VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

338 395 €tržby 2025 ▼ 45 %−30 134 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

338 395 €tržby 2025 ▼ 45 %
−30 134 €strata 2025
  1. 12 : tržby 281 090 €, výsledok hospodárenia 18 490 €
  2. 13 : tržby 797 891 €, výsledok hospodárenia 24 568 €
  3. 14 : tržby 793 293 €, výsledok hospodárenia 49 834 €
  4. 15 : tržby 404 880 €, výsledok hospodárenia -1 181 €
  5. 16 : tržby 365 438 €, výsledok hospodárenia 910 €
  6. 17 : tržby 463 625 €, výsledok hospodárenia 31 054 €
  7. 18 : tržby 522 679 €, výsledok hospodárenia 2 203 €
  8. 19 : tržby 427 887 €, výsledok hospodárenia -16 963 €
  9. 20 : tržby 333 648 €, výsledok hospodárenia -35 692 €
  10. 21 : tržby 415 264 €, výsledok hospodárenia 57 299 €
  11. 22 : tržby 378 519 €, výsledok hospodárenia 137 €
  12. 23 : tržby 352 853 €, výsledok hospodárenia 49 451 €
  13. 24 : tržby 614 128 €, výsledok hospodárenia 30 281 €
  14. 25 : tržby 338 395 €, výsledok hospodárenia -30 134 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. (IČO 31379079) mala v roku 2025 tržby 338 395 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A.S.PROJEKT - ing.

V roku 2025 mala A.S.PROJEKT - ing. priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 152 065 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 810 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 992 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia A.S.PROJEKT - ing.

Podľa Registra právnických osôb konajú za A.S.PROJEKT - ing. 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci A.S.PROJEKT - ing.

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch A.S.PROJEKT - ing.
Podiely spoločníkov na vkladoch A.S.PROJEKT - ing. Ing. Ivan Tonhauzer, CSc. 50,0 %, Ing. Rastislav Marko 50,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Ivan Tonhauzer, CSc.: 3 320 €, 50,0 %Ing. Rastislav Marko: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Ivan Tonhauzer, CSc.50,0 %
  • Ing. Rastislav Marko50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ivan Tonhauzer, CSc.od 14. 10. 2010 3 320 €50,0 %
Ing. Rastislav Markood 14. 10. 2010 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A.S.PROJEKT - ing.

Za rok 2025 má A.S.PROJEKT - ing. v závierke tržby 338 395 €, o 44,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −30 134 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 797 891 €.

Tržby 2025338 tis. €▼ −44,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−30 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025269 tis. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 2025210 tis. €78,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025132 tis. €
Zisková marža 2025−8,9 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov180 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát A.S.PROJEKT - ing.

Súvaha A.S.PROJEKT - ing.

Všetky čísla zo závierok A.S.PROJEKT - ing. (14 rokov)
Čísla zo závierok A.S.PROJEKT - ing. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025338 395 €−30 134 €268 971 €59 086 €209 885 €132 061 €−8,9 %
2024614 128 €30 281 €313 741 €89 220 €224 521 €212 927 €+4,9 %
2023352 853 €49 451 €223 506 €108 390 €115 116 €208 904 €+14,0 %
2022378 519 €137 €174 406 €58 939 €115 467 €156 217 €0,0 %
2021415 264 €57 299 €183 402 €58 802 €124 600 €208 882 €+13,8 %
2020333 648 €−35 692 €208 258 €17 938 €190 320 €107 605 €−10,7 %
2019427 887 €−16 963 €264 805 €53 630 €211 175 €118 595 €−4,0 %
2018522 679 €2 203 €406 138 €70 593 €329 807 €161 162 €+0,4 %
2017463 625 €31 054 €470 041 €68 390 €401 651 €203 379 €+6,7 %
2016365 438 €910 €436 278 €112 648 €323 630 €181 292 €+0,2 %
2015404 880 €−1 181 €308 645 €111 738 €196 907 €188 925 €−0,3 %
2014793 293 €49 834 €335 366 €112 919 €222 447 €229 137 €+6,3 %
2013797 891 €24 568 €260 511 €63 085 €197 426 €172 461 €+3,1 %
2012281 090 €18 490 €169 914 €57 007 €112 907 €77 078 €+6,6 %

Riziko: zaplatí A.S.PROJEKT - ing.?

A.S.PROJEKT - ing. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom A.S.PROJEKT - ing. v objeme 152 586 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Obec Chorvátsky Grob: 147 876 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv153 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20127. 12. 2012

História firmy A.S.PROJEKT - ing.

Dátum vzniku A.S.PROJEKT - ing. je 12. 9. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/7560/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020337297
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Správa štátnych hmotných rezerv SR, hodnota zmluvy 4 710 €. Firma vznikla 12. 9. 1994.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 281 090 € · majetok 169 914 €
  5. Nový spoločník: Ing. Rastislav MarkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 79 440 €Objednávateľ Obec Chorvátsky Grob. Zmluva o dielo
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 338 395 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A.S.PROJEKT - ing.

  • poradenská a sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve,
  • inžinierska činnosť v investičnej výstavbe,
  • projektová činnosť v investičnej výstavbe,
  • vykonávanie inžinierskych stavieb,
  • vykonávanie priemyselných stavieb,
  • vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
  • nákup a predaj nehnuteľností,
  • sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť (na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s osobitným povolením),
  • sprostredkovanie výkonu služieb,
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho
  • Výkon činnosti stavebného dozoru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

A.S.PROJEKT - ing. v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

A.S.PROJEKT - ing. je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), A.S.PROJEKT - ing. má 338 395 €, čo je 6,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A.S.PROJEKT - ing. 97. z 518.

V odvetví v okrese Bratislava III1 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 324Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A.S.PROJEKT - ing., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo A.S.PROJEKT - ing.: Bratislava - Nové Mesto

A.S.PROJEKT - ing. sídli na adrese Horská 11, 831 52 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví1 375okres Bratislava III
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

A.S.PROJEKT - ing.: IČO, sídlo a základné údaje

A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. (IČO 31379079) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 12. 9. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Ing. Rastislav Marko a Ing. Ivan Tonhauzer, CSc.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 338 395 € a výsledok hospodárenia −30 134 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie6 640 €
Vznik12. 9. 1994
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) A.S.PROJEKT - ing., s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 338 395 €, typická firma odvetvia 51 449 €, čo je 6,6-násobok mediánu (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy A.S.PROJEKT - ing.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A.S.PROJEKT - ing.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A.S.PROJEKT - ing.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy133zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
  • Výhry konkurentov106firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 39 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

G-MANAGEMENT, s.r.o.R2 INVEST, s.r.o.GREFTY, občianske združenieTOM športový klub pre detiVLARSKA, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava III

VM PROJEKT, s.r.o.REMING CONSULT a.s.IFT InForm Technologies, a.s.J & J PROPERTY INVEST, s.r.o.GEOKOD, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk