Slovenská mládež pre európsku integráciu
Michalovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Slovenská mládež pre európsku integráciu: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Slovenská mládež pre európsku integráciu (IČO 31298516), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 1. 3. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Slovenská mládež pre európsku integráciu: IČO, sídlo a základné údaje
Slovenská mládež pre európsku integráciu (IČO 31298516) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 1. 3. 1999, na trhu je 27 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Ľudia a vlastníci Slovenská mládež pre európsku integráciu
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tendre pre Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 19,2 mil. €Budúci mesiac 195,9 mil. €Najbližší polrok 215,1 mil. €Najbližší rok 215,3 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Financie a závierky Slovenská mládež pre európsku integráciu
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Slovenská mládež pre európsku integráciu?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Slovenská mládež pre európsku integráciu z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Granty a dotácie pre Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 388,8 mil. €Budúci mesiac 151,6 mil. €Najbližší polrok 597,5 mil. €Najbližší rok 2,10 mld. €
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
Peniaze od štátu: Slovenská mládež pre európsku integráciu
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovenská mládež pre európsku integráciu
Dátum vzniku Slovenská mládež pre európsku integráciu je 1. 3. 1999, teda pred 27 rokmi.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-14949
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Končiace zmluvy v odbore firmy Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 1,3 mil. €Budúci mesiac 1,5 mil. €Najbližší polrok 150,2 mil. €Najbližší rok 166,9 mil. €
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Činnosti Slovenská mládež pre európsku integráciu
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Slovenská mládež pre európsku integráciu smie robiť.
- fil., pol., obč.povedomie a rozvoj osobnosti
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Slovenská mládež pre európsku integráciu v odvetví členské organizácie
Slovenská mládež pre európsku integráciu je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 927 aktívnych subjektov.
Diery na trhu v okrese firmy Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Sídlo Slovenská mládež pre európsku integráciu: Michalovce
Slovenská mládež pre európsku integráciu sídli na adrese Lipová 25, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 082 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 595.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 1. 3. 1999 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS
Stráženie a Excel: Slovenská mládež pre európsku integráciuNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.