VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DEVAL, spol. s r.o.

Slaská · Obrábanie kovov

11 995 €tržby 2025 ▼ 87 %+6 804 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

11 995 €tržby 2025 ▼ 87 %
+6 804 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 83 637 €, výsledok hospodárenia 2 664 €
  2. 13 : tržby 66 739 €, výsledok hospodárenia 1 251 €
  3. 14 : tržby 85 145 €, výsledok hospodárenia 11 613 €
  4. 15 : tržby 75 963 €, výsledok hospodárenia 4 617 €
  5. 16 : tržby 54 181 €, výsledok hospodárenia -4 919 €
  6. 17 : tržby 63 141 €, výsledok hospodárenia 2 561 €
  7. 18 : tržby 75 023 €, výsledok hospodárenia 1 799 €
  8. 19 : tržby 75 121 €, výsledok hospodárenia 8 089 €
  9. 20 : tržby 77 832 €, výsledok hospodárenia 9 271 €
  10. 21 : tržby 76 028 €, výsledok hospodárenia -1 466 €
  11. 22 : tržby 87 056 €, výsledok hospodárenia 16 954 €
  12. 23 : tržby 101 599 €, výsledok hospodárenia 25 944 €
  13. 24 : tržby 90 386 €, výsledok hospodárenia 27 736 €
  14. 25 : tržby 11 995 €, výsledok hospodárenia 6 804 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DEVAL, spol. s r.o. (IČO 31575978) mala v roku 2025 tržby 11 995 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DEVAL

V roku 2025 mala DEVAL priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 3 622 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ DEVAL

Podľa Registra právnických osôb koná za DEVAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník DEVAL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DEVAL
Podiely spoločníkov na vkladoch DEVAL Ľubica Čamajová 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ľubica Čamajová: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľubica Čamajová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubica Čamajováod 4. 2. 2025 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DEVAL

Za rok 2025 má DEVAL v závierke tržby 11 995 €, o 86,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 804 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 101 599 €.

Tržby 202512 tis. €▼ −86,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 804 €zisk
Majetok (aktíva) 202555 tis. €
Vlastné imanie 202553 tis. €
Záväzky 20251 644 €3,0 % majetku
Pridaná hodnota 20255 102 €
Zisková marža 2025+56,7 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov113 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát DEVAL

Súvaha DEVAL

Všetky čísla zo závierok DEVAL (14 rokov)
Čísla zo závierok DEVAL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202511 995 €6 804 €54 630 €52 986 €1 644 €5 102 €+56,7 %
202490 386 €27 736 €49 966 €46 182 €3 784 €51 912 €+30,7 %
2023101 599 €25 944 €91 707 €83 063 €8 644 €47 444 €+25,5 %
202287 056 €16 954 €68 540 €57 119 €11 421 €34 692 €+19,5 %
202176 028 €−1 466 €53 610 €45 165 €8 445 €24 336 €−1,9 %
202077 832 €9 271 €65 364 €56 631 €8 733 €44 319 €+11,9 %
201975 121 €8 089 €65 248 €45 439 €19 809 €39 430 €+10,8 %
201875 023 €1 799 €58 755 €37 349 €21 406 €37 367 €+2,4 %
201763 141 €2 561 €55 673 €35 551 €20 122 €33 305 €+4,1 %
201654 181 €−4 919 €62 474 €32 989 €29 485 €20 231 €−9,1 %
201575 963 €4 617 €59 124 €37 908 €21 216 €26 952 €+6,1 %
201485 145 €11 613 €52 678 €33 857 €18 821 €37 693 €+13,6 %
201366 739 €1 251 €37 442 €22 244 €15 198 €24 551 €+1,9 %
201283 637 €2 664 €49 107 €20 993 €28 114 €28 639 €+3,2 %

Riziko: zaplatí DEVAL?

DEVAL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom DEVAL z roku 2016.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201630. 3. 2016

História firmy DEVAL

Dátum vzniku DEVAL je 16. 12. 1992, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/882/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020479318
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 83 637 € · majetok 49 107 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 16. 12. 1992.
  5. Nový štatutár: Ľubica ČamajováKonateľ
  6. Nový spoločník: Ľubica ČamajováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 11 995 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DEVAL

  • - zámočníctvo, zváračské práce
  • - práce s vysokozdvižným vozíkom
  • - delenie plechu, valcovanie výrokov, vŕtanie a rezanie
  • - opravy strojov a zariadení, opravy a natieranie kontajnerov
  • - sprostredkovanie obchodu
  • - lisiarenská činnosť, zbíjanie a pílenie dosák, výroba podlážok a drevených výrobkov, montáž dielcov okenných, dverových
  • - ručné vykonávacie práce
  • - šitie ochranných pomôcok, skladovanie mriežok do do krabíc z papiera, upratovacie práce
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
  • - sprostredkovateľská činnosť
  • - zemné, výkopové, búračské práce
  • - kováčstvo
  • - kovoobrábanie
  • - maliarske a natieračské práce
  • - upratovacie práce
  • - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

DEVAL v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

DEVAL je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), DEVAL má 11 995 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 323 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DEVAL 60. z 64.

V odvetví v okrese Žiar nad Hronom323aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DEVAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Žiar nad Hronom ›

Sídlo DEVAL: Slaská

DEVAL sídli na adrese Slaská 212, 966 22 Slaská, okres Žiar nad Hronom. V obci Slaská je 80 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 750.

Subjektov v obci Slaská80aktívnych
Subjektov v okrese Žiar nad Hronom6 750aktívnych
V tom istom odvetví323okres Žiar nad Hronom

Slaská: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›

DEVAL: IČO, sídlo a základné údaje

DEVAL, spol. s r.o. (IČO 31575978) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slaská, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 16. 12. 1992, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Ľubica Čamajová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 995 € a výsledok hospodárenia +6 804 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieObrábanie kovov (SK NACE 2553)
Základné imanie6 639 €
Vznik16. 12. 1992
ObecSlaská
OkresOkres Žiar nad Hronom
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) DEVAL, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 995 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›

Sieť prepojení firmy DEVAL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DEVAL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DEVAL

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Slaská

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Slaská

AutoTrend - Transport s.r.o.SKLADAN stavebné realizácie, s.r.o.Behac, spol. s r.o.ESI-BB, s.r.o.ELMOS - VB, s. r. o.Všetky firmy v obci Slaská ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Žiar nad Hronom

GAMAalumínium s.r.o.KOVIN, s.r.o.SPORTECH, s.r.o.MONTIK-STAV, s. r. o.evALex Aluminium, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk