VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TÜV NORD Slovakia, s.r.o.

Bratislava - Karlova Ves · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

2 646 770 €tržby 2025 ▼ 11 %+103 105 €zisk 2025

aktívna 33 rokov17 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 646 770 €tržby 2025 ▼ 11 %
+103 105 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 309 723 €, výsledok hospodárenia -149 429 €
  2. 13 : tržby 226 587 €, výsledok hospodárenia -81 308 €
  3. 14 : tržby 595 657 €, výsledok hospodárenia 87 209 €
  4. 15 : tržby 743 451 €, výsledok hospodárenia 40 883 €
  5. 16 : tržby 1 089 190 €, výsledok hospodárenia 57 761 €
  6. 17 : tržby 1 355 029 €, výsledok hospodárenia 90 868 €
  7. 18 : tržby 1 548 043 €, výsledok hospodárenia 66 027 €
  8. 19 : tržby 1 828 730 €, výsledok hospodárenia 86 872 €
  9. 20 : tržby 1 202 673 €, výsledok hospodárenia 5 287 €
  10. 21 : tržby 1 392 944 €, výsledok hospodárenia 3 159 €
  11. 22 : tržby 2 463 850 €, výsledok hospodárenia -6 576 €
  12. 23 : tržby 2 287 401 €, výsledok hospodárenia 587 €
  13. 24 : tržby 2 983 935 €, výsledok hospodárenia 60 853 €
  14. 25 : tržby 2 646 770 €, výsledok hospodárenia 103 105 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TÜV NORD Slovakia, s.r.o. (IČO 31353436) mala v roku 2025 tržby 2 646 770 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TÜV NORD Slovakia

V roku 2025 mala TÜV NORD Slovakia priemerne 17 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 500 534 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 735 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV bola v roku 2025 2 254 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ TÜV NORD Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za TÜV NORD Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci TÜV NORD Slovakia

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TÜV NORD Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch TÜV NORD Slovakia TÜV NORD International GmbH & Co. KG 100,0 %. Spolu 6 639 €. TÜV NORD International GmbH & Co. KG: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • TÜV NORD International GmbH & Co. KG100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
TÜV NORD International GmbH & Co. KGod 24. 11. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TÜV NORD Slovakia

Za rok 2025 má TÜV NORD Slovakia v závierke tržby 2 646 770 €, o 11,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +103 105 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 983 935 €.

Tržby 20252,65 mil. €▼ −11,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025103 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025720 tis. €
Vlastné imanie 2025419 tis. €
Záväzky 2025301 tis. €41,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025680 tis. €
Zisková marža 2025+3,9 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov365 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát TÜV NORD Slovakia

Súvaha TÜV NORD Slovakia

Všetky čísla zo závierok TÜV NORD Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok TÜV NORD Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 646 770 €103 105 €720 012 €418 725 €301 287 €679 844 €+3,9 %
20242 983 935 €60 853 €908 229 €311 019 €597 210 €707 403 €+2,0 %
20232 287 401 €587 €741 038 €247 054 €493 984 €553 822 €0,0 %
20222 463 850 €−6 576 €1 032 075 €246 468 €785 607 €548 731 €−0,3 %
20211 392 944 €3 159 €741 243 €255 688 €485 555 €472 281 €+0,2 %
20201 202 673 €5 287 €432 010 €254 005 €178 005 €447 590 €+0,4 %
20191 828 730 €86 872 €680 583 €292 154 €388 429 €677 079 €+4,8 %
20181 548 043 €66 027 €437 620 €205 282 €232 338 €633 121 €+4,3 %
20171 355 029 €90 868 €427 319 €184 689 €242 630 €653 010 €+6,7 %
20161 089 190 €57 761 €297 229 €122 702 €174 527 €477 710 €+5,3 %
2015743 451 €40 883 €217 841 €95 603 €122 238 €342 735 €+5,5 %
2014595 657 €87 209 €183 690 €98 324 €85 365 €324 433 €+14,6 %
2013226 587 €−81 308 €75 596 €11 115 €64 305 €111 473 €−35,9 %
2012309 723 €−149 429 €133 778 €86 256 €47 369 €138 888 €−48,2 %

Riziko: zaplatí TÜV NORD Slovakia?

TÜV NORD Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom TÜV NORD Slovakia v objeme 75 654 € z rokov 2011 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 65 880 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv76 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201121. 9. 2011

História firmy TÜV NORD Slovakia

Dátum vzniku TÜV NORD Slovakia je 22. 6. 1993, teda pred 33 rokmi. Skoršie obchodné meno: RWTÜV Bratislava s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/5334/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020327078
  3. Zmena obchodného menaPredtým RWTÜV Bratislava s.r.o., odvtedy TÜV NORD Slovakia, s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 309 723 € · majetok 133 778 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Bratislavská teplárenská, a.s.. Firma vznikla 22. 6. 1993.
  6. Nový zápis v registri: Silvio KonradČlen dozorného orgánu
  7. Nový spoločník: TÜV NORD International GmbH & Co. KGSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový zápis v registri: Udo Paul KubitzČlen dozorného orgánu
  9. Nový zápis v registri: Dr. Jörn BruhnČlen dozorného orgánu
  10. Nový štatutár: Branislav BalážKonateľ
  11. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 646 770 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TÜV NORD Slovakia

  • - sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov,
  • - sprostredkovanie výkonu služieb,
  • - činnosť organizačných poradcov v oblasti elektrotechnického priemyslu a systémov akosti,
  • - odborná technická poradenská a konzultačná činnosť v priemysle,
  • - školiaca činnosť súvisiaca s predmetom podnikania,
  • - služby systémového inžinierstva v oblasti všeobecného podnikania a riadenia podniku v rozsahu voľnej živnosti,
  • - nestranná kontrola zistenia stavu systémov riadenia kvality, systémov riadenia životného prostredia a systémov ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci,
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Ďalšie vzdelávanie v oblasti: Interný audítor systému manažérstva, Interný audítor systému manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001 a EN ISO 19011, Interný audítor systému environmentálneho manažérstva podľa normy EN ISO 14001 a EN ISO 19011, Interný audítor systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy ISO 45001 a EN ISO 19011, Interný audítor integrovaného systému manažérstva (EN ISO 9001 // EN ISO 14001 // ISO 45001 a EN ISO 19011)
  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Oprava vyhradených technických zariadení elektrických
  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových v prevádzke
  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových
  • Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích
  • Oprava vyhradených technických zariadení zdvíhacích

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

TÜV NORD Slovakia v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

TÜV NORD Slovakia je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), TÜV NORD Slovakia má 2 646 770 €, čo je 57-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 643 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TÜV NORD Slovakia 15. z 774.

V odvetví v okrese Bratislava IV1 643aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TÜV NORD Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo TÜV NORD Slovakia: Bratislava - Karlova Ves

TÜV NORD Slovakia sídli na adrese Dúbravská cesta 2, 841 04 Bratislava 4, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 115 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 861aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví1 643okres Bratislava IV
Na tej istej adrese115aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

TÜV NORD Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

TÜV NORD Slovakia, s.r.o. (IČO 31353436) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 22. 6. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Branislav Baláž. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 646 770 € a výsledok hospodárenia +103 105 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie6 639 €
Vznik22. 6. 1993
Skoršie názvyRWTÜV Bratislava s.r.o.
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) TÜV NORD Slovakia, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 646 770 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 57-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy TÜV NORD Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TÜV NORD Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TÜV NORD Slovakia

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava IV

TOSHEVA, s.r.o.HOLLEN QS, s. r. o.Mia Slovakia s.r.o.VO-PARTNER s.r.o.INVEST 21 – Westend Plazza a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk