VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LUSKPRESS, spol. s r.o.

Bratislava - Karlova Ves · Viazanie kníh a služby súvisiace s viazaním kníh

151 596 €tržby 2025 ▼ 23 %+1 232 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

151 596 €tržby 2025 ▼ 23 %
+1 232 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 190 422 €, výsledok hospodárenia -4 050 €
  2. 13 : tržby 79 199 €, výsledok hospodárenia -11 841 €
  3. 14 : tržby 91 192 €, výsledok hospodárenia -3 890 €
  4. 15 : tržby 99 974 €, výsledok hospodárenia 5 869 €
  5. 16 : tržby 97 217 €, výsledok hospodárenia 2 296 €
  6. 17 : tržby 141 629 €, výsledok hospodárenia 882 €
  7. 18 : tržby 323 467 €, výsledok hospodárenia 1 412 €
  8. 19 : tržby 187 278 €, výsledok hospodárenia 510 €
  9. 20 : tržby 166 864 €, výsledok hospodárenia 1 042 €
  10. 21 : tržby 241 821 €, výsledok hospodárenia -11 980 €
  11. 22 : tržby 220 919 €, výsledok hospodárenia 32 491 €
  12. 23 : tržby 190 200 €, výsledok hospodárenia 689 €
  13. 24 : tržby 196 607 €, výsledok hospodárenia 301 €
  14. 25 : tržby 151 596 €, výsledok hospodárenia 1 232 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LUSKPRESS, spol. s r.o. (IČO 31361200) mala v roku 2025 tržby 151 596 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LUSKPRESS

LUSKPRESS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 296 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia LUSKPRESS

Podľa Registra právnických osôb konajú za LUSKPRESS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci LUSKPRESS

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LUSKPRESS

Za rok 2025 má LUSKPRESS v závierke tržby 151 596 €, o 22,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 232 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 323 467 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025152 tis. €▼ −22,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 232 €zisk
Majetok (aktíva) 2025110 tis. €
Vlastné imanie 202534 tis. €
Záväzky 202576 tis. €69,0 % majetku
Pridaná hodnota 20259 488 €
Zisková marža 2025+0,8 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov15 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LUSKPRESS

Súvaha LUSKPRESS

Všetky čísla zo závierok LUSKPRESS (14 rokov)
Čísla zo závierok LUSKPRESS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025151 596 €1 232 €109 723 €34 025 €75 698 €9 488 €+0,8 %
2024196 607 €301 €115 188 €33 094 €82 094 €19 644 €+0,2 %
2023190 200 €689 €119 351 €40 482 €78 869 €11 344 €+0,4 %
2022220 919 €32 491 €118 924 €39 462 €79 462 €40 959 €+14,7 %
2021241 821 €−11 980 €120 372 €3 494 €116 878 €12 954 €−5,0 %
2020166 864 €1 042 €112 040 €15 474 €96 566 €1 042 €+0,6 %
2019187 278 €510 €112 967 €14 215 €98 752 €19 452 €+0,3 %
2018323 467 €1 412 €115 604 €13 705 €101 899 €74 366 €+0,4 %
2017141 629 €882 €119 691 €12 293 €107 398 €882 €+0,6 %
201697 217 €2 296 €119 691 €11 411 €108 280 €17 580 €+2,4 %
201599 974 €5 869 €122 265 €14 984 €107 281 €36 740 €+5,9 %
201491 192 €−3 890 €49 472 €−12 005 €61 477 €30 140 €−4,3 %
201379 199 €−11 841 €62 926 €−202 €63 128 €1 976 €−15,0 %
2012190 422 €−4 050 €73 782 €11 638 €62 144 €42 667 €−2,1 %

Riziko: zaplatí LUSKPRESS?

LUSKPRESS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LUSKPRESS v objeme 10 652 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava: 10 652 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv11 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202628. 3. 2026

História firmy LUSKPRESS

Dátum vzniku LUSKPRESS je 5. 11. 1993, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/6011/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020319675
  3. Nový štatutár: Martin SklenářKonateľ
  4. Nový spoločník: Martin SklenářSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 190 422 € · majetok 73 782 €
  6. Nový štatutár: Ing. Dušan LukáčKonateľ
  7. Nový spoločník: Ľudovít SklenářSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový spoločník: Ing. Dušan LukáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 151 596 €.
  10. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava, hodnota zmluvy 10 652 €. Firma vznikla 5. 11. 1993.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LUSKPRESS

  • 1. Vydavateľská činnosť polygrafická výroba a knihárske práce
  • 2. Výroba textílii, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • 3. Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • 4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • 5. Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • 6. Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • 7. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

LUSKPRESS v odvetví tlač a reprodukcia záznamov

LUSKPRESS je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť viazanie kníh a služby súvisiace s viazaním kníh. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 268 € (883 závierok), LUSKPRESS má 151 596 €, čo je 3,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 124 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUSKPRESS 16. z 59.

V odvetví v okrese Bratislava IV124aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou883Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUSKPRESS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava IV ›

Sídlo LUSKPRESS: Bratislava - Karlova Ves

LUSKPRESS sídli na adrese Ľudovíta Fullu 62, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 222. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 993aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 222aktívnych
V tom istom odvetví124okres Bratislava IV
Na tej istej adrese18aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

LUSKPRESS: IČO, sídlo a základné údaje

LUSKPRESS, spol. s r.o. (IČO 31361200) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 5. 11. 1993, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Ing. Dušan Lukáč a Martin Sklenář. Za rok 2025 sú v závierke tržby 151 596 € a výsledok hospodárenia +1 232 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieViazanie kníh a služby súvisiace s viazaním kníh (SK NACE 1814)
Základné imanie6 640 €
Vznik5. 11. 1993
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) LUSKPRESS, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 151 596 €, typická firma odvetvia 51 268 €, čo je 3,0-násobok mediánu (medián z 883 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy LUSKPRESS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUSKPRESS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LUSKPRESS

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy53zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DLHÉ DIELY - garáže obj. 335DLHÉ DIELY - CENTRUMLUSKPRESS Slovakia s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.14) v okrese Bratislava IV

LÚČ - vydavateľské družstvo Bratislava

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk