4 KRAT s.r.o.
Nitra · Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom
861 650 €tržby 2025 ▼ 5 %+17 366 €zisk 2025aktívna 32 rokov6 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 623 113 €, výsledok hospodárenia 33 750 €
- 13 : tržby 640 376 €, výsledok hospodárenia 25 366 €
- 14 : tržby 422 149 €, výsledok hospodárenia 18 098 €
- 15 : tržby 479 197 €, výsledok hospodárenia 11 481 €
- 16 : tržby 506 203 €, výsledok hospodárenia 12 166 €
- 17 : tržby 539 223 €, výsledok hospodárenia -6 622 €
- 18 : tržby 621 750 €, výsledok hospodárenia 4 742 €
- 19 : tržby 729 666 €, výsledok hospodárenia 43 035 €
- 20 : tržby 600 225 €, výsledok hospodárenia 31 503 €
- 21 : tržby 779 774 €, výsledok hospodárenia 51 198 €
- 22 : tržby 1 004 093 €, výsledok hospodárenia 78 161 €
- 23 : tržby 949 981 €, výsledok hospodárenia 76 411 €
- 24 : tržby 903 349 €, výsledok hospodárenia 43 663 €
- 25 : tržby 861 650 €, výsledok hospodárenia 17 366 €
4 KRAT s.r.o. (IČO 31450792) mala v roku 2025 tržby 861 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci 4 KRAT
V roku 2025 mala 4 KRAT priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 145 306 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 482 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Nitra bola v roku 2025 1 643 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 145 306 € | — |
| 2024 | 8 | 153 152 € | — |
| 2023 | 8 | 129 025 € | — |
| 2022 | 8 | 141 446 € | — |
| 2021 | 8 | 127 411 € | — |
| 2020 | 8 | 98 038 € | — |
| 2019 | — | 107 887 € | — |
| 2018 | — | 104 984 € | — |
| 2017 | — | 95 028 € | — |
| 2016 | — | 78 077 € | — |
| 2015 | — | 65 531 € | — |
| 2014 | — | 54 318 € | — |
| 2013 | — | 53 429 € | 37 482 € |
| 2012 | — | 41 560 € | 29 151 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- 4 KRAT, odhad zo závierky1 482 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Nitra1 643 €
- Všetky odvetvia v okrese Nitra1 800 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ 4 KRAT
Podľa Registra právnických osôb koná za 4 KRAT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník 4 KRAT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marián Kratochvíl100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marián Kratochvílod 1. 10. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok 4 KRAT
Za rok 2025 má 4 KRAT v závierke tržby 861 650 €, o 4,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 366 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 004 093 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 006 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát 4 KRAT
Najvyššie tržby: rok 2022, 1 004 093 €. Najnižšie: rok 2014, 422 149 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 861 650 € |
| 2024 | 903 349 € |
| 2023 | 949 981 € |
| 2022 | 1 004 093 € |
| 2021 | 779 774 € |
| 2020 | 600 225 € |
| 2019 | 729 666 € |
| 2018 | 621 750 € |
| 2017 | 539 223 € |
| 2016 | 506 203 € |
| 2015 | 479 197 € |
| 2014 | 422 149 € |
| 2013 | 640 376 € |
| 2012 | 623 113 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 440 318 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 17 366 € |
| 2024 | 43 663 € |
| 2023 | 76 411 € |
| 2022 | 78 161 € |
| 2021 | 51 198 € |
| 2020 | 31 503 € |
| 2019 | 43 035 € |
| 2018 | 4 742 € |
| 2017 | −6 622 € |
| 2016 | 12 166 € |
| 2015 | 11 481 € |
| 2014 | 18 098 € |
| 2013 | 25 366 € |
| 2012 | 33 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- 4 KRAT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | 4 KRAT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,0 % | +2,4 % |
| 2024 | +4,8 % | +2,3 % |
| 2023 | +8,0 % | +1,9 % |
| 2022 | +7,8 % | +2,1 % |
| 2021 | +6,6 % | +2,0 % |
| 2020 | +5,2 % | +1,6 % |
| 2019 | +5,9 % | +1,5 % |
| 2018 | +0,8 % | +1,6 % |
| 2017 | −1,2 % | +2,2 % |
| 2016 | +2,4 % | +2,0 % |
| 2015 | +2,4 % | +1,7 % |
| 2014 | +4,3 % | — |
| 2013 | +4,0 % | — |
| 2012 | +5,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+29,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,6 % |
| 2024 | −4,9 % |
| 2023 | −5,4 % |
| 2022 | +28,8 % |
| 2021 | +29,9 % |
| 2020 | −17,7 % |
| 2019 | +17,4 % |
| 2018 | +15,3 % |
| 2017 | +6,5 % |
| 2016 | +5,6 % |
| 2015 | +13,5 % |
| 2014 | −34,1 % |
| 2013 | +2,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha 4 KRAT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 423 152 €, vlastné imanie 323 494 € a záväzky 99 658 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 423 152 € | 323 494 € | 99 658 € |
| 2024 | 405 163 € | 321 128 € | 84 035 € |
| 2023 | 412 910 € | 278 186 € | 134 724 € |
| 2022 | 395 234 € | 201 774 € | 193 460 € |
| 2021 | 319 601 € | 225 377 € | 94 224 € |
| 2020 | 241 644 € | 174 179 € | 67 465 € |
| 2019 | 269 225 € | 142 726 € | 126 499 € |
| 2018 | 199 413 € | 100 091 € | 99 322 € |
| 2017 | 240 240 € | 95 949 € | 144 291 € |
| 2016 | 252 291 € | 106 164 € | 146 127 € |
| 2015 | 220 797 € | 95 998 € | 124 799 € |
| 2014 | 218 573 € | 99 677 € | 118 896 € |
| 2013 | 167 457 € | 81 578 € | 85 879 € |
| 2012 | 123 701 € | 56 212 € | 67 489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok 4 KRAT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 861 650 € | 17 366 € | 423 152 € | 323 494 € | 99 658 € | 191 954 € | +2,0 % |
| 2024 | 903 349 € | 43 663 € | 405 163 € | 321 128 € | 84 035 € | 230 304 € | +4,8 % |
| 2023 | 949 981 € | 76 411 € | 412 910 € | 278 186 € | 134 724 € | 247 197 € | +8,0 % |
| 2022 | 1 004 093 € | 78 161 € | 395 234 € | 201 774 € | 193 460 € | 265 622 € | +7,8 % |
| 2021 | 779 774 € | 51 198 € | 319 601 € | 225 377 € | 94 224 € | 207 924 € | +6,6 % |
| 2020 | 600 225 € | 31 503 € | 241 644 € | 174 179 € | 67 465 € | 144 769 € | +5,2 % |
| 2019 | 729 666 € | 43 035 € | 269 225 € | 142 726 € | 126 499 € | 182 122 € | +5,9 % |
| 2018 | 621 750 € | 4 742 € | 199 413 € | 100 091 € | 99 322 € | 143 842 € | +0,8 % |
| 2017 | 539 223 € | −6 622 € | 240 240 € | 95 949 € | 144 291 € | 113 899 € | −1,2 % |
| 2016 | 506 203 € | 12 166 € | 252 291 € | 106 164 € | 146 127 € | 117 039 € | +2,4 % |
| 2015 | 479 197 € | 11 481 € | 220 797 € | 95 998 € | 124 799 € | 100 036 € | +2,4 % |
| 2014 | 422 149 € | 18 098 € | 218 573 € | 99 677 € | 118 896 € | 89 820 € | +4,3 % |
| 2013 | 640 376 € | 25 366 € | 167 457 € | 81 578 € | 85 879 € | 100 775 € | +4,0 % |
| 2012 | 623 113 € | 33 750 € | 123 701 € | 56 212 € | 67 489 € | 99 438 € | +5,4 % |
Riziko: zaplatí 4 KRAT?
4 KRAT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom 4 KRAT v objeme 4 999 € z rokov 2020 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Stredná odborná škola obchodu a služieb, Galanta: 4 999 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2021, 4 999 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 4 999 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy 4 KRAT
Dátum vzniku 4 KRAT je 2. 5. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1267/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020406729
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 623 113 € · majetok 123 701 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany. Firma vznikla 2. 5. 1994.
- Nový štatutár: Marian KratochvílKonateľ
- Nový spoločník: Marián KratochvílSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 861 650 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti 4 KRAT
- - veľkoobchod s priemyselným tovarom,
- - veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom,
- - veľkoobchod s tovarom pre domácnosť,
- - veľkoobchod s poľnohospodárskymi základnými produktami,
- - veľkoobchod so živými zvieratami,
- - veľkoobchod s drevom, staveb. materiálmi, staveb. strojmi,
- - sprostredkovanie obchodu s priemyselným tovarom,
- - maloobchod mimo predajne-priemyselný tovar,
- - sprostr. obchodu s potravinárskym tovarom, tabakom, nápojmi,
- - maloobchod s potravinami a pochutinami,
- - podnikateľské poradenstvo v obl. poľnohosp. a potravinárstva,
- - výskum trhu a verejnej mienky,
- - predaj dvojstopových motorových vozidiel,
- - skladovanie,
- - prenájom nehnuteľností vr. bytového hospodárstva,
- - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu,
- - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,
- - prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť,
- - automatizované spracovanie dát,
- - poskytovanie softwaru-predaj hot. progr. na zákl. zml. s autorom,
- - poradenské služby podnikom slovenského agrokomplexu,
- vydavateľská činnosť
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- reklamné a marketingové služby
- ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- počítačové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
4 KRAT v odvetví veľkoobchod
4 KRAT je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), 4 KRAT má 861 650 €, čo je 6,2-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 668 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 4 KRAT 160. z 620.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| 4 KRAT | 861 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- 4 KRAT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby 4 KRAT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | 4 KRAT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 861 650 € | 139 031 € |
| 2024 | 903 349 € | 139 378 € |
| 2023 | 949 981 € | 134 713 € |
| 2022 | 1 004 093 € | 133 387 € |
| 2021 | 779 774 € | 117 726 € |
| 2020 | 600 225 € | 111 972 € |
| 2019 | 729 666 € | 120 319 € |
| 2018 | 621 750 € | 118 273 € |
| 2017 | 539 223 € | 106 235 € |
| 2016 | 506 203 € | 97 886 € |
| 2015 | 479 197 € | 98 091 € |
| 2014 | 422 149 € | — |
| 2013 | 640 376 € | — |
| 2012 | 623 113 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| 4 KRAT | 861 650 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 192 753 € |
| medián kraja | 125 565 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ohrievacia Technika, s.r.o.Staškov · tržby 1 951 150 € (2025)
- AGRORACIO, a.s.Senica · tržby 1 950 483 € (2025)
- MON-DEX, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 1 950 358 € (2025)
- JOFA s.r.o.Partizánske · tržby 1 949 064 € (2025)
- SIMAP GROUP, a.s.Trenčín · tržby 1 945 908 € (2025)
- Mild Cure Five, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 945 459 € (2025)
- Air Transport Solutions, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 943 265 € (2025)
- ROMAŇÁK s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 1 942 990 € (2025)
- Q-termo, s. r. o.Košeca · tržby 1 941 299 € (2026)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 4 KRAT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo 4 KRAT: Nitra
4 KRAT sídli na adrese Štefánikova trieda 53, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 293 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
4 KRAT: IČO, sídlo a základné údaje
4 KRAT s.r.o. (IČO 31450792) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 2. 5. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Marian Kratochvíl. Za rok 2025 sú v závierke tržby 861 650 € a výsledok hospodárenia +17 366 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom (SK NACE 4639) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 2. 5. 1994 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 5 006 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) 4 KRAT s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 861 650 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 6,2-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy 4 KRAT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu 4 KRAT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu 4 KRAT
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 176 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy238zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 30 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR92 zmlúv za 3 roky · 1 629 318 € · naposledy 16. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava50 zmlúv za 3 roky · 542 169 € · naposledy 28. 8. 2026Ústav na výkon väzby v Bratislave48 zmlúv za 3 roky · 1 689 348 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 898 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.39) v okrese Nitra
EKVIA s.r.o.Don Carlos Coffee s. r. o.AG FOODS SK s.r.o.PP Catering spol. s r.o.VALMA TRADE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.