Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v likvidácii
Šaľa · Športové činnosti i. n.
500 €tržby 2023 ▼ 6 %+500 €zisk 2023v likvidácii od 16. 12. 2023
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 975 €, výsledok hospodárenia -1 678 €
- 22 : tržby 534 €, výsledok hospodárenia 534 €
- 23 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 500 €
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v likvidácii (IČO 31195342), sídlo Šaľa, je v registri zapísaná od 12. 5. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Podľa Registra právnických osôb koná za Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Za rok 2023 má Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v závierke tržby 500 €, o 6,4 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +500 €. Závierky máme za 3 roky (2021 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 2 975 €.
Výkaz ziskov a strát Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Najvyššie tržby: rok 2021, 2 975 €. Najnižšie: rok 2023, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 500 € |
| 2022 | 534 € |
| 2021 | 2 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −644 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 500 € |
| 2022 | 534 € |
| 2021 | −1 678 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +100,0 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +100,0 % | +1,6 % |
| 2022 | +100,0 % | +0,4 % |
| 2021 | −56,4 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie 0 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2023 | 0 € | 0 € |
| 2022 | 2 652 € | 2 652 € |
| 2021 | 3 783 € | 3 783 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 500 € | 500 € | 0 € | 0 € | — | — | +100,0 % |
| 2022 | 534 € | 534 € | 2 652 € | 2 652 € | — | — | +100,0 % |
| 2021 | 2 975 € | −1 678 € | 3 783 € | 3 783 € | — | — | −56,4 % |
Riziko: zaplatí Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -?
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v objeme 650 € z rokov 2022 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Nitriansky samosprávny kraj: 500 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 650 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 3 | 650 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Dátum vzniku Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - je 12. 5. 1997, teda pred 29 rokmi. Skoršie obchodné meno: Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-12642
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 975 € · majetok 3 783 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Vlčany, hodnota zmluvy 150 €. Firma vznikla 12. 5. 1997.
- Zapísaný likvidátor: Ľudovít MarinčákLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa, odvtedy Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v likvidácii.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
- regionálne športové
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v odvetví šport, zábava a rekreácia
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 16 417 € (4 490 závierok), Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - má 500 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 173 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - 26. z 27.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 307 €, polovica do 16 417 €, tri štvrtiny do 48 343 €; 10 % firiem má viac než 153 521 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 923 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 307 € |
| medián | 16 417 € |
| horný kvartil | 48 343 € |
| 10 % firiem má viac než | 153 521 € |
| Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - | 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 500 € | 16 417 € |
| 2022 | 534 € | 14 000 € |
| 2021 | 2 975 € | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - | 500 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 13 519 € |
| medián kraja | 14 813 € |
| medián Slovenska | 16 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Motocross club GbelyGbely · tržby 1 174 € (2025)
- KST Choč LikavkaLikavka · tržby 1 170 € (2025)
- Športový klub profesionálnych hasičov ŽilinaŽilina · tržby 1 166 € (2025)
- Real DiversSvidník · tržby 1 163 € (2025)
- gymnastická akadémia s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 155 € (2025)
- RM Sport TeamPrievidza · tržby 1 150 € (2025)
- Veterán club Slovan LeviceLevice · tržby 1 150 € (2025)
- ENDURO KOPERBENT TEAMKopernica · tržby 1 143 € (2024)
- Obecný futbalový klub LužiankyLužianky · tržby 1 135 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -: Šaľa
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - sídli na adrese Horná 30, 927 01 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 690. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -: IČO, sídlo a základné údaje
Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v likvidácii (IČO 31195342) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 12. 5. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ľudovít Marinčák. Za rok 2023 sú v závierke tržby 500 € a výsledok hospodárenia +500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Športové činnosti i. n. (SK NACE 9319) |
| Vznik | 12. 5. 1997 |
| Skoršie názvy | Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa - v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 500 €, typická firma odvetvia 16 417 € (medián z 4 490 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Okresná asociácia telovýchovných jednôt a klubov okresu Šaľa -
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy153zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR625 zmlúv za 3 roky · 236 248 480 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR213 zmlúv za 3 roky · 68 685 767 € · naposledy 15. 9. 2026NŠC134 zmlúv za 3 roky · 25 000 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 1 060 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Šaľa
Slovenská lukostrelecká asociácia 3DRG Sport International s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.