AGE, spol. s r. o.
Piešťany · Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť
214 520 €tržby 2025 ▼ 5 %+27 580 €zisk 2025aktívna 34 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 960 604 €, výsledok hospodárenia 181 334 €
- 13 : tržby 929 224 €, výsledok hospodárenia 38 382 €
- 14 : tržby 930 041 €, výsledok hospodárenia 24 954 €
- 15 : tržby 861 548 €, výsledok hospodárenia 2 129 €
- 16 : tržby 842 855 €, výsledok hospodárenia -20 503 €
- 17 : tržby 334 292 €, výsledok hospodárenia 756 €
- 18 : tržby 296 750 €, výsledok hospodárenia 11 743 €
- 19 : tržby 315 284 €, výsledok hospodárenia 51 393 €
- 20 : tržby 258 692 €, výsledok hospodárenia 34 197 €
- 21 : tržby 228 993 €, výsledok hospodárenia 49 615 €
- 22 : tržby 214 800 €, výsledok hospodárenia 14 472 €
- 23 : tržby 213 352 €, výsledok hospodárenia -5 978 €
- 24 : tržby 224 954 €, výsledok hospodárenia 20 734 €
- 25 : tržby 214 520 €, výsledok hospodárenia 27 580 €
AGE, spol. s r. o. (IČO 31106251) mala v roku 2025 tržby 214 520 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AGE
V roku 2025 mala AGE priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 9 339 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 9 339 € | 7 751 € |
| 2024 | — | 24 049 € | 17 020 € |
| 2023 | — | 28 450 € | 19 885 € |
| 2022 | — | 27 920 € | 19 695 € |
| 2021 | — | 20 212 € | 14 281 € |
| 2020 | — | 43 470 € | 30 969 € |
| 2019 | — | 42 316 € | 30 266 € |
| 2018 | — | 45 953 € | 32 573 € |
| 2017 | — | 63 782 € | 46 448 € |
| 2016 | — | 277 182 € | 202 958 € |
| 2015 | — | 299 466 € | 217 208 € |
| 2014 | — | 332 001 € | 239 893 € |
| 2013 | — | 331 452 € | 237 978 € |
| 2012 | — | 138 355 € | 100 431 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 83 % 7 751 €
- Odvody zamestnávateľa 16 % 1 480 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia AGE
Podľa Registra právnických osôb konajú za AGE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločníci AGE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Jaroslav Mišura66,7 %
- Ing. Juraj Vida33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady v registri dávajú dokopy 10 035 €, teda viac než zapísané základné imanie 6 690 €. Podiely počítame zo súčtu vkladov.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Mišuraod 15. 5. 2012 | 6 690 € | 66,7 % |
| Ing. Juraj Vidaod 15. 5. 2012 | 3 345 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AGE
Za rok 2025 má AGE v závierke tržby 214 520 €, o 4,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 580 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 960 604 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 6 790 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AGE
Najvyššie tržby: rok 2012, 960 604 €. Najnižšie: rok 2023, 213 352 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 214 520 € |
| 2024 | 224 954 € |
| 2023 | 213 352 € |
| 2022 | 214 800 € |
| 2021 | 228 993 € |
| 2020 | 258 692 € |
| 2019 | 315 284 € |
| 2018 | 296 750 € |
| 2017 | 334 292 € |
| 2016 | 842 855 € |
| 2015 | 861 548 € |
| 2014 | 930 041 € |
| 2013 | 929 224 € |
| 2012 | 960 604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 430 808 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 27 580 € |
| 2024 | 20 734 € |
| 2023 | −5 978 € |
| 2022 | 14 472 € |
| 2021 | 49 615 € |
| 2020 | 34 197 € |
| 2019 | 51 393 € |
| 2018 | 11 743 € |
| 2017 | 756 € |
| 2016 | −20 503 € |
| 2015 | 2 129 € |
| 2014 | 24 954 € |
| 2013 | 38 382 € |
| 2012 | 181 334 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AGE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,9 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AGE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,9 % | +2,3 % |
| 2024 | +9,2 % | +2,1 % |
| 2023 | −2,8 % | +1,4 % |
| 2022 | +6,7 % | +1,3 % |
| 2021 | +21,7 % | +1,2 % |
| 2020 | +13,2 % | +1,1 % |
| 2019 | +16,3 % | +1,1 % |
| 2018 | +4,0 % | +1,2 % |
| 2017 | +0,2 % | +1,7 % |
| 2016 | −2,4 % | +1,6 % |
| 2015 | +0,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +2,7 % | — |
| 2013 | +4,1 % | — |
| 2012 | +18,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2019 (+6,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,6 % |
| 2024 | +5,4 % |
| 2023 | −0,7 % |
| 2022 | −6,2 % |
| 2021 | −11,5 % |
| 2020 | −17,9 % |
| 2019 | +6,2 % |
| 2018 | −11,2 % |
| 2017 | −60,3 % |
| 2016 | −2,2 % |
| 2015 | −7,4 % |
| 2014 | +0,1 % |
| 2013 | −3,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AGE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 727 010 €, vlastné imanie 700 148 € a záväzky 26 862 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 727 010 € | 700 148 € | 26 862 € |
| 2024 | 740 153 € | 672 568 € | 67 585 € |
| 2023 | 710 263 € | 651 833 € | 58 430 € |
| 2022 | 685 387 € | 657 811 € | 27 576 € |
| 2021 | 764 605 € | 643 339 € | 121 266 € |
| 2020 | 726 238 € | 595 317 € | 130 921 € |
| 2019 | 709 855 € | 563 881 € | 145 974 € |
| 2018 | 650 716 € | 512 489 € | 138 227 € |
| 2017 | 554 675 € | 500 746 € | 53 929 € |
| 2016 | 649 294 € | 499 989 € | 149 295 € |
| 2015 | 706 006 € | 528 066 € | 177 940 € |
| 2014 | 995 961 € | 741 410 € | 254 551 € |
| 2013 | 1 098 557 € | 716 455 € | 382 102 € |
| 2012 | 1 161 822 € | 858 073 € | 303 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AGE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214 520 € | 27 580 € | 727 010 € | 700 148 € | 26 862 € | 124 705 € | +12,9 % |
| 2024 | 224 954 € | 20 734 € | 740 153 € | 672 568 € | 67 585 € | 129 285 € | +9,2 % |
| 2023 | 213 352 € | −5 978 € | 710 263 € | 651 833 € | 58 430 € | 108 495 € | −2,8 % |
| 2022 | 214 800 € | 14 472 € | 685 387 € | 657 811 € | 27 576 € | 96 029 € | +6,7 % |
| 2021 | 228 993 € | 49 615 € | 764 605 € | 643 339 € | 121 266 € | 142 204 € | +21,7 % |
| 2020 | 258 692 € | 34 197 € | 726 238 € | 595 317 € | 130 921 € | 152 861 € | +13,2 % |
| 2019 | 315 284 € | 51 393 € | 709 855 € | 563 881 € | 145 974 € | 177 155 € | +16,3 % |
| 2018 | 296 750 € | 11 743 € | 650 716 € | 512 489 € | 138 227 € | 161 333 € | +4,0 % |
| 2017 | 334 292 € | 756 € | 554 675 € | 500 746 € | 53 929 € | 165 873 € | +0,2 % |
| 2016 | 842 855 € | −20 503 € | 649 294 € | 499 989 € | 149 295 € | 354 515 € | −2,4 % |
| 2015 | 861 548 € | 2 129 € | 706 006 € | 528 066 € | 177 940 € | 415 809 € | +0,2 % |
| 2014 | 930 041 € | 24 954 € | 995 961 € | 741 410 € | 254 551 € | 448 935 € | +2,7 % |
| 2013 | 929 224 € | 38 382 € | 1 098 557 € | 716 455 € | 382 102 € | 442 161 € | +4,1 % |
| 2012 | 960 604 € | 181 334 € | 1 161 822 € | 858 073 € | 303 749 € | 409 048 € | +18,9 % |
Riziko: zaplatí AGE?
AGE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom AGE v objeme 44 310 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom ÚIA: 40 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2012, 40 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 4 310 € |
| 2012 | 1 | 40 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy AGE
Dátum vzniku AGE je 30. 12. 1991, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné meno: A G E, spol. s r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/585/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020395619
- Nový štatutár: Ing. Juraj VidaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým A G E, spol. s r. o., odvtedy AGE, spol. s r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ ÚIA, hodnota zmluvy 40 000 €. Firma vznikla 30. 12. 1991.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 960 604 € · majetok 1 161 822 €
- Nový spoločník: Ing. Jaroslav MišuraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 214 520 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AGE
- výrobná, obchodná a servisná činnosť v odboroch: VPT, poľnohospodárske stroje a za- riadenia, spotrebná elektronika ostatný nepotravinársky tovar, okrem komodít vyžadujúcich osobitné povolenie;
- reklamné práce a xerografické služby;
- sprostredkovateľská a poradenská činnosť v predmete činnosti;
- vydavateľská činnosť
- maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
- pohostinská činnosť v zariadeniach II. skupiny a vo výšších skupinách
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- prevádzkovanie výdajne stravy
- skladovanie
- čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
AGE v odvetví maloobchod
AGE je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 963 závierok), AGE má 214 520 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 768 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AGE 59. z 170.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 975 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 714 €; 10 % firiem má viac než 1 460 523 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 975 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 714 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 460 523 € |
| AGE | 214 520 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AGE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AGE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AGE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 214 520 € | 97 643 € |
| 2024 | 224 954 € | 93 080 € |
| 2023 | 213 352 € | 95 712 € |
| 2022 | 214 800 € | 101 095 € |
| 2021 | 228 993 € | 87 423 € |
| 2020 | 258 692 € | 81 952 € |
| 2019 | 315 284 € | 85 155 € |
| 2018 | 296 750 € | 80 935 € |
| 2017 | 334 292 € | 74 679 € |
| 2016 | 842 855 € | 63 581 € |
| 2015 | 861 548 € | 73 055 € |
| 2014 | 930 041 € | — |
| 2013 | 929 224 € | — |
| 2012 | 960 604 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AGE | 214 520 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 98 771 € |
| medián kraja | 106 181 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- K - mont, s.r.o.Prešov · tržby 482 837 € (2025)
- ADACO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 482 597 € (2025)
- Axalnet, s.r.o.Topoľčany · tržby 482 519 € (2025)
- KTI - Progress spol. s r.o.Nové Zámky · tržby 482 474 € (2025)
- Masárstvo u Lašáku, s. r. o.Skalica · tržby 482 309 € (2025)
- MAROT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 482 242 € (2025)
- wilderoben s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 482 158 € (2025)
- avesys, spol. s r.o.Modra · tržby 481 798 € (2025)
- RSmc,s.r.o.Kalinkovo · tržby 481 725 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AGE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Piešťany ›
Sídlo AGE: Piešťany
AGE sídli na adrese A. Hlinku 60, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 614 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
AGE: IČO, sídlo a základné údaje
AGE, spol. s r. o. (IČO 31106251) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 30. 12. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutármi sú Ing. Jaroslav Mišura a Ing. Juraj Vida. Za rok 2025 sú v závierke tržby 214 520 € a výsledok hospodárenia +27 580 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť (SK NACE 4754) |
| Základné imanie | 6 690 € |
| Vznik | 30. 12. 1991 |
| Skoršie názvy | A G E, spol. s r. o. |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 6 790 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) AGE, spol. s r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 214 520 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 17 963 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Epreo, s. r. o.CARAVAN CLUB PiešťanySLOVENSKÁ ASOCIÁCIA CAMPINGU A CARAVANINGUTrilobit, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.54) v okrese Piešťany
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.