VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLOVANKABEL s.r.o.

Pezinok

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk

SLOVANKABEL s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 23. 11. 2021, tržby v registri nemá.

zmluvy so štátom0

SLOVANKABEL s.r.o. (IČO 31576079), sídlo Pezinok, je v registri zapísaná od 16. 12. 1992 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci SLOVANKABEL

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok SLOVANKABEL

Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 2014158 tis. €
Vlastné imanie 2014−186 tis. €
Záväzky 2014344 tis. €217,2 % majetku
Súčet výsledkov za 3 roky1 891 €2012 až 2014

Výkaz ziskov a strát SLOVANKABEL

Súvaha SLOVANKABEL

Všetky čísla zo závierok SLOVANKABEL (3 roky)
Čísla zo závierok SLOVANKABEL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2014—4 121 €158 370 €−185 596 €343 966 €——
2013—−1 543 €153 769 €−189 717 €343 486 €——
2012—−687 €155 312 €−188 174 €343 486 €——

Riziko: zaplatí SLOVANKABEL?

Peniaze od štátu: SLOVANKABEL

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SLOVANKABEL

Dátum vzniku SLOVANKABEL je 16. 12. 1992. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13192/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 155 312 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

SLOVANKABEL v odvetví maloobchod

SLOVANKABEL je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 051 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Pezinok1 051aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Pezinok ›

Sídlo SLOVANKABEL: Pezinok

SLOVANKABEL sídli na adrese Cajlanská 121, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 176 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399.

Subjektov v obci Pezinok5 176aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 399aktívnych
V tom istom odvetví1 051okres Pezinok

Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

SLOVANKABEL: IČO, sídlo a základné údaje

SLOVANKABEL s.r.o. (IČO 31576079) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 16. 12. 1992, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 28 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47990
Vznik16. 12. 1992
Zánik23. 11. 2021
ObecPezinok
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy SLOVANKABEL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SLOVANKABEL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLOVANKABEL

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy166zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Pezinok

Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Pezinok

GS Europe, s.r.o.G - Tec Professional s.r.o.HCS Slovakia, s.r.o.GASTRO - PEN s.r.o.COM Interiér, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk