VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Strojárne potravinárskeho priemyslu a.s.

Bratislava - Nové Mesto · Oprava a údržba strojov

4 432 €tržby 2023 ▼ 42 %+27 886 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 432 €tržby 2023 ▼ 42 %
+27 886 €zisk 2023
  1. 12 : tržby 169 005 €, výsledok hospodárenia -201 129 €
  2. 13 : tržby 139 788 €, výsledok hospodárenia -33 356 €
  3. 14 : tržby 56 825 €, výsledok hospodárenia -217 171 €
  4. 15 : tržby 39 020 €, výsledok hospodárenia 665 619 €
  5. 16 : tržby 62 846 €, výsledok hospodárenia 144 125 €
  6. 17 : tržby 74 072 €, výsledok hospodárenia 257 679 €
  7. 18 : tržby 52 264 €, výsledok hospodárenia 942 436 €
  8. 19 : tržby 9 848 €, výsledok hospodárenia 58 699 €
  9. 20 : tržby 7 598 €, výsledok hospodárenia 25 397 €
  10. 21 : tržby 7 598 €, výsledok hospodárenia 25 510 €
  11. 22 : tržby 7 598 €, výsledok hospodárenia 27 863 €
  12. 23 : tržby 4 432 €, výsledok hospodárenia 27 886 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 18 310 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 513 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Strojárne potravinárskeho priemyslu a.s. (IČO 31393446), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 1. 5. 1995 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Strojárne potravinárskeho priemyslu

V roku 2025 mala Strojárne potravinárskeho priemyslu priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 3 047 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Predstavenstvo Strojárne potravinárskeho priemyslu

Podľa Registra právnických osôb konajú za Strojárne potravinárskeho priemyslu 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci Strojárne potravinárskeho priemyslu

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Strojárne potravinárskeho priemyslu

Za rok 2023 má Strojárne potravinárskeho priemyslu v závierke tržby 4 432 €, o 41,7 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +27 886 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 169 005 €.

Tržby 20234 432 €▼ −41,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202328 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20255,06 mil. €
Vlastné imanie 20254,61 mil. €
Záväzky 2025443 tis. €8,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 498 €
Zisková marža 2023+629,2 %medián odvetvia +3,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1,74 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Strojárne potravinárskeho priemyslu

Súvaha Strojárne potravinárskeho priemyslu

Všetky čísla zo závierok Strojárne potravinárskeho priemyslu (14 rokov)
Čísla zo závierok Strojárne potravinárskeho priemyslu po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−3 513 €5 055 936 €4 613 154 €442 782 €−2 498 €—
2024—18 310 €5 069 533 €4 621 415 €448 118 €−2 404 €—
20234 432 €27 886 €5 068 436 €4 620 743 €447 693 €899 €+629,2 %
20227 598 €27 863 €5 300 203 €4 852 390 €447 813 €5 100 €+366,7 %
20217 598 €25 510 €5 581 781 €5 134 427 €447 354 €5 072 €+335,7 %
20207 598 €25 397 €5 680 331 €5 235 355 €444 976 €5 414 €+334,3 %
20199 848 €58 699 €6 021 190 €5 581 963 €439 227 €−2 320 €+596,0 %
201852 264 €942 436 €6 256 441 €5 611 000 €645 441 €−86 267 €+1 803,2 %
201774 072 €257 679 €5 353 668 €4 860 963 €492 705 €3 552 €+347,9 %
201662 846 €144 125 €6 248 935 €5 898 515 €350 420 €−79 552 €+229,3 %
201539 020 €665 619 €6 444 032 €5 754 390 €689 642 €−124 797 €+1 705,8 %
201456 825 €−217 171 €6 481 373 €5 088 771 €1 392 602 €−5 524 €−382,2 %
2013139 788 €−33 356 €5 314 168 €4 326 512 €986 906 €73 565 €−23,9 %
2012169 005 €−201 129 €5 433 435 €4 355 964 €1 077 471 €50 199 €−119,0 %

Riziko: zaplatí Strojárne potravinárskeho priemyslu?

Strojárne potravinárskeho priemyslu a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Strojárne potravinárskeho priemyslu z roku 2012.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20126. 4. 2012

História firmy Strojárne potravinárskeho priemyslu

Dátum vzniku Strojárne potravinárskeho priemyslu je 1. 5. 1995, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/821/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020334646
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská konsolidačná, a.s.. Firma vznikla 26. 4. 1995.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 169 005 € · majetok 5 433 435 €
  5. Nový zápis v registri: Tomáš DrinócziČlen dozorného orgánu
  6. Nový štatutár: Anna ŠándorováPredstavenstvo
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Strojárne potravinárskeho priemyslu

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • vedenie účtovníctva,
  • nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti formou maloobchodu a veľkoobchodu,
  • automatizované spracovanie dát,
  • inžinierska činnosť s výnimkou vybraných činností v stavebníctve,
  • výskum a vývoj v oblasti potravinárskych strojov,
  • výroba kovových výrobkov a dielcov z ušľachtilej ocele, vrátane výroby plechových obalov,
  • výroba plastických obalov a obalových materiálov,
  • výroba, montáž a opravy strojov a zariadení pre spracovávanie a výrobu potravín a odbory potravinárskeho priemyslu, vrátane generálnych opráv, montáže, servisu a prenájmu týchto zariadení /s mechanickým pohonom/,
  • sprostredkovateľská činnosť,
  • poradenská činnosť v oblasti vývoja, výroby a montáže strojov a zariadení pre potravinársky priemysel a poľnohospodársku výrobu,
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,
  • výroba a dodávka tepla,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Strojárne potravinárskeho priemyslu v odvetví oprava a inštalácia strojov

Strojárne potravinárskeho priemyslu je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba strojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 120 715 € (1 249 závierok), Strojárne potravinárskeho priemyslu má 4 432 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 165 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Strojárne potravinárskeho priemyslu 67. z 72.

V odvetví v okrese Bratislava III165aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 249Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia121 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+3,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Strojárne potravinárskeho priemyslu, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava III ›

Sídlo Strojárne potravinárskeho priemyslu: Bratislava - Nové Mesto

Strojárne potravinárskeho priemyslu sídli na adrese Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 118 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 592aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví165okres Bratislava III
Na tej istej adrese118aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Strojárne potravinárskeho priemyslu: IČO, sídlo a základné údaje

Strojárne potravinárskeho priemyslu a.s. (IČO 31393446) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 5. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Anna Šándorová, Ing Jozef Bujna a 1 ďalší. Za rok 2023 sú v závierke tržby 4 432 € a výsledok hospodárenia +27 886 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieOprava a údržba strojov (SK NACE 3312)
Základné imanie165 950 €
Vznik1. 5. 1995
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) Strojárne potravinárskeho priemyslu a.s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 4 432 €, typická firma odvetvia 120 715 € (medián z 1 249 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Strojárne potravinárskeho priemyslu

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Strojárne potravinárskeho priemyslu

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Strojárne potravinárskeho priemyslu

  • Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy26zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
  • Výhry konkurentov324firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 200 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

IMPERIAL - INVEST, a. s.FSI - INVEST, a.s.ATELIÉR INTERIÉRU, s.r.o.RG Sport International s.r.o.S.P. plus, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.12) v okrese Bratislava III

Blumenbecker Slovakia s.r.o.GIA Slovakia spol. s r.o.GaMa Bratislava, s. r. o.ŠAFARIK Trade, s.r.o.Slovenská revízna a servisná spoločnosť…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk