VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nadácia STU pre rozvoj talentov

Bratislava - Staré Mesto · Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.

0 €tržby 2025+6 405 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025
+6 405 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -404 €
  2. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -264 €
  3. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -320 €
  4. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -326 €
  5. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 6 405 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nadácia STU pre rozvoj talentov (IČO 30857147), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 9. 12. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Nadácia STU pre rozvoj talentov

Podľa Registra právnických osôb koná za Nadácia STU pre rozvoj talentov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Nadácia STU pre rozvoj talentov

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nadácia STU pre rozvoj talentov
Podiely spoločníkov na vkladoch Nadácia STU pre rozvoj talentov Spoločnosť pre rozvoj Slovenskej technickej univerzity 100,0 %. Spolu 6 639 €. Spoločnosť pre rozvoj Slovenskej technickej univerzity: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Spoločnosť pre rozvoj Slovenskej technickej univerzity100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Spoločnosť pre rozvoj Slovenskej technickej univerzityod 9. 12. 2004 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nadácia STU pre rozvoj talentov

Za rok 2025 má Nadácia STU pre rozvoj talentov v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia +6 405 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 0 €.

Tržby 20250 €
Výsledok hospodárenia 20256 405 €zisk
Majetok (aktíva) 2025206 tis. €
Vlastné imanie 2025184 tis. €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Súčet výsledkov za 5 rokov5 091 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Nadácia STU pre rozvoj talentov

Súvaha Nadácia STU pre rozvoj talentov

Všetky čísla zo závierok Nadácia STU pre rozvoj talentov (5 rokov)
Čísla zo závierok Nadácia STU pre rozvoj talentov po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €6 405 €205 924 €184 203 €0 €——
20240 €−326 €209 185 €207 699 €0 €——
20230 €−320 €220 455 €210 025 €0 €——
20220 €−264 €212 919 €210 345 €0 €——
20210 €−404 €266 607 €262 231 €0 €——

Riziko: zaplatí Nadácia STU pre rozvoj talentov?

Nadácia STU pre rozvoj talentov a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 15 zmlúv s dodávateľom Nadácia STU pre rozvoj talentov v objeme 87 084 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 87 084 € v 15 zmluvách.

Zmluvy so štátom15Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv87 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201313. 8. 2013

História firmy Nadácia STU pre rozvoj talentov

Dátum vzniku Nadácia STU pre rozvoj talentov je 9. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: NADÁCIA PRE ROZVOJ SLOVENSKEJ TECHNICKEJ UNIVERZITY V BRATISLAVE. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiNadácia · 203/Na-2002/784
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská technická univerzita v Bratislave, hodnota zmluvy 3 000 €. Firma vznikla 9. 12. 2004.
  3. Zmena obchodného menaPredtým NADÁCIA PRE ROZVOJ SLOVENSKEJ TECHNICKEJ UNIVERZITY V BRATISLAVE, odvtedy Nadácia STU pre rozvoj talentov.
  4. Zapísaný správca: Marcel MichaličkaSprávca
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 266 607 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nadácia STU pre rozvoj talentov

  • vzdelávacie
  • veda
  • Účelom nadácie je podporovať vzdelávanie, vedecko-výskumnú činnosť, športovú aktivitu a rozvoj infraštruktúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a základných a stredných škôl SR.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Nadácia STU pre rozvoj talentov v odvetví sociálna práca bez ubytovania

Nadácia STU pre rozvoj talentov je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88), činnosť ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 401 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I401aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou811Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,4 %odvetvie

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava I ›

Sídlo Nadácia STU pre rozvoj talentov: Bratislava - Staré Mesto

Nadácia STU pre rozvoj talentov sídli na adrese Vazovova 5, 812 43 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví401okres Bratislava I
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Nadácia STU pre rozvoj talentov: IČO, sídlo a základné údaje

Nadácia STU pre rozvoj talentov (IČO 30857147) je nadácia so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 9. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Marcel Michalička. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia +6 405 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNadácia
OdvetvieOstatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n. (SK NACE 8899)
Vznik9. 12. 2004
Skoršie názvyNADÁCIA PRE ROZVOJ SLOVENSKEJ TECHNICKEJ UNIVERZITY V BRATISLAVE
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri20

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Nadácia STU pre rozvoj talentov

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nadácia STU pre rozvoj talentov

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nadácia STU pre rozvoj talentov

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 447 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy1 250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

STU - Centrum služieb, spol. s r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Bratislava I

Európska nadácia pre digitálne vzdelávanieSophia, n. o.Neinvestičný fond židovského kultúrneho…M-group Bratislava s. r. o.Nadácia Konzervatória v Bratislave

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk