VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZVASI, s.r.o.

Pružina · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

16 586 €tržby 2024 ▼ 12 %+3 997 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 586 €tržby 2024 ▼ 12 %
+3 997 €zisk 2024
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 724 €
  2. 13 : tržby 25 379 €, výsledok hospodárenia -20 591 €
  3. 14 : tržby 10 437 €, výsledok hospodárenia -84 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 404 €
  5. 16 : tržby 4 171 €, výsledok hospodárenia -3 958 €
  6. 17 : tržby 20 184 €, výsledok hospodárenia 12 288 €
  7. 18 : tržby 46 583 €, výsledok hospodárenia 5 975 €
  8. 19 : tržby 21 928 €, výsledok hospodárenia 10 414 €
  9. 20 : tržby 18 806 €, výsledok hospodárenia 778 €
  10. 21 : tržby 16 586 €, výsledok hospodárenia -14 145 €
  11. 22 : tržby 16 586 €, výsledok hospodárenia 73 €
  12. 23 : tržby 18 786 €, výsledok hospodárenia 2 153 €
  13. 24 : tržby 16 586 €, výsledok hospodárenia 3 997 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 813 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZVASI, s.r.o. (IČO 31570151) mala v roku 2024 tržby 16 586 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ZVASI

Podľa Registra právnických osôb koná za ZVASI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník ZVASI

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZVASI
Podiely spoločníkov na vkladoch ZVASI Miloš Ješík 100,0 %. Spolu 6 639 €. Miloš Ješík: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miloš Ješík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miloš Ješíkod 18. 9. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZVASI

Za rok 2024 má ZVASI v závierke tržby 16 586 €, o 11,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 997 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 46 583 €.

Tržby 202417 tis. €▼ −11,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20243 997 €zisk
Majetok (aktíva) 2025103 tis. €
Vlastné imanie 202595 tis. €
Záväzky 20257 594 €7,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−540 €
Zisková marža 2024+24,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−27 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ZVASI

Súvaha ZVASI

Všetky čísla zo závierok ZVASI (14 rokov)
Čísla zo závierok ZVASI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−4 813 €102 591 €94 997 €7 594 €−540 €—
202416 586 €3 997 €106 863 €99 808 €7 055 €8 862 €+24,1 %
202318 786 €2 153 €106 673 €95 810 €10 863 €6 680 €+11,5 %
202216 586 €73 €106 233 €93 658 €12 575 €4 443 €+0,4 %
202116 586 €−14 145 €105 800 €93 585 €12 215 €−9 912 €−85,3 %
202018 806 €778 €115 579 €107 730 €7 849 €5 164 €+4,1 %
201921 928 €10 414 €122 401 €106 952 €15 449 €−43 638 €+47,5 %
201846 583 €5 975 €133 865 €125 538 €8 327 €10 113 €+12,8 %
201720 184 €12 288 €132 477 €119 563 €12 914 €19 538 €+60,9 %
20164 171 €−3 958 €115 599 €107 274 €8 325 €3 221 €−94,9 %
2015—−7 404 €120 660 €111 233 €9 427 €−646 €—
201410 437 €−84 €126 164 €118 635 €7 529 €9 907 €−0,8 %
201325 379 €−20 591 €140 869 €118 720 €22 149 €−10 632 €−81,1 %
2012—−11 724 €142 442 €139 311 €3 131 €−930 €—

Riziko: zaplatí ZVASI?

Peniaze od štátu: ZVASI

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZVASI

Dátum vzniku ZVASI je 9. 9. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2086/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020438981
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 142 442 €
  4. Nový spoločník: Miloš JešíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZVASI

  • - sprostredkovanie obchodu
  • - veľkoobchod s potravinami
  • - veľkoobchod so zmiešaným tovarom /okrem koncesov. živností/
  • - prípravné práce pre stavbu, zemné práce
  • - maliarske, natieračské práce
  • - výroba doplnkov interiéru z dreva
  • - predaj dvojstopových motorových vozidiel

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

ZVASI v odvetví veľkoobchod

ZVASI je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 389 € (15 047 závierok), ZVASI má 16 586 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 439 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZVASI 120. z 142.

V odvetví v okrese Považská Bystrica439aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 047Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZVASI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo ZVASI: Pružina

ZVASI sídli na adrese 59, 018 22 Pružina, okres Považská Bystrica. V obci Pružina je 264 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Pružina264aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 848aktívnych
V tom istom odvetví439okres Považská Bystrica
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Pružina: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

ZVASI: IČO, sídlo a základné údaje

ZVASI, s.r.o. (IČO 31570151) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pružina, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 9. 9. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Miloš Ješík. Za rok 2024 sú v závierke tržby 16 586 € a výsledok hospodárenia +3 997 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 639 €
Vznik9. 9. 1992
ObecPružina
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ZVASI, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 16 586 €, typická firma odvetvia 139 389 € (medián z 15 047 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy ZVASI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZVASI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZVASI

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v obci Pružinatypický nepokrytý dopyt 58 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MALENICA, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Pružina

BRIPET s.r.o.KOVLIS, spol. s r.o.VITA Pružina, s. r. o.M&S KovoTech s. r. o.DMSTOP, s. r. o.Všetky firmy v obci Pružina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Považská Bystrica

FLEA PRO AUDIO, s.r.o.DELAMEX s.r.o.Zaťko, s.r.o.mášTO s.r.o.HAZET, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk