ART PRO, s.r.o.
Bratislava - Rača
zaniknutá 7. 4. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 4. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk
ART PRO, s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 7. 4. 2017, tržby v registri nemá.
ART PRO, s.r.o. (IČO 31379419), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 21. 9. 1994 do 7. 4. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci ART PRO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ART PRO
Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát ART PRO
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −3 363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −1 993 € |
| 2014 | −1 370 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ART PRO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 7 766 €, vlastné imanie −5 879 € a záväzky 13 645 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 7 766 € | −5 879 € | 13 645 € |
| 2014 | 9 380 € | −3 886 € | 13 266 € |
| 2013 | 10 270 € | −2 516 € | 12 786 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ART PRO (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −1 993 € | 7 766 € | −5 879 € | 13 645 € | — | — |
| 2014 | — | −1 370 € | 9 380 € | −3 886 € | 13 266 € | — | — |
| 2013 | — | — | 10 270 € | −2 516 € | 12 786 € | — | — |
Riziko: zaplatí ART PRO?
Peniaze od štátu: ART PRO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ART PRO
Dátum vzniku ART PRO je 21. 9. 1994. Skoršie obchodné meno: ART PRO, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/7584/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 10 270 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaIhrisková 3|83106|Bratislava - mestská časť Rača → Ihrisková 3|83106|Bratislava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ART PRO v odvetví nakladateľské činnosti
ART PRO je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 296 aktívnych subjektov.
Sídlo ART PRO: Bratislava - Rača
ART PRO sídli na adrese Ihrisková 3, 831 06 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
ART PRO: IČO, sídlo a základné údaje
ART PRO, s.r.o. (IČO 31379419) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 21. 9. 1994, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 4. 2017, po 22 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 58190 |
| Vznik | 21. 9. 1994 |
| Zánik | 7. 4. 2017 |
| Skoršie názvy | ART PRO, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ART PRO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ART PRO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ART PRO
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov30firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.125 zmlúv za 3 roky · 235 943 € · naposledy 23. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen110 zmlúv za 3 roky · 1 018 155 € · naposledy 25. 8. 2026Slovenská televízia a rozhlas89 zmlúv za 3 roky · 291 038 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 751 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.19) v okrese Bratislava III
MAFRA Slovakia, a.s.Compacto, s.r.o.Nakladateľstvo umelcov maľujúcich ústami a…RUJATA, s.r.o.Rennam s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.