a.l.k. export-import trade spol. s r.o.
Slovenská Ľupča · Veľkoobchod s chemickými výrobkami
1 292 228 €tržby 2025 ▲ 2 %+16 334 €zisk 2025aktívna 33 rokov12 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 386 955 €, výsledok hospodárenia 6 905 €
- 13 : tržby 860 154 €, výsledok hospodárenia 1 612 €
- 14 : tržby 880 671 €, výsledok hospodárenia 2 162 €
- 15 : tržby 872 895 €, výsledok hospodárenia 6 883 €
- 16 : tržby 977 548 €, výsledok hospodárenia 10 897 €
- 17 : tržby 1 188 752 €, výsledok hospodárenia 16 191 €
- 18 : tržby 1 240 840 €, výsledok hospodárenia 19 189 €
- 19 : tržby 1 023 536 €, výsledok hospodárenia 10 121 €
- 20 : tržby 1 151 579 €, výsledok hospodárenia 16 477 €
- 21 : tržby 1 169 076 €, výsledok hospodárenia 16 022 €
- 22 : tržby 1 198 310 €, výsledok hospodárenia 26 366 €
- 23 : tržby 1 143 991 €, výsledok hospodárenia 22 675 €
- 24 : tržby 1 269 752 €, výsledok hospodárenia 15 662 €
- 25 : tržby 1 292 228 €, výsledok hospodárenia 16 334 €
a.l.k. export-import trade spol. s r.o. (IČO 31573746) mala v roku 2025 tržby 1 292 228 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci a.l.k. export-import trade
V roku 2025 mala a.l.k. export-import trade priemerne 12 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 252 511 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 249 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Banská Bystrica bola v roku 2025 1 597 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 | 252 511 € | 179 799 € |
| 2024 | 12 | 247 862 € | 174 714 € |
| 2023 | 11 | 223 375 € | 160 165 € |
| 2022 | 11 | 198 244 € | 141 694 € |
| 2021 | 11 | 178 400 € | 127 195 € |
| 2020 | 11 | 131 232 € | 92 439 € |
| 2019 | — | 156 892 € | 109 606 € |
| 2018 | — | 152 670 € | 109 143 € |
| 2017 | — | 144 504 € | 103 721 € |
| 2016 | — | 128 958 € | 91 807 € |
| 2015 | — | 114 636 € | 81 725 € |
| 2014 | — | 98 488 € | 70 288 € |
| 2013 | — | 90 745 € | 64 911 € |
| 2012 | — | 88 192 € | 63 267 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- a.l.k. export-import trade, mzdové náklady na zamestnanca1 249 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Banská Bystrica1 597 €
- Všetky odvetvia v okrese Banská Bystrica1 832 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 179 799 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 63 185 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ a.l.k. export-import trade
Podľa Registra právnických osôb koná za a.l.k. export-import trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci a.l.k. export-import trade
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ľuboslav Kuzmín100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľuboslav Kuzmínod 21. 12. 2016 | 82 986 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok a.l.k. export-import trade
Za rok 2025 má a.l.k. export-import trade v závierke tržby 1 292 228 €, o 1,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 334 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 1 386 955 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 094 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát a.l.k. export-import trade
Najvyššie tržby: rok 2012, 1 386 955 €. Najnižšie: rok 2013, 860 154 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 292 228 € |
| 2024 | 1 269 752 € |
| 2023 | 1 143 991 € |
| 2022 | 1 198 310 € |
| 2021 | 1 169 076 € |
| 2020 | 1 151 579 € |
| 2019 | 1 023 536 € |
| 2018 | 1 240 840 € |
| 2017 | 1 188 752 € |
| 2016 | 977 548 € |
| 2015 | 872 895 € |
| 2014 | 880 671 € |
| 2013 | 860 154 € |
| 2012 | 1 386 955 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 187 496 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 334 € |
| 2024 | 15 662 € |
| 2023 | 22 675 € |
| 2022 | 26 366 € |
| 2021 | 16 022 € |
| 2020 | 16 477 € |
| 2019 | 10 121 € |
| 2018 | 19 189 € |
| 2017 | 16 191 € |
| 2016 | 10 897 € |
| 2015 | 6 883 € |
| 2014 | 2 162 € |
| 2013 | 1 612 € |
| 2012 | 6 905 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- a.l.k. export-import trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | a.l.k. export-import trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,3 % | +2,4 % |
| 2024 | +1,2 % | +2,3 % |
| 2023 | +2,0 % | +1,9 % |
| 2022 | +2,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +1,4 % | +2,0 % |
| 2020 | +1,4 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,0 % | +1,5 % |
| 2018 | +1,5 % | +1,6 % |
| 2017 | +1,4 % | +2,2 % |
| 2016 | +1,1 % | +2,0 % |
| 2015 | +0,8 % | +1,7 % |
| 2014 | +0,2 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+21,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,8 % |
| 2024 | +11,0 % |
| 2023 | −4,5 % |
| 2022 | +2,5 % |
| 2021 | +1,5 % |
| 2020 | +12,5 % |
| 2019 | −17,5 % |
| 2018 | +4,4 % |
| 2017 | +21,6 % |
| 2016 | +12,0 % |
| 2015 | −0,9 % |
| 2014 | +2,4 % |
| 2013 | −38,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha a.l.k. export-import trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 836 722 €, vlastné imanie 529 376 € a záväzky 307 156 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 836 722 € | 529 376 € | 307 156 € |
| 2024 | 784 201 € | 487 042 € | 297 159 € |
| 2023 | 768 765 € | 530 781 € | 237 347 € |
| 2022 | 864 564 € | 539 874 € | 323 105 € |
| 2021 | 810 527 € | 539 509 € | 270 266 € |
| 2020 | 822 345 € | 531 186 € | 289 458 € |
| 2019 | 773 080 € | 413 209 € | 359 633 € |
| 2018 | 760 118 € | 369 086 € | 390 594 € |
| 2017 | 800 622 € | 453 978 € | 344 620 € |
| 2016 | 762 622 € | 460 787 € | 299 361 € |
| 2015 | 783 283 € | 454 027 € | 320 352 € |
| 2014 | 741 848 € | 447 143 € | 286 767 € |
| 2013 | 790 373 € | 444 979 € | 344 626 € |
| 2012 | 849 480 € | 443 366 € | 406 114 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok a.l.k. export-import trade (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 292 228 € | 16 334 € | 836 722 € | 529 376 € | 307 156 € | 352 730 € | +1,3 % |
| 2024 | 1 269 752 € | 15 662 € | 784 201 € | 487 042 € | 297 159 € | 376 244 € | +1,2 % |
| 2023 | 1 143 991 € | 22 675 € | 768 765 € | 530 781 € | 237 347 € | 349 711 € | +2,0 % |
| 2022 | 1 198 310 € | 26 366 € | 864 564 € | 539 874 € | 323 105 € | 293 205 € | +2,2 % |
| 2021 | 1 169 076 € | 16 022 € | 810 527 € | 539 509 € | 270 266 € | 284 305 € | +1,4 % |
| 2020 | 1 151 579 € | 16 477 € | 822 345 € | 531 186 € | 289 458 € | 237 529 € | +1,4 % |
| 2019 | 1 023 536 € | 10 121 € | 773 080 € | 413 209 € | 359 633 € | 261 614 € | +1,0 % |
| 2018 | 1 240 840 € | 19 189 € | 760 118 € | 369 086 € | 390 594 € | 276 646 € | +1,5 % |
| 2017 | 1 188 752 € | 16 191 € | 800 622 € | 453 978 € | 344 620 € | 246 549 € | +1,4 % |
| 2016 | 977 548 € | 10 897 € | 762 622 € | 460 787 € | 299 361 € | 213 042 € | +1,1 % |
| 2015 | 872 895 € | 6 883 € | 783 283 € | 454 027 € | 320 352 € | 189 971 € | +0,8 % |
| 2014 | 880 671 € | 2 162 € | 741 848 € | 447 143 € | 286 767 € | 163 305 € | +0,2 % |
| 2013 | 860 154 € | 1 612 € | 790 373 € | 444 979 € | 344 626 € | 159 593 € | +0,2 % |
| 2012 | 1 386 955 € | 6 905 € | 849 480 € | 443 366 € | 406 114 € | 170 274 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí a.l.k. export-import trade?
a.l.k. export-import trade a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom a.l.k. export-import trade v objeme 3 300 € z roku 2021. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica: 3 300 € v 1 zmluve.
História firmy a.l.k. export-import trade
Dátum vzniku a.l.k. export-import trade je 17. 11. 1992, teda pred 33 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/804/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020452852
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 386 955 € · majetok 849 480 €
- Nový zápis v registri: Ivana LínerováProkurista
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, hodnota zmluvy 3 300 €. Firma vznikla 17. 11. 1992.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 292 228 €.
- Nový spoločník: Ľuboslav KuzmínSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti a.l.k. export-import trade
- - obchodná, sprostredkovateľská a poradenská činnosť mimo riadnej predajne, so všetkými druhmi tovarov, na ktoré nie je potrebné osobitné povolenie
- - reklamná a propagačná činnosť
- - stolárske práce
- - výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- - vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- - fotografické služby
- - služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- - dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
a.l.k. export-import trade v odvetví veľkoobchod
a.l.k. export-import trade je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s chemickými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), a.l.k. export-import trade má 1 292 228 €, čo je 9,3-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 224 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je a.l.k. export-import trade 93. z 540.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| a.l.k. export-import trade | 1 292 228 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- a.l.k. export-import trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby a.l.k. export-import trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | a.l.k. export-import trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 292 228 € | 139 031 € |
| 2024 | 1 269 752 € | 139 389 € |
| 2023 | 1 143 991 € | 134 750 € |
| 2022 | 1 198 310 € | 133 421 € |
| 2021 | 1 169 076 € | 117 743 € |
| 2020 | 1 151 579 € | 112 008 € |
| 2019 | 1 023 536 € | 120 401 € |
| 2018 | 1 240 840 € | 118 273 € |
| 2017 | 1 188 752 € | 106 235 € |
| 2016 | 977 548 € | 97 886 € |
| 2015 | 872 895 € | 98 091 € |
| 2014 | 880 671 € | — |
| 2013 | 860 154 € | — |
| 2012 | 1 386 955 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| a.l.k. export-import trade | 1 292 228 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 102 729 € |
| medián kraja | 113 281 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MR Diagnostic, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 968 137 € (2025)
- ZENAGRO, s.r.o.Trnava · tržby 2 965 491 € (2025)
- K 3, s.r.o.Moldava nad Bodvou · tržby 2 963 790 € (2025)
- AGROIMEX SK s. r. o.Trenčín · tržby 2 961 485 € (2025)
- IRIS plus, spol. s r.o.Zlaté Moravce · tržby 2 958 622 € (2025)
- Hu-Fa Dental, s.r.o.Čadca · tržby 2 954 331 € (2025)
- RECCOM, s.r.o.Nitra · tržby 2 950 937 € (2025)
- MSM Slovakia s.r.o.Holíč · tržby 2 949 943 € (2025)
- Majkov s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 945 052 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb a.l.k. export-import trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo a.l.k. export-import trade: Slovenská Ľupča
a.l.k. export-import trade sídli na adrese Slovenská Ľupča 1057, 976 13 Slovenská Ľupča, okres Banská Bystrica. V obci Slovenská Ľupča je 501 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824.
Slovenská Ľupča: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
a.l.k. export-import trade: IČO, sídlo a základné údaje
a.l.k. export-import trade spol. s r.o. (IČO 31573746) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenská Ľupča, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 17. 11. 1992, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Ľuboslav Kuzmín. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 292 228 € a výsledok hospodárenia +16 334 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s chemickými výrobkami (SK NACE 4685) |
| Základné imanie | 82 986 € |
| Vznik | 17. 11. 1992 |
| Obec | Slovenská Ľupča |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 094 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) a.l.k. export-import trade spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 292 228 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 9,3-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy a.l.k. export-import trade
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu a.l.k. export-import trade
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu a.l.k. export-import trade
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 29 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Slovenská Ľupčatypický nepokrytý dopyt 632 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR66 zmlúv za 3 roky · 374 146 € · naposledy 12. 10. 2026Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i.49 zmlúv za 3 roky · 1 017 244 € · naposledy 9. 7. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach39 zmlúv za 3 roky · 633 199 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 153 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Slovenská Ľupča
Evonik Fermas s.r.o.Biotika a.s.SL SLOVAKIA, a. s.ELEKTRO RECYCLING, s.r.o.Confal a.s. „v konkurze“Všetky firmy v obci Slovenská Ľupča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.75) v okrese Banská Bystrica
Atotech SK, s.r.o.TopVape s. r. o.GASTROCHEM, s.r.o.WinePool s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.