu,
- technicko-organizačné zabezpečenie kultúrno-spoločenských podujatí, konferencií, výstav, školení,seminárov, prednášok a kurzov v rozsahu voľnej živnosti,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
D & D Accounting v odvetví právne a účtovnícke činnosti
D & D Accounting je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 427 € (9 328 závierok), D & D Accounting má 41 610 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 444 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je D & D Accounting 90. z 185.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 604 €, polovica do 41 427 €, tri štvrtiny do 89 409 €; 10 % firiem má viac než 244 294 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 962 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 604 € |
| medián | 41 427 € |
| horný kvartil | 89 409 € |
| 10 % firiem má viac než | 244 294 € |
| D & D Accounting | 41 610 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- D & D Accounting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby D & D Accounting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | D & D Accounting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 41 610 € | 41 427 € |
| 2022 | 38 985 € | 38 792 € |
| 2021 | 49 366 € | 36 062 € |
| 2020 | 33 683 € | 35 049 € |
| 2019 | 30 358 € | 36 772 € |
| 2018 | 30 696 € | 35 516 € |
| 2017 | 29 239 € | 34 300 € |
| 2016 | 28 208 € | 33 080 € |
| 2015 | 23 361 € | 30 548 € |
| 2014 | 24 845 € | — |
| 2013 | 22 478 € | — |
| 2012 | 18 710 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| D & D Accounting | 41 610 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 39 880 € |
| medián kraja | 46 200 € |
| medián Slovenska | 41 427 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Conclusio s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 786 € (2025)
- AUTOUMYVÁREŇ NOURIKA s.r.o.Zvolen · tržby 103 758 € (2024)
- JUDr.JURKOVEC ADVOKAT DK, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 103 104 € (2025)
- LIGO, s.r.o.Nitra · tržby 103 027 € (2025)
- EKON SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 102 962 € (2025)
- Second Trade business s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 102 873 € (2018)
- MAR MIA s.r.o.Leopoldov · tržby 102 871 € (2025)
- Advokátska kancelária Juristi s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 102 780 € (2024)
- SOPKO LEGAL s.r.o.Trnava · tržby 102 763 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb D & D Accounting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo D & D Accounting: Modra
D & D Accounting sídli na adrese Harmónia 3225, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 793 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
D & D Accounting: IČO, sídlo a základné údaje
D & D Accounting, s.r.o. (IČO 31582478) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 18. 3. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Ing. Denisa Dvorščíková. Za rok 2023 sú v závierke tržby 41 610 € a výsledok hospodárenia +4 325 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 18. 3. 1993 |
| Skoršie názvy | ASSO spol. s r.o. BALNEA MED, s.r.o. |
| Obec | Modra |
| Okres | Okres Pezinok |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 149 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) D & D Accounting, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 41 610 €, typická firma odvetvia 41 427 € (medián z 9 328 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy D & D Accounting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu D & D Accounting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu D & D Accounting
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 275 zmlúv za 3 roky · 13 211 759 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KS ASSETS, s. r. o.DD ADVISER s. r. o.BDC systems, a. s.FORREST PARADISE, a.s.IMKER, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Modra
Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Pezinok
DISY spol. s r.o.Tenarry Slovakia s.r.o.DAUMA s.r.o.BOMADA, s. r. o.Magic Event Production, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.