VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DAST s.r.o.

Slavnica · Výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky

275 362 €tržby 2025 ▲ 2 %+8 183 €zisk 2025

aktívna 34 rokov5 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

275 362 €tržby 2025 ▲ 2 %
+8 183 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 259 902 €, výsledok hospodárenia 2 299 €
  2. 13 : tržby 235 931 €, výsledok hospodárenia 1 006 €
  3. 14 : tržby 198 998 €, výsledok hospodárenia 2 327 €
  4. 15 : tržby 207 474 €, výsledok hospodárenia 2 724 €
  5. 16 : tržby 198 962 €, výsledok hospodárenia -2 255 €
  6. 17 : tržby 189 387 €, výsledok hospodárenia -51 766 €
  7. 18 : tržby 185 150 €, výsledok hospodárenia 5 192 €
  8. 19 : tržby 209 654 €, výsledok hospodárenia 8 932 €
  9. 20 : tržby 210 966 €, výsledok hospodárenia -28 262 €
  10. 21 : tržby 226 606 €, výsledok hospodárenia 8 044 €
  11. 22 : tržby 272 536 €, výsledok hospodárenia 18 094 €
  12. 23 : tržby 313 358 €, výsledok hospodárenia 19 598 €
  13. 24 : tržby 269 720 €, výsledok hospodárenia 6 191 €
  14. 25 : tržby 275 362 €, výsledok hospodárenia 8 183 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DAST s.r.o. (IČO 31571816) mala v roku 2025 tržby 275 362 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DAST

V roku 2025 mala DAST priemerne 4,75 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 82 131 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 058 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Ilava bola v roku 2025 1 949 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia DAST

Podľa Registra právnických osôb konajú za DAST 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci DAST

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch DAST
Podiely spoločníkov na vkladoch DAST Ing. František Strhák 75,0 %, Ing. Karol Sukup 25,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. František Strhák: 4 980 €, 75,0 %Ing. Karol Sukup: 1 660 €, 25,0 %75,0 % najväčší podiel
  • Ing. František Strhák75,0 %
  • Ing. Karol Sukup25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. František Strhákod 13. 3. 2009 4 980 €75,0 %
Ing. Karol Sukupod 13. 3. 2009 1 660 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DAST

Za rok 2025 má DAST v závierke tržby 275 362 €, o 2,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 183 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 313 358 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 488 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025275 tis. €▲ +2,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 183 €zisk
Majetok (aktíva) 2025367 tis. €
Vlastné imanie 2025212 tis. €
Záväzky 2025155 tis. €42,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025106 tis. €
Zisková marža 2025+3,0 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov307 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 488 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DAST

Súvaha DAST

Všetky čísla zo závierok DAST (14 rokov)
Čísla zo závierok DAST po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025275 362 €8 183 €367 093 €211 972 €155 121 €105 567 €+3,0 %
2024269 720 €6 191 €362 047 €203 789 €158 258 €95 060 €+2,3 %
2023313 358 €19 598 €368 981 €197 598 €171 383 €112 037 €+6,3 %
2022272 536 €18 094 €344 558 €178 000 €166 558 €86 496 €+6,6 %
2021226 606 €8 044 €318 716 €159 907 €158 809 €79 174 €+3,5 %
2020210 966 €−28 262 €299 383 €151 862 €147 521 €28 372 €−13,4 %
2019209 654 €8 932 €351 215 €180 124 €171 091 €73 512 €+4,3 %
2018185 150 €5 192 €331 860 €175 192 €156 668 €62 343 €+2,8 %
2017189 387 €−51 766 €349 202 €174 000 €175 202 €18 783 €−27,3 %
2016198 962 €−2 255 €390 060 €228 266 €161 794 €71 055 €−1,1 %
2015207 474 €2 724 €395 177 €230 515 €164 662 €68 003 €+1,3 %
2014198 998 €2 327 €371 304 €227 791 €143 513 €71 088 €+1,2 %
2013235 931 €1 006 €354 442 €225 465 €128 977 €74 443 €+0,4 %
2012259 902 €2 299 €355 502 €224 459 €131 043 €87 357 €+0,9 %

Riziko: zaplatí DAST?

Peniaze od štátu: DAST

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DAST

Dátum vzniku DAST je 12. 10. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2113/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020436165
  3. Nový štatutár: Ing. Karol SukupKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 259 902 € · majetok 355 502 €
  5. Nový spoločník: Ing. Karol SukupSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. František StrhákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 275 362 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DAST

  • výroba kancelárskych a školských potrieb z papiera
  • výroba tovaru z papiera a lepenky
  • veľkoobchod s priemyselným a spotrebným tovarom
  • maloobchod mimo riadnej predajne
  • výroba tovaru z plastov
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • výroba strojov s mechanickým pohonom
  • inžinierska činnosť
  • výroba kovových konštrukcií
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

DAST v odvetví výroba papiera a výrobkov z papiera

DAST je v registri v odvetví Výroba papiera a výrobkov z papiera (SK NACE 17), činnosť výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 83 368 € (304 závierok), DAST má 275 362 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 7 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DAST 3. z 4.

V odvetví v okrese Ilava7aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou304Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DAST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Ilava ›

Sídlo DAST: Slavnica

DAST sídli na adrese 2, 018 54 Slávnica, okres Ilava. V obci Slavnica je 81 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957.

Subjektov v obci Slavnica81aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 957aktívnych
V tom istom odvetví7okres Ilava

Slavnica: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

DAST: IČO, sídlo a základné údaje

DAST s.r.o. (IČO 31571816) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slavnica, okres Ilava. Dátum vzniku je 12. 10. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutármi sú Ing. Karol Sukup a Ing. František Strhák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 275 362 € a výsledok hospodárenia +8 183 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky (SK NACE 1725)
Základné imanie6 640 €
Vznik12. 10. 1992
ObecSlavnica
OkresOkres Ilava
Vyrubená daň z príjmov2 488 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba papiera a výrobkov z papiera (SK NACE 17) DAST s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 275 362 €, typická firma odvetvia 83 368 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 304 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Výroba papiera a výrobkov z papiera: tržby a mzdy ›Výroba papiera a výrobkov z papiera v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Sieť prepojení firmy DAST

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DAST

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DAST

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 31 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy4zmluvy úradov v odbore končia do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Slavnicatypický nepokrytý dopyt 119 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SK - TECH, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Slavnica

ArchArt, s.r.o.cefeida, s. r. o.LUX HOME SK s. r. o.FamArt s. r. o.Lesné združenie vlastníkov lesov pozemkové…Všetky firmy v obci Slavnica ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk