TERS systém,spol. s r.o.
Žiar nad Hronom · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
316 986 €tržby 2025 ▲ 139 %+10 110 €zisk 2025aktívna 34 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 516 639 €, výsledok hospodárenia -1 196 €
- 13 : tržby 436 455 €, výsledok hospodárenia -35 740 €
- 14 : tržby 1 381 153 €, výsledok hospodárenia 97 €
- 15 : tržby 713 091 €, výsledok hospodárenia 27 608 €
- 16 : tržby 522 653 €, výsledok hospodárenia -12 317 €
- 17 : tržby 458 018 €, výsledok hospodárenia 8 918 €
- 18 : tržby 764 643 €, výsledok hospodárenia -17 781 €
- 19 : tržby 2 005 026 €, výsledok hospodárenia 79 831 €
- 20 : tržby 250 974 €, výsledok hospodárenia -2 094 €
- 21 : tržby 268 122 €, výsledok hospodárenia 590 €
- 22 : tržby 467 887 €, výsledok hospodárenia 21 820 €
- 23 : tržby 411 591 €, výsledok hospodárenia 14 382 €
- 24 : tržby 132 715 €, výsledok hospodárenia 108 334 €
- 25 : tržby 316 986 €, výsledok hospodárenia 10 110 €
TERS systém,spol. s r.o. (IČO 31566537) mala v roku 2025 tržby 316 986 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TERS systém
V roku 2025 mala TERS systém priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 84 785 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 742 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Žiar nad Hronom bola v roku 2025 1 110 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 84 785 € | 62 725 € |
| 2024 | — | 94 293 € | 67 083 € |
| 2023 | — | 111 657 € | 81 751 € |
| 2022 | — | 123 780 € | 90 799 € |
| 2021 | — | 118 067 € | 86 678 € |
| 2020 | — | 118 224 € | 85 834 € |
| 2019 | — | 171 212 € | 125 235 € |
| 2018 | — | 175 741 € | 127 281 € |
| 2017 | — | 165 871 € | 121 309 € |
| 2016 | — | 184 932 € | 134 186 € |
| 2015 | — | 200 255 € | 146 881 € |
| 2014 | — | 194 091 € | 142 529 € |
| 2013 | — | 199 164 € | 146 360 € |
| 2012 | — | 222 057 € | 163 097 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- TERS systém, mzdové náklady na zamestnanca1 742 €
- Stavebníctvo v okrese Žiar nad Hronom1 110 €
- Všetky odvetvia v okrese Žiar nad Hronom1 627 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 62 725 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 20 704 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ TERS systém
Podľa Registra právnických osôb koná za TERS systém 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník TERS systém
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Vladimír Švec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vladimír Švecod 22. 3. 2019 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TERS systém
Za rok 2025 má TERS systém v závierke tržby 316 986 €, o 138,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 110 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 005 026 €.
Výkaz ziskov a strát TERS systém
Najvyššie tržby: rok 2019, 2 005 026 €. Najnižšie: rok 2024, 132 715 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 316 986 € |
| 2024 | 132 715 € |
| 2023 | 411 591 € |
| 2022 | 467 887 € |
| 2021 | 268 122 € |
| 2020 | 250 974 € |
| 2019 | 2 005 026 € |
| 2018 | 764 643 € |
| 2017 | 458 018 € |
| 2016 | 522 653 € |
| 2015 | 713 091 € |
| 2014 | 1 381 153 € |
| 2013 | 436 455 € |
| 2012 | 516 639 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 202 562 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 110 € |
| 2024 | 108 334 € |
| 2023 | 14 382 € |
| 2022 | 21 820 € |
| 2021 | 590 € |
| 2020 | −2 094 € |
| 2019 | 79 831 € |
| 2018 | −17 781 € |
| 2017 | 8 918 € |
| 2016 | −12 317 € |
| 2015 | 27 608 € |
| 2014 | 97 € |
| 2013 | −35 740 € |
| 2012 | −1 196 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TERS systém
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TERS systém | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,2 % | +4,2 % |
| 2024 | +81,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +3,5 % | +2,0 % |
| 2022 | +4,7 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,2 % | +1,6 % |
| 2020 | −0,8 % | +1,7 % |
| 2019 | +4,0 % | +1,9 % |
| 2018 | −2,3 % | +2,3 % |
| 2017 | +1,9 % | +3,3 % |
| 2016 | −2,4 % | +3,3 % |
| 2015 | +3,9 % | +2,7 % |
| 2014 | 0,0 % | — |
| 2013 | −8,2 % | — |
| 2012 | −0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+216,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +138,8 % |
| 2024 | −67,8 % |
| 2023 | −12,0 % |
| 2022 | +74,5 % |
| 2021 | +6,8 % |
| 2020 | −87,5 % |
| 2019 | +162,2 % |
| 2018 | +66,9 % |
| 2017 | −12,4 % |
| 2016 | −26,7 % |
| 2015 | −48,4 % |
| 2014 | +216,4 % |
| 2013 | −15,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TERS systém
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 195 797 €, vlastné imanie 173 625 € a záväzky 22 172 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 195 797 € | 173 625 € | 22 172 € |
| 2024 | 239 594 € | 163 515 € | 76 079 € |
| 2023 | 305 753 € | 267 655 € | 38 098 € |
| 2022 | 364 097 € | 253 273 € | 110 824 € |
| 2021 | 303 193 € | 263 453 € | 39 740 € |
| 2020 | 303 593 € | 262 864 € | 40 729 € |
| 2019 | 316 966 € | 264 958 € | 52 008 € |
| 2018 | 403 064 € | 345 126 € | 57 938 € |
| 2017 | 401 848 € | 362 907 € | 38 941 € |
| 2016 | 407 178 € | 376 712 € | 30 466 € |
| 2015 | 479 640 € | 424 914 € | 54 726 € |
| 2014 | 491 627 € | 397 306 € | 94 321 € |
| 2013 | 540 323 € | 447 509 € | 92 814 € |
| 2012 | 601 271 € | 483 249 € | 118 022 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TERS systém (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 316 986 € | 10 110 € | 195 797 € | 173 625 € | 22 172 € | 104 507 € | +3,2 % |
| 2024 | 132 715 € | 108 334 € | 239 594 € | 163 515 € | 76 079 € | 2 553 € | +81,6 % |
| 2023 | 411 591 € | 14 382 € | 305 753 € | 267 655 € | 38 098 € | 142 064 € | +3,5 % |
| 2022 | 467 887 € | 21 820 € | 364 097 € | 253 273 € | 110 824 € | 162 503 € | +4,7 % |
| 2021 | 268 122 € | 590 € | 303 193 € | 263 453 € | 39 740 € | 104 641 € | +0,2 % |
| 2020 | 250 974 € | −2 094 € | 303 593 € | 262 864 € | 40 729 € | 99 087 € | −0,8 % |
| 2019 | 2 005 026 € | 79 831 € | 316 966 € | 264 958 € | 52 008 € | 290 482 € | +4,0 % |
| 2018 | 764 643 € | −17 781 € | 403 064 € | 345 126 € | 57 938 € | 177 795 € | −2,3 % |
| 2017 | 458 018 € | 8 918 € | 401 848 € | 362 907 € | 38 941 € | 184 159 € | +1,9 % |
| 2016 | 522 653 € | −12 317 € | 407 178 € | 376 712 € | 30 466 € | 192 504 € | −2,4 % |
| 2015 | 713 091 € | 27 608 € | 479 640 € | 424 914 € | 54 726 € | 249 667 € | +3,9 % |
| 2014 | 1 381 153 € | 97 € | 491 627 € | 397 306 € | 94 321 € | 229 823 € | 0,0 % |
| 2013 | 436 455 € | −35 740 € | 540 323 € | 447 509 € | 92 814 € | 182 973 € | −8,2 % |
| 2012 | 516 639 € | −1 196 € | 601 271 € | 483 249 € | 118 022 € | 257 209 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí TERS systém?
TERS systém a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom TERS systém v objeme 468 164 € z rokov 2012 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Sociálna poisťovňa, ústredie: 165 119 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2014, 113 429 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 101 471 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2017 | 4 | 83 901 € |
| 2014 | 2 | 113 429 € |
| 2013 | 2 | 70 604 € |
| 2012 | 2 | 52 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy TERS systém
Dátum vzniku TERS systém je 26. 6. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/529/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020479208
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Sociálna poisťovňa, ústredie, hodnota zmluvy 28 300 €. Firma vznikla 26. 6. 1992.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 516 639 € · majetok 601 271 €
- Najväčšia verejná zmluva: 73 699 €Objednávateľ Sociálna poisťovňa, ústredie. udržiavacie práce v plynovej kotolni v SPp Spišská Nová Ves - dodávka a montáž stavebných prác a technológií na základe projektovej dokumentácie
- Nový spoločník: Vladimír ŠvecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 316 986 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TERS systém
- - montážne a servisné práce v odbore meracích, regulačných a elektro prác
- - zámočnícke a zváračské práce
- - revízie a skúšky vyhradených plynových zariadení
- - inštalácia a opravy ústredného kúrenia
- - plynoinštalatérstvo
- - inštalácia zdravotechniky voda, kanalizácia
- - projektová činnosť TZB - plynové odberné zariadenia do 50 KW
- - servis plynových kotlov
- - zváračské práce podľa ČSN 050710
- - investorsko - inžinierska činnosť
- - maloobchod - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
- - veľkoobchod - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
- - montáž, opravy, rekonštrukcie a vykonávanie odborných skúšok a odborných prehliadok vyhradených plynových zariadení v rozsahu : Ag, Ah, Bg, Bh
- - montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky tlakových zariadení v rozsahu: skupina A - a4/, b1/, b/2/ a skupina B - a1/ b1/ b2/ d1/ d2/ e1/ e2/ e3/
- - merače tepla a vodomery na teplú a studenú vodu
- - projektovanie stavieb: * technické vybavenie stavieb - vykurovanie a zdroje tepla
- - montáž komínovej techniky - stavebnicové, antikorové systémy
- - výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby
- - činnosť stavebného dozoru, * pozemné stavby, * vodohospodárske stavby - hydrotechnické stavby, hydromelioračné stavby, zdravotno-vodohospodárske stavby
- - montáž, oprava, údržba elektrických zariadení v rozsahu : * objekty bez nebezpečenstva výbuchu, * objekty s nebezpečenstvom výbuchu, zahrňajúce regulačné stanice plynu a objekty s ochranným priestorom, * zariadenia s napätím do 1000V vrátane bleskozvodov
- vykonávanie stavieb a ich zmien
- uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
- vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
TERS systém v odvetví špecializované stavebné práce
TERS systém je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), TERS systém má 316 986 €, čo je 4,4-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 777 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TERS systém 23. z 116.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| TERS systém | 316 986 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TERS systém
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TERS systém s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TERS systém | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 316 986 € | 71 954 € |
| 2024 | 132 715 € | 79 046 € |
| 2023 | 411 591 € | 84 776 € |
| 2022 | 467 887 € | 86 378 € |
| 2021 | 268 122 € | 76 829 € |
| 2020 | 250 974 € | 75 550 € |
| 2019 | 2 005 026 € | 86 068 € |
| 2018 | 764 643 € | 83 121 € |
| 2017 | 458 018 € | 79 675 € |
| 2016 | 522 653 € | 74 221 € |
| 2015 | 713 091 € | 72 054 € |
| 2014 | 1 381 153 € | — |
| 2013 | 436 455 € | — |
| 2012 | 516 639 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TERS systém | 316 986 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 52 868 € |
| medián kraja | 64 751 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PODLAHY TS, s. r. o.Trstená · tržby 733 617 € (2025)
- Team Klima, s.r.o.Ješkova Ves · tržby 733 499 € (2025)
- STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 731 663 € (2025)
- WASTEKO s. r. o.Poprad · tržby 731 575 € (2025)
- RoLo, s. r. o.Streženice · tržby 731 327 € (2025)
- MESTKROV, s. r. o.Horná Poruba · tržby 730 914 € (2025)
- EGEA plus s. r. o.Nitra · tržby 730 110 € (2025)
- HUGAZA s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 729 746 € (2024)
- Rezort pri jazere Podbanské, s. r. o.Pribylina · tržby 729 729 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TERS systém, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TERS systém: Žiar nad Hronom
TERS systém sídli na adrese Svätokrížske nám. 6, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 824 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 749.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
TERS systém: IČO, sídlo a základné údaje
TERS systém,spol. s r.o. (IČO 31566537) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 26. 6. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Vladimír Švec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 316 986 € a výsledok hospodárenia +10 110 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 26. 6. 1992 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) TERS systém,spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 316 986 €, typická firma odvetvia 71 954 €, čo je 4,4-násobok mediánu (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy TERS systém
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TERS systém
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TERS systém
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 36 tis. €
- Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 196 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra164 zmlúv za 3 roky · 2 550 412 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.150 zmlúv za 3 roky · 185 936 € · naposledy 29. 9. 2026Stredná odborná škola stavebná86 zmlúv za 3 roky · · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 754 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.22) v okrese Žiar nad Hronom
HLS PP mont s.r.o.GASKOMPLET - ZH, s.r.o.TEVYB, s.r.o.INŠTALTECH s.r.o.GSA - AQUATHERMSYSTÉM, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.