VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Miroslav Maďar

Aktívny · Sirník · podniká od 2009 · 17 rokov

Čo robí

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Miroslav Maďar: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká17 rokov
zmluvy so štátom16 za 11 tis. €

V registri má 13 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Miroslav Maďar (IČO 31309241), sídlo Sirník, je v registri zapísaný od 4. 5. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Mzdy v odbore Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trebišov

1 pásmo počtu zamestnancov, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025

  • Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trebišov1 468 €
  • Všetky odvetvia v okrese Trebišov1 519 €
  • Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 614 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Miroslav Maďar

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Miroslav Maďar?

Miroslav Maďar a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom Miroslav Maďar v objeme 10 892 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 10 342 € v 11 zmluvách.

Zmluvy so štátom16Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv11 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20136. 9. 2013

História Miroslav Maďar

Dátum vzniku Miroslav Maďar je 4. 5. 2009, teda pred 17 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 870-13185
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1020694521
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 618 €. Firma vznikla 2. 12. 1999.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Miroslav Maďar

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Miroslav Maďar v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Miroslav Maďar je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť zmiešané hospodárstvo. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 647 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trebišov647aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Trebišov ›

Miesto podnikania: Sirník

Miroslav Maďar má miesto podnikania v obci Sirník, okres Trebišov. V obci Sirník je 55 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937.

Subjektov v obci Sirník55aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 937aktívnych
V tom istom odvetví647okres Trebišov

Sirník: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

Miroslav Maďar: IČO, sídlo a základné údaje

Miroslav Maďar (IČO 31309241) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Sirník, okres Trebišov. Začiatok podnikania je 4. 5. 2009, podniká 17 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo076 03 SirníkPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieZmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150)
Vznik4. 5. 2009
ObecSirník
OkresOkres Trebišov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Miroslav Maďar

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Miroslav Maďar

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Miroslav Maďar

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie37výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy181zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sirníktypický nepokrytý dopyt 29 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sirník

SILUO s.r.o.ADÉL PENG s.r.o.AGROCENT s.r.o.Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Všetky firmy v obci Sirník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.50) v okrese Trebišov

SAXAGRO, s.r.o.TOPAGRO s.r.o.MoVeEr s. r. o.EKO - AGRÁR s.r.o.GLOBÁL, spoločnosť s ručením obmedzeným

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk