VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie, spol. s r.o.

Bratislava - Petržalka · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

16 646 €tržby 2025 ▼ 17 %+474 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 646 €tržby 2025 ▼ 17 %
+474 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 21 629 €, výsledok hospodárenia -5 841 €
  2. 13 : tržby 24 809 €, výsledok hospodárenia -1 632 €
  3. 14 : tržby 16 901 €, výsledok hospodárenia -1 562 €
  4. 15 : tržby 23 687 €, výsledok hospodárenia 2 551 €
  5. 16 : tržby 24 091 €, výsledok hospodárenia 1 767 €
  6. 17 : tržby 21 093 €, výsledok hospodárenia -1 295 €
  7. 18 : tržby 17 361 €, výsledok hospodárenia -1 238 €
  8. 19 : tržby 20 247 €, výsledok hospodárenia 408 €
  9. 20 : tržby 21 578 €, výsledok hospodárenia 3 320 €
  10. 21 : tržby 22 321 €, výsledok hospodárenia 497 €
  11. 22 : tržby 22 793 €, výsledok hospodárenia 689 €
  12. 23 : tržby 20 923 €, výsledok hospodárenia 142 €
  13. 24 : tržby 20 100 €, výsledok hospodárenia 855 €
  14. 25 : tržby 16 646 €, výsledok hospodárenia 474 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie, spol. s r.o. (IČO 31318851) mala v roku 2025 tržby 16 646 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

osobné náklady v roku 2013 boli 551 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Konateľ C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Podľa Registra právnických osôb koná za C E I T Centrum eko-informácií a terminológie 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch C E I T Centrum eko-informácií a terminológie
Podiely spoločníkov na vkladoch C E I T Centrum eko-informácií a terminológie Ing. Jana Šmihlová 100,0 %. Spolu 8 299 €. Ing. Jana Šmihlová: 8 299 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Jana Šmihlová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jana Šmihlováod 28. 10. 2022 8 299 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Za rok 2025 má C E I T Centrum eko-informácií a terminológie v závierke tržby 16 646 €, o 17,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +474 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 24 809 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202517 tis. €▼ −17,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025474 €zisk
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 20258 722 €
Záväzky 2025490 €4,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025727 €
Zisková marža 2025+2,8 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−865 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Súvaha C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Všetky čísla zo závierok C E I T Centrum eko-informácií a terminológie (14 rokov)
Čísla zo závierok C E I T Centrum eko-informácií a terminológie po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 646 €474 €10 803 €8 722 €490 €727 €+2,8 %
202420 100 €855 €9 209 €8 247 €962 €1 338 €+4,3 %
202320 923 €142 €7 933 €7 392 €541 €292 €+0,7 %
202222 793 €689 €8 337 €7 250 €1 087 €1 051 €+3,0 %
202122 321 €497 €7 626 €6 561 €1 065 €790 €+2,2 %
202021 578 €3 320 €7 561 €6 064 €1 497 €4 251 €+15,4 %
201920 247 €408 €3 832 €2 744 €972 €601 €+2,0 %
201817 361 €−1 238 €3 031 €2 336 €695 €−1 006 €−7,1 %
201721 093 €−1 295 €4 560 €3 574 €986 €−546 €−6,1 %
201624 091 €1 767 €7 556 €4 869 €2 687 €2 500 €+7,3 %
201523 687 €2 551 €6 550 €3 103 €3 447 €3 346 €+10,8 %
201416 901 €−1 562 €1 338 €552 €786 €−780 €−9,2 %
201324 809 €−1 632 €4 548 €2 114 €2 434 €−716 €−6,6 %
201221 629 €−5 841 €7 998 €3 746 €4 168 €−3 660 €−27,0 %

Riziko: zaplatí C E I T Centrum eko-informácií a terminológie?

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom C E I T Centrum eko-informácií a terminológie v objeme 26 855 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky: 23 297 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom10Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv27 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20123. 3. 2012

História firmy C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Dátum vzniku C E I T Centrum eko-informácií a terminológie je 26. 2. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2368/B
  2. Nový štatutár: Ing. Jana ŠmihlováKonateľ
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2020328442 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 2 865 €. Firma vznikla 26. 2. 1992.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 21 629 € · majetok 7 998 €
  6. Nový spoločník: Ing. Jana ŠmihlováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 16 646 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

  • - Automatizované spracovanie údajov
  • - Poskytovanie softwaru /predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku/
  • - Konzultačné a poradenské služby v oblasti výpočtovej techniky
  • - Prednášková činnosť v informačných technológiách
  • - Management
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • propagačná a reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • organizovanie verejných podujatí, konferencií, seminárov, školení a kurzov,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb, výpočtovej techniky a tvorby programov, databáz, autorských diel a ich súborov okrem činností v zmysle autorského zákona,
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), C E I T Centrum eko-informácií a terminológie má 16 646 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C E I T Centrum eko-informácií a terminológie 882. z 1 077.

V odvetví v okrese Bratislava V2 027aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C E I T Centrum eko-informácií a terminológie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo C E I T Centrum eko-informácií a terminológie: Bratislava - Petržalka

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie sídli na adrese Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 528 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 442aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 561aktívnych
V tom istom odvetví2 027okres Bratislava V
Na tej istej adrese528aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie: IČO, sídlo a základné údaje

C E I T Centrum eko-informácií a terminológie, spol. s r.o. (IČO 31318851) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 26. 2. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Ing. Jana Šmihlová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 646 € a výsledok hospodárenia +474 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie8 299 €
Vznik26. 2. 1992
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) C E I T Centrum eko-informácií a terminológie, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 646 €, typická firma odvetvia 53 909 € (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu C E I T Centrum eko-informácií a terminológie

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava V

Alanata a. s.Fiserv Slovakia, s.r.o.Oracle Slovensko spol. s r.o.A Consulting - AS s.r.o.Metrohm Research Slovakia s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk