Kušev s.r.o. v likvidácii
Trnava · Výroba spodnej bielizne
5 915 €tržby 2025 ▼ 98 %+2 912 €zisk 2025v likvidácii od 13. 1. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 725 817 €, výsledok hospodárenia 5 418 €
- 13 : tržby 434 146 €, výsledok hospodárenia 2 391 €
- 14 : tržby 462 520 €, výsledok hospodárenia 4 200 €
- 15 : tržby 543 874 €, výsledok hospodárenia 13 907 €
- 16 : tržby 513 085 €, výsledok hospodárenia 43 989 €
- 17 : tržby 470 151 €, výsledok hospodárenia 9 480 €
- 18 : tržby 568 750 €, výsledok hospodárenia 1 663 €
- 19 : tržby 436 366 €, výsledok hospodárenia -169 €
- 20 : tržby 357 614 €, výsledok hospodárenia 274 €
- 21 : tržby 326 688 €, výsledok hospodárenia -10 556 €
- 22 : tržby 649 321 €, výsledok hospodárenia 5 698 €
- 23 : tržby 590 356 €, výsledok hospodárenia -11 015 €
- 24 : tržby 314 230 €, výsledok hospodárenia -10 724 €
- 25 : tržby 5 915 €, výsledok hospodárenia 2 912 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -28 €
Kušev s.r.o. v likvidácii (IČO 31426719) mala v roku 2025 tržby 5 915 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kušev s.r.o.
osobné náklady v roku 2024 boli 133 915 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 133 915 € | 93 690 € |
| 2023 | — | 236 568 € | 165 900 € |
| 2022 | — | 223 569 € | 158 348 € |
| 2021 | — | 223 631 € | 161 007 € |
| 2020 | — | 210 449 € | 149 739 € |
| 2019 | — | 205 524 € | 145 275 € |
| 2018 | — | 216 699 € | 154 097 € |
| 2017 | — | 185 157 € | 131 853 € |
| 2016 | — | 213 505 € | 152 302 € |
| 2015 | — | 216 012 € | 153 626 € |
| 2014 | — | 98 304 € | 70 010 € |
| 2013 | — | 60 973 € | 44 007 € |
| 2012 | — | 205 526 € | 147 754 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 70 % 93 690 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 32 219 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Kušev s.r.o.
Podľa Registra právnických osôb koná za Kušev s.r.o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Kušev s.r.o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Milan Kušev100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Milan Kuševod 13. 1. 2026 | 16 597 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kušev s.r.o.
Za rok 2025 má Kušev s.r.o. v závierke tržby 5 915 €, o 98,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 912 €. Závierky máme za 15 rokov (2012 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2012: 725 817 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 12. 1. 2026 je 28 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Kušev s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2012, 725 817 €. Najnižšie: rok 2025, 5 915 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | 5 915 € |
| 2024 | 314 230 € |
| 2023 | 590 356 € |
| 2022 | 649 321 € |
| 2021 | 326 688 € |
| 2020 | 357 614 € |
| 2019 | 436 366 € |
| 2018 | 568 750 € |
| 2017 | 470 151 € |
| 2016 | 513 085 € |
| 2015 | 543 874 € |
| 2014 | 462 520 € |
| 2013 | 434 146 € |
| 2012 | 725 817 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 5 rokoch z 15 rokov. Súčet za celé obdobie: 57 440 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −28 € |
| 2025 | 2 912 € |
| 2024 | −10 724 € |
| 2023 | −11 015 € |
| 2022 | 5 698 € |
| 2021 | −10 556 € |
| 2020 | 274 € |
| 2019 | −169 € |
| 2018 | 1 663 € |
| 2017 | 9 480 € |
| 2016 | 43 989 € |
| 2015 | 13 907 € |
| 2014 | 4 200 € |
| 2013 | 2 391 € |
| 2012 | 5 418 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kušev s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +49,2 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kušev s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | — |
| 2025 | +49,2 % | +3,5 % |
| 2024 | −3,4 % | +2,6 % |
| 2023 | −1,9 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,9 % | +1,6 % |
| 2021 | −3,2 % | +1,0 % |
| 2020 | +0,1 % | +1,2 % |
| 2019 | 0,0 % | +1,0 % |
| 2018 | +0,3 % | +0,6 % |
| 2017 | +2,0 % | +1,4 % |
| 2016 | +8,6 % | +2,0 % |
| 2015 | +2,6 % | +1,3 % |
| 2014 | +0,9 % | — |
| 2013 | +0,6 % | — |
| 2012 | +0,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+98,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | −98,1 % |
| 2024 | −46,8 % |
| 2023 | −9,1 % |
| 2022 | +98,8 % |
| 2021 | −8,6 % |
| 2020 | −18,0 % |
| 2019 | −23,3 % |
| 2018 | +21,0 % |
| 2017 | −8,4 % |
| 2016 | −5,7 % |
| 2015 | +17,6 % |
| 2014 | +6,5 % |
| 2013 | −40,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kušev s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 34 733 €, vlastné imanie 33 227 € a záväzky 1 506 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 34 733 € | 33 227 € | 1 506 € |
| 2025 | 34 733 € | 33 255 € | 1 478 € |
| 2024 | 72 651 € | 30 343 € | 42 308 € |
| 2023 | 153 262 € | 41 067 € | 112 195 € |
| 2022 | 198 774 € | 52 082 € | 146 692 € |
| 2021 | 153 547 € | 46 384 € | 107 163 € |
| 2020 | 156 684 € | 56 940 € | 99 744 € |
| 2019 | 177 282 € | 56 666 € | 120 616 € |
| 2018 | 183 771 € | 94 998 € | 88 773 € |
| 2017 | 217 518 € | 93 335 € | 124 183 € |
| 2016 | 223 144 € | 83 855 € | 139 289 € |
| 2015 | 174 196 € | 39 867 € | 134 329 € |
| 2014 | 188 709 € | 25 960 € | 162 749 € |
| 2013 | 206 330 € | 21 760 € | 184 570 € |
| 2012 | 284 606 € | 19 369 € | 265 237 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kušev s.r.o. (15 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | −28 € | 34 733 € | 33 227 € | 1 506 € | — | — |
| 2025 | 5 915 € | 2 912 € | 34 733 € | 33 255 € | 1 478 € | −2 590 € | +49,2 % |
| 2024 | 314 230 € | −10 724 € | 72 651 € | 30 343 € | 42 308 € | 158 048 € | −3,4 % |
| 2023 | 590 356 € | −11 015 € | 153 262 € | 41 067 € | 112 195 € | 258 758 € | −1,9 % |
| 2022 | 649 321 € | 5 698 € | 198 774 € | 52 082 € | 146 692 € | 248 082 € | +0,9 % |
| 2021 | 326 688 € | −10 556 € | 153 547 € | 46 384 € | 107 163 € | 169 061 € | −3,2 % |
| 2020 | 357 614 € | 274 € | 156 684 € | 56 940 € | 99 744 € | 205 118 € | +0,1 % |
| 2019 | 436 366 € | −169 € | 177 282 € | 56 666 € | 120 616 € | 207 999 € | 0,0 % |
| 2018 | 568 750 € | 1 663 € | 183 771 € | 94 998 € | 88 773 € | 252 485 € | +0,3 % |
| 2017 | 470 151 € | 9 480 € | 217 518 € | 93 335 € | 124 183 € | 225 908 € | +2,0 % |
| 2016 | 513 085 € | 43 989 € | 223 144 € | 83 855 € | 139 289 € | 280 129 € | +8,6 % |
| 2015 | 543 874 € | 13 907 € | 174 196 € | 39 867 € | 134 329 € | 242 407 € | +2,6 % |
| 2014 | 462 520 € | 4 200 € | 188 709 € | 25 960 € | 162 749 € | 99 061 € | +0,9 % |
| 2013 | 434 146 € | 2 391 € | 206 330 € | 21 760 € | 184 570 € | 10 635 € | +0,6 % |
| 2012 | 725 817 € | 5 418 € | 284 606 € | 19 369 € | 265 237 € | 242 082 € | +0,7 % |
Riziko: zaplatí Kušev s.r.o.?
Kušev s.r.o. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Kušev s.r.o. z roku 2020.
História firmy Kušev s.r.o.
Dátum vzniku Kušev s.r.o. je 22. 12. 1992, teda pred 33 rokmi. Skoršie obchodné meno: Kušev s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2991/T
- Nový štatutár: Ing. Milan KuševKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 725 817 € · majetok 284 606 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava. Firma vznikla 22. 12. 1992.
- Nový spoločník: Ing. Milan KuševSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zapísaný likvidátor: Ing. Milan KuševLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým Kušev s.r.o., odvtedy Kušev s.r.o. v likvidácii.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 15.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kušev s.r.o.
- výroba a predaj pánskej, dámskej a detskej konfekcie
- maloobchod s textilným tovarom a textilnou galantériou
- prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- podnikateľské a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Kušev s.r.o. v odvetví výroba odevov
Kušev s.r.o. je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba spodnej bielizne. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), Kušev s.r.o. má 5 915 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 86 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kušev s.r.o. 25. z 26.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| Kušev s.r.o. | 5 915 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kušev s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kušev s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kušev s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | — |
| 2025 | 5 915 € | 41 364 € |
| 2024 | 314 230 € | 41 594 € |
| 2023 | 590 356 € | 37 887 € |
| 2022 | 649 321 € | 35 114 € |
| 2021 | 326 688 € | 33 542 € |
| 2020 | 357 614 € | 31 390 € |
| 2019 | 436 366 € | 35 100 € |
| 2018 | 568 750 € | 33 703 € |
| 2017 | 470 151 € | 37 102 € |
| 2016 | 513 085 € | 45 974 € |
| 2015 | 543 874 € | 48 456 € |
| 2014 | 462 520 € | — |
| 2013 | 434 146 € | — |
| 2012 | 725 817 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kušev s.r.o. | 5 915 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 72 747 € |
| medián kraja | 76 841 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VH design s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 14 660 € (2024)
- Ateliér SUPERNOVA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 14 654 € (2013)
- TEXPRA s.r.o.Žilina · tržby 14 586 € (2025)
- KRAIN, s.r.o.Trenčín · tržby 14 578 € (2025)
- Doodles - Slovakia s. r. o.Žilina · tržby 14 507 € (2025)
- Stefhel s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 14 506 € (2025)
- PPROD s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 14 443 € (2025)
- REKOND s.r.o.Široké · tržby 14 189 € (2025)
- Dedinská mať, s. r. o.Moldava nad Bodvou · tržby 14 141 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kušev s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kušev s.r.o.: Trnava
Kušev s.r.o. sídli na adrese Coburgova 84/5372, 917 02 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Kušev s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Kušev s.r.o. v likvidácii (IČO 31426719) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 22. 12. 1992, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Ing. Milan Kušev. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 915 € a výsledok hospodárenia +2 912 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba spodnej bielizne (SK NACE 1422) |
| Základné imanie | 16 597 € |
| Vznik | 22. 12. 1992 |
| Skoršie názvy | Kušev s.r.o. |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 28 € (za obdobie do 12. 1. 2026) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) Kušev s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 915 €, typická firma odvetvia 41 364 € (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Kušev s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kušev s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kušev s.r.o.
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou22 zmlúv za 3 roky · 138 391 € · naposledy 17. 3. 2026Stredná odborná škola regionálneho rozvoja a Stredná odborná škola záhradnícka, Rakovice 25, Rakovice, Rakovice 25, Piešťany3 zmluvy za 3 roky · 460 € · naposledy 15. 12. 2025Slovenská inovačná a energetická agentúra*1 zmluva za 3 roky · 48 868 € · naposledy 26. 3. 2026 Všetkých 4 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.