VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RS Tuning, s.r.o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

22 174 €tržby 2025 ▲ 2 %+2 431 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

22 174 €tržby 2025 ▲ 2 %
+2 431 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 30 088 €, výsledok hospodárenia 6 €
  2. 13 : tržby 16 226 €, výsledok hospodárenia 92 €
  3. 14 : tržby 5 050 €, výsledok hospodárenia 2 299 €
  4. 15 : tržby 9 086 €, výsledok hospodárenia -1 078 €
  5. 16 : tržby 83 €, výsledok hospodárenia -1 172 €
  6. 17 : tržby 8 792 €, výsledok hospodárenia -2 395 €
  7. 18 : tržby 10 561 €, výsledok hospodárenia -3 486 €
  8. 19 : tržby 13 622 €, výsledok hospodárenia -886 €
  9. 20 : tržby 49 257 €, výsledok hospodárenia 4 506 €
  10. 21 : tržby 35 998 €, výsledok hospodárenia 6 092 €
  11. 22 : tržby 35 834 €, výsledok hospodárenia -4 428 €
  12. 23 : tržby 19 024 €, výsledok hospodárenia 1 802 €
  13. 24 : tržby 21 703 €, výsledok hospodárenia 2 943 €
  14. 25 : tržby 22 174 €, výsledok hospodárenia 2 431 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RS Tuning, s.r.o. (IČO 31327346) mala v roku 2025 tržby 22 174 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RS Tuning

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ RS Tuning

Podľa Registra právnických osôb koná za RS Tuning 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník RS Tuning

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RS Tuning
Podiely spoločníkov na vkladoch RS Tuning Viktor Ravasz 100,0 %. Spolu 6 972 €. Viktor Ravasz: 6 972 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Viktor Ravasz100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Viktor Ravaszod 2. 6. 2018 6 972 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RS Tuning

Za rok 2025 má RS Tuning v závierke tržby 22 174 €, o 2,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 431 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 49 257 €.

Tržby 202522 tis. €▲ +2,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 431 €zisk
Majetok (aktíva) 202557 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 202543 tis. €76,4 % majetku
Pridaná hodnota 20256 866 €
Zisková marža 2025+11,0 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov6 726 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát RS Tuning

Súvaha RS Tuning

Všetky čísla zo závierok RS Tuning (14 rokov)
Čísla zo závierok RS Tuning po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202522 174 €2 431 €56 662 €13 392 €43 270 €6 866 €+11,0 %
202421 703 €2 943 €59 029 €10 961 €48 068 €6 978 €+13,6 %
202319 024 €1 802 €52 540 €8 018 €44 522 €−1 780 €+9,5 %
202235 834 €−4 428 €54 647 €6 216 €48 431 €2 201 €−12,4 %
202135 998 €6 092 €60 632 €10 644 €49 988 €12 096 €+16,9 %
202049 257 €4 506 €51 192 €4 552 €46 640 €9 534 €+9,1 %
201913 622 €−886 €49 634 €46 €49 588 €2 205 €−6,5 %
201810 561 €−3 486 €49 441 €931 €48 510 €−2 632 €−33,0 %
20178 792 €−2 395 €47 406 €4 418 €42 988 €−359 €−27,2 %
201683 €−1 172 €38 824 €6 812 €32 012 €78 €−1 412,0 %
20159 086 €−1 078 €41 971 €7 984 €33 987 €60 €−11,9 %
20145 050 €2 299 €57 051 €9 063 €47 988 €3 416 €+45,5 %
201316 226 €92 €53 770 €6 763 €47 007 €931 €+0,6 %
201230 088 €6 €49 777 €6 672 €43 105 €18 821 €0,0 %

Riziko: zaplatí RS Tuning?

Peniaze od štátu: RS Tuning

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RS Tuning

Dátum vzniku RS Tuning je 2. 7. 1992, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné meno: MIRASO International spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/3053/B
  2. Nový štatutár: Viktor RavaszKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým MIRASO International spol. s r.o., odvtedy RS Tuning, s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020858895
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 088 € · majetok 49 777 €
  6. Nový spoločník: Viktor RavaszSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 22 174 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RS Tuning

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • nákup a predaj motorových vozidiel,
  • oprava cestných motorových vozidiel,
  • pneu servis,
  • čistenie interiérov a exteriérov motorových vozidiel,
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,
  • predaj na priamu konzumáciu tepelene rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,
  • monáž autodoplnkov v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • faktoring a forfaiting,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

RS Tuning v odvetví veľkoobchod

RS Tuning je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), RS Tuning má 22 174 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RS Tuning 1 030. z 1 270.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RS Tuning, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo RS Tuning: Bratislava - Podunajské Biskupice

RS Tuning sídli na adrese Mramorová 2/A, 821 06 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 294 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 294aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

RS Tuning: IČO, sídlo a základné údaje

RS Tuning, s.r.o. (IČO 31327346) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 7. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Viktor Ravasz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 174 € a výsledok hospodárenia +2 431 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664)
Základné imanie6 972 €
Vznik2. 7. 1992
Skoršie názvyMIRASO International spol. s r.o.
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) RS Tuning, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 174 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy RS Tuning

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RS Tuning

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RS Tuning

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 784 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
  • Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.69) v okrese Bratislava II

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE -…Electrolux Professional s. r. o.Robert Bosch, spol. s r. o.SINCLAIR Slovakia s.r.o.Eaton Electric s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk