VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

B.J.G. s. r. o.

Senica · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

1 138 678 €tržby 2017 ▲ 14 %+18 337 €zisk 2017

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 138 678 €tržby 2017 ▲ 14 %
+18 337 €zisk 2017
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 275 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 479 €
  3. 15 : tržby 2 865 333 €, výsledok hospodárenia -247 280 €
  4. 16 : tržby 995 795 €, výsledok hospodárenia 6 139 €
  5. 17 : tržby 1 138 678 €, výsledok hospodárenia 18 337 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 904 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 99 031 €
  8. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

B.J.G. s. r. o. (IČO 31391354), sídlo Senica, je v registri zapísaná od 23. 3. 1995 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci B.J.G.

V roku 2022 mala B.J.G. priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2015 boli 2 500 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.

Konateľ B.J.G.

Podľa Registra právnických osôb koná za B.J.G. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník B.J.G.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch B.J.G.
Podiely spoločníkov na vkladoch B.J.G. Klaudia Paulina Tusz 100,0 %. Spolu 6 639 €. Klaudia Paulina Tusz: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Klaudia Paulina Tusz100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Klaudia Paulina Tuszod 22. 9. 2015 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok B.J.G.

Za rok 2017 má B.J.G. v závierke tržby 1 138 678 €, o 14,3 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +18 337 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2015: 2 865 333 €.

Tržby 20171,14 mil. €▲ +14,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201718 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2022350 tis. €
Vlastné imanie 2022−741 tis. €
Záväzky 20221,09 mil. €312,1 % majetku
Zisková marža 2017+1,6 %medián odvetvia +7,1 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−177 tis. €2013 až 2022

Výkaz ziskov a strát B.J.G.

Súvaha B.J.G.

Všetky čísla zo závierok B.J.G. (9 rokov)
Čísla zo závierok B.J.G. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022—0 €349 576 €−741 472 €1 091 048 €——
2021—0 €349 576 €−741 472 €1 091 048 €——
2019—99 031 €349 576 €−741 472 €1 091 048 €−4 910 €—
2018—−49 904 €390 940 €−274 948 €665 888 €−2 407 €—
20171 138 678 €18 337 €403 999 €−225 044 €629 043 €21 268 €+1,6 %
2016995 795 €6 139 €390 298 €−243 381 €633 679 €156 156 €+0,6 %
20152 865 333 €−247 280 €390 091 €−249 519 €639 610 €−237 283 €−8,6 %
2014—−1 479 €4 006 €−2 239 €6 245 €−91 €—
2013—−2 275 €6 825 €−760 €7 585 €−430 €—

Riziko: zaplatí B.J.G.?

Peniaze od štátu: B.J.G.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy B.J.G.

Dátum vzniku B.J.G. je 23. 3. 1995, teda pred 31 rokmi. Skoršie obchodné mená: BA IDOP s.r.o., BA I.D.O.P. s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35439/T
  2. Zmena obchodného menaPredtým BA IDOP s.r.o., odvtedy BA I.D.O.P. s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 6 825 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým BA I.D.O.P. s.r.o., odvtedy B.J.G. s. r. o.
  5. Nový štatutár: Klaudia Paulina TuszKonateľ
  6. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 2 865 333 €.
  7. Nový spoločník: Klaudia Paulina TuszSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti B.J.G.

  • podnikateľské poradenstvo,
  • nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti /MO, VO/,
  • sprostredkovateľská činnosť,
  • prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • reklamné a marketingové služby
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

B.J.G. v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

B.J.G. je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 46 170 € (5 699 závierok), B.J.G. má 1 138 678 €, čo je 25-násobok mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 292 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je B.J.G. 5. z 50.

V odvetví v okrese Senica292aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 699Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+7,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb B.J.G., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senica ›

Sídlo B.J.G.: Senica

B.J.G. sídli na adrese Palárikova 289/11, 905 01 Senica, okres Senica. V obci Senica je 3 304 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 878. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senica3 304aktívnych
Subjektov v okrese Senica7 878aktívnych
V tom istom odvetví292okres Senica
Na tej istej adrese20aktívnych subjektov

Senica: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›

B.J.G.: IČO, sídlo a základné údaje

B.J.G. s. r. o. (IČO 31391354) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, okres Senica. Dátum vzniku je 23. 3. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Klaudia Paulina Tusz. Za rok 2017 sú v závierke tržby 1 138 678 € a výsledok hospodárenia +18 337 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie6 639 €
Vznik23. 3. 1995
Skoršie názvyBA IDOP s.r.o.
BA I.D.O.P. s.r.o.
ObecSenica
OkresOkres Senica
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) B.J.G. s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2017 mala 1 138 678 €, typická firma odvetvia 46 170 €, čo je 25-násobok mediánu (medián z 5 699 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senica ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›

Sieť prepojení firmy B.J.G.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu B.J.G.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu B.J.G.

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 605 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 27 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Senicatypický nepokrytý dopyt 539 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Senica

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.MAHLE Thermal and Fluid Systems Senica s…COOP Jednota Senica, spotrebné družstvoEmil Krajčík, s.r.o.HÍLEK a spol., a.s.Všetky firmy v obci Senica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Senica

KARPATY WOOD s. r. o.VKS-PRO s. r. o.ISMTECH s.r.o.EKO BUILDING SENICA s. r. o.Setup.lighting s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk