VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tibor Klenkó

Aktívny · Svodín · podniká od 2007 · 18 rokov

Čo robí

  • Poskytovanie služieb v lesníctve lesnou technikou
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zobraziť všetky (8) ›

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Tibor Klenkó: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká18 rokov
zmluvy so štátom9 za 2,82 mil. €

V registri má 13 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Tibor Klenkó (IČO 31173624), sídlo Svodín, je v registri zapísaný od 1. 12. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Mzdy v odbore Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Nové Zámky

2 pásmo počtu zamestnancov, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025

  • Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Nové Zámky1 606 €
  • Všetky odvetvia v okrese Nové Zámky1 534 €
  • Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov na Slovensku1 614 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Tibor Klenkó

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Tibor Klenkó?

Tibor Klenkó a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Tibor Klenkó v objeme 2 823 362 € z rokov 2012 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Podunajsko: 1 657 240 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom9Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2,82 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201210. 1. 2012

História Tibor Klenkó

Dátum vzniku Tibor Klenkó je 1. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 420-20979
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1020383089
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy SR, š.p. OZ Palárikovo. Firma vznikla 17. 7. 1995.
  4. Najväčšia verejná zmluva: 1 657 240 €Objednávateľ LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Podunajsko. Rámcová dohoda č. R-004-27-23-26-04-03

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tibor Klenkó

  • Poskytovanie služieb v lesníctve lesnou technikou
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Tibor Klenkó v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Tibor Klenkó je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 68 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky68aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Nové Zámky ›

Miesto podnikania: Svodín

Tibor Klenkó má miesto podnikania v obci Svodín, okres Nové Zámky. V obci Svodín je 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162.

Subjektov v obci Svodín307aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví68okres Nové Zámky

Svodín: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Tibor Klenkó: IČO, sídlo a základné údaje

Tibor Klenkó (IČO 31173624) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Svodín, okres Nové Zámky. Začiatok podnikania je 1. 12. 2007, podniká 18 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo943 54 SvodínPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Vznik1. 12. 2007
ObecSvodín
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Tibor Klenkó

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tibor Klenkó

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Tibor Klenkó

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie43výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Svodíntypický nepokrytý dopyt 74 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Svodín

MÁNYA, spol. s r.o.Poľnohospodárske družstvo SvodínSCAVOS s.r.o.TELETRANS SLOVAKIA, s.r.o.ZO-HA Trans s. r. o.Všetky firmy v obci Svodín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Nové Zámky

Orémusz spol. s r.o.9nineSK s.r.o.MHHM s. r. o.OBP, spol. s r.o.M + H INVEST, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk