Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. v likvidácii
Bratislava - Nové Mesto
286 543 €tržby 2013−6 119 €strata 2013zaniknutá 28. 6. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 6. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 286 543 €, výsledok hospodárenia -6 119 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 827 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 351 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 343 €
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 31353134), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 9. 6. 1993 do 28. 6. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
osobné náklady v roku 2014 boli 194 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 194 € | — |
| 2013 | — | 35 084 € | 25 099 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Za rok 2013 má Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. v závierke tržby 286 543 €, a výsledok hospodárenia −6 119 €.
Výkaz ziskov a strát Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −15 954 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 343 € |
| 2015 | −5 351 € |
| 2014 | −4 827 € |
| 2013 | −6 119 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 343 €, vlastné imanie 343 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 343 € | 343 € | — |
| 2015 | 96 295 € | 96 295 € | — |
| 2014 | 101 794 € | 101 646 € | 148 € |
| 2013 | 146 721 € | 146 473 € | 248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | 343 € | 343 € | 343 € | — | — | — |
| 2015 | — | −5 351 € | 96 295 € | 96 295 € | — | — | — |
| 2014 | — | −4 827 € | 101 794 € | 101 646 € | 148 € | −90 € | — |
| 2013 | 286 543 € | −6 119 € | 146 721 € | 146 473 € | 248 € | 32 248 € | −2,1 % |
Riziko: zaplatí Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.?
Peniaze od štátu: Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Dátum vzniku Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. je 9. 6. 1993. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/5307/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 286 543 € · majetok 146 721 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. v odvetví veľkoobchod
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 182 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. 428. z 1 001.
- Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 97 886 € |
| 2015 | — | 98 091 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 286 543 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- YURONES s.r.o.Nesvady · tržby 638 380 € (2025)
- OLA LC s.r.o.Lučenec · tržby 637 271 € (2025)
- ETENS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 636 534 € (2025)
- JOPEMA spol. s r.o.Banská Bystrica · tržby 636 385 € (2025)
- B.F. - AGROCENTER, s.r.o.Mad · tržby 636 249 € (2025)
- aluplast Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 636 001 € (2025)
- COBALTUM s.r.o.Trnava · tržby 635 867 € (2025)
- M Hygie - shop s. r. o.Nitra · tržby 635 399 € (2025)
- VRP Trading s. r. o.Nová Vieska · tržby 635 370 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Schenck Process Slovakia, spol. s r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.: Bratislava - Nové Mesto
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. sídli na adrese Pri starej prachárni 14, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Schenck Process Slovakia, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 31353134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 9. 6. 1993, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 6. 2016, po 23 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 286 543 € a výsledok hospodárenia −6 119 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 9. 6. 1993 |
| Zánik | 28. 6. 2016 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Schenck Process Slovakia, spol. s r.o.
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR700 zmlúv za 3 roky · 10 076 639 € · naposledy 15. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava508 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 526 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava III
TURAN TRADE s.r.o.Štatistické a evidenčné vydavateľstvo…DG a.s.Unique Medical s. r. o.ALFA LAVAL Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.