VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZEAINVENT a.s.

Ružindol · Služby súvisiace s pestovaním plodín

61 917 €tržby 2025 ▲ 32 %−44 081 €strata 2025

aktívna 34 rokov3 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

61 917 €tržby 2025 ▲ 32 %
−44 081 €strata 2025
  1. 12 : tržby 49 727 €, výsledok hospodárenia -132 971 €
  2. 13 : tržby 46 757 €, výsledok hospodárenia -128 007 €
  3. 14 : tržby 71 124 €, výsledok hospodárenia 7 581 €
  4. 15 : tržby 92 442 €, výsledok hospodárenia 1 856 €
  5. 16 : tržby 79 235 €, výsledok hospodárenia -129 973 €
  6. 17 : tržby 124 093 €, výsledok hospodárenia 32 739 €
  7. 18 : tržby 73 840 €, výsledok hospodárenia 61 857 €
  8. 19 : tržby 60 682 €, výsledok hospodárenia -71 597 €
  9. 20 : tržby 101 691 €, výsledok hospodárenia -5 038 €
  10. 21 : tržby 195 928 €, výsledok hospodárenia 31 755 €
  11. 22 : tržby 117 019 €, výsledok hospodárenia 23 431 €
  12. 23 : tržby 89 336 €, výsledok hospodárenia -50 068 €
  13. 24 : tržby 46 870 €, výsledok hospodárenia -152 756 €
  14. 25 : tržby 61 917 €, výsledok hospodárenia -44 081 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZEAINVENT a.s. (IČO 31412262) mala v roku 2025 tržby 61 917 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZEAINVENT

V roku 2025 mala ZEAINVENT priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 98 510 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 005 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trnava bola v roku 2025 2 019 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Predstavenstvo ZEAINVENT

Podľa Registra právnických osôb konajú za ZEAINVENT 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci ZEAINVENT

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ZEAINVENT

Za rok 2025 má ZEAINVENT v závierke tržby 61 917 €, o 32,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −44 081 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 195 928 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202562 tis. €▲ +32,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−44 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20252,69 mil. €
Vlastné imanie 20252,64 mil. €
Záväzky 202554 tis. €2,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−1 993 €
Zisková marža 2025−71,2 %medián odvetvia +3,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−555 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZEAINVENT

Súvaha ZEAINVENT

Všetky čísla zo závierok ZEAINVENT (14 rokov)
Čísla zo závierok ZEAINVENT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202561 917 €−44 081 €2 691 390 €2 637 837 €53 501 €−1 993 €−71,2 %
202446 870 €−152 756 €2 763 468 €2 681 918 €81 498 €−61 973 €−325,9 %
202389 336 €−50 068 €2 951 117 €2 834 674 €116 240 €−5 112 €−56,0 %
2022117 019 €23 431 €3 054 555 €2 891 163 €162 644 €41 637 €+20,0 %
2021195 928 €31 755 €3 058 742 €2 873 745 €184 847 €115 440 €+16,2 %
2020101 691 €−5 038 €2 984 694 €2 841 990 €142 704 €53 709 €−5,0 %
201960 682 €−71 597 €3 098 038 €2 960 458 €137 580 €−11 503 €−118,0 %
201873 840 €61 857 €3 242 951 €3 084 097 €158 854 €19 725 €+83,8 %
2017124 093 €32 739 €3 262 827 €3 070 415 €192 349 €82 006 €+26,4 %
201679 235 €−129 973 €3 240 531 €3 064 469 €175 959 €−1 508 €−164,0 %
201592 442 €1 856 €3 387 211 €3 242 537 €144 652 €34 034 €+2,0 %
201471 124 €7 581 €3 705 395 €3 234 440 €470 955 €−12 666 €+10,7 %
201346 757 €−128 007 €3 359 622 €3 129 844 €229 747 €−20 205 €−273,8 %
201249 727 €−132 971 €3 536 826 €3 174 306 €361 640 €−68 548 €−267,4 %

Riziko: zaplatí ZEAINVENT?

ZEAINVENT a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom ZEAINVENT v objeme 9 590 € z rokov 2012 až 2015. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská pošta, a. s.: 9 590 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv9 590 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201211. 2. 2012

História firmy ZEAINVENT

Dátum vzniku ZEAINVENT je 1. 5. 1992, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné mená: SEMPOL a.s., SEMPOL HOLDING, akciová spoločnosť. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/112/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020379669
  3. Zmena obchodného menaPredtým SEMPOL a.s., odvtedy SEMPOL HOLDING, akciová spoločnosť.
  4. Zmena obchodného menaPredtým SEMPOL HOLDING, akciová spoločnosť, odvtedy ZEAINVENT a.s.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská pošta, a. s., hodnota zmluvy 3 504 €. Firma vznikla 1. 5. 1992.
  6. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 727 € · majetok 3 536 826 €
  7. Nový zápis v registri: Ing. Milan Serbák, PhD.Člen dozorného orgánu
  8. Nový štatutár: Ing. Milan SerbákPredstavenstvo
  9. Nový zápis v registri: Zdenko NadaskýČlen dozorného orgánu
  10. Nový štatutár: Ivana MihálikováPredstavenstvo
  11. Nový štatutár: Kristína SerbákováPredstavenstvo
  12. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 61 917 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZEAINVENT

  • zmluvné zabezpečenie výroby a nákupu osív a sadív,
  • technologická úprava osív a sadív a ich skladovanie,
  • tuzemská a zahraničná obchodná činnosť s poľnohospodárskymi výrobkami a potrebami,
  • výroba prísad do kŕmnych zmesí a výroba kŕmnych zmesí pre zvieratá
  • výroba mlynských výrobkov-mlynárstvo
  • poradenská činnosť v poľnohospodárstve
  • poľnohospodárska výroba
  • obchod s prípravkami na ochranu rastlín vrátane jedov (s výnimkou zvlášť nebezpečných)
  • výskum a vývoj v oblasti šľachtenia, semenárstva a technológie pestovania kultúrnych rastlín
  • šľachtenie kultúrnych rastlín
  • poskytovanie služieb a odborného poradenstva v oblasti výskumu a šľachtenia kultúrnych rastlín
  • zaspupovanie práv tuzemských aj zahraničných majiteľov šľachtiteľských osvedčení a majiteľov odrôd v zmysle platných predpisov
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • výroba melioračných zemín a záhradníckych substrátov
  • predaj okrasných a ovocných drevín

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ZEAINVENT v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

ZEAINVENT je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), ZEAINVENT má 61 917 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 447 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZEAINVENT 53. z 83.

V odvetví v okrese Trnava447aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 907Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZEAINVENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trnava ›

Sídlo ZEAINVENT: Ružindol

ZEAINVENT sídli na adrese Trnava-Medziháj 15/5882, 919 61 Ružindol, okres Trnava. V obci Ružindol je 253 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418.

Subjektov v obci Ružindol253aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 418aktívnych
V tom istom odvetví447okres Trnava

Ružindol: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

ZEAINVENT: IČO, sídlo a základné údaje

ZEAINVENT a.s. (IČO 31412262) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Ružindol, okres Trnava. Dátum vzniku je 1. 5. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutármi sú Ivana Miháliková, Kristína Serbáková a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 61 917 € a výsledok hospodárenia −44 081 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieSlužby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161)
Základné imanie1 960 875 €
Vznik1. 5. 1992
Skoršie názvySEMPOL a.s.
SEMPOL HOLDING, akciová spoločnosť
ObecRužindol
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) ZEAINVENT a.s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 61 917 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy ZEAINVENT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZEAINVENT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZEAINVENT

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ružindoltypický nepokrytý dopyt 111 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ZEAINVENT TRNAVA s.r.o.Rodičovské združenie pri Základnej škole s…

Najväčšie firmy v obci Ružindol

RUPOS, s.r.o.ANERO, s.r.o.EKUMED, spol. s r.o.Heri's, s.r.o.FIRSTAV s. r. o.Všetky firmy v obci Ružindol ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Trnava

Donau farm Semat, s. r. o.Záhradníctvo BEGA s.r.o.Zelený Boleráz, družstvoJARNÁ s.r.o.DAAT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk