DUGOTRADE, s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Petržalka · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
110 908 €tržby 2017 ▼ 6 %−18 086 €strata 2017v likvidácii od 10. 3. 2019
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 67 782 €, výsledok hospodárenia -16 082 €
- 13 : tržby 70 689 €, výsledok hospodárenia -20 913 €
- 14 : tržby 73 502 €, výsledok hospodárenia -21 190 €
- 15 : tržby 88 048 €, výsledok hospodárenia -17 534 €
- 16 : tržby 118 335 €, výsledok hospodárenia -23 547 €
- 17 : tržby 110 908 €, výsledok hospodárenia -18 086 €
DUGOTRADE, s. r. o. v likvidácii (IČO 30840767), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 23. 12. 1991 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ DUGOTRADE, s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb koná za DUGOTRADE, s. r. o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník DUGOTRADE, s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Viliam Vašek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viliam Vašekod 9. 4. 2019 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DUGOTRADE, s. r. o.
Za rok 2017 má DUGOTRADE, s. r. o. v závierke tržby 110 908 €, o 6,3 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −18 086 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2016: 118 335 €.
Výkaz ziskov a strát DUGOTRADE, s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2016, 118 335 €. Najnižšie: rok 2012, 67 782 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 110 908 € |
| 2016 | 118 335 € |
| 2015 | 88 048 € |
| 2014 | 73 502 € |
| 2013 | 70 689 € |
| 2012 | 67 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −117 352 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −18 086 € |
| 2016 | −23 547 € |
| 2015 | −17 534 € |
| 2014 | −21 190 € |
| 2013 | −20 913 € |
| 2012 | −16 082 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DUGOTRADE, s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −16,3 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DUGOTRADE, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | −16,3 % | +3,5 % |
| 2016 | −19,9 % | +3,4 % |
| 2015 | −19,9 % | +3,1 % |
| 2014 | −28,8 % | — |
| 2013 | −29,6 % | — |
| 2012 | −23,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+34,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | −6,3 % |
| 2016 | +34,4 % |
| 2015 | +19,8 % |
| 2014 | +4,0 % |
| 2013 | +4,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DUGOTRADE, s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 53 641 €, vlastné imanie 28 217 € a záväzky 25 424 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 53 641 € | 28 217 € | 25 424 € |
| 2016 | 66 609 € | 22 756 € | 43 853 € |
| 2015 | 55 319 € | 8 174 € | 47 145 € |
| 2014 | 25 411 € | −18 854 € | 44 265 € |
| 2013 | 33 651 € | 2 336 € | 31 315 € |
| 2012 | 19 571 € | 3 249 € | 16 322 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DUGOTRADE, s. r. o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 110 908 € | −18 086 € | 53 641 € | 28 217 € | 25 424 € | 21 287 € | −16,3 % |
| 2016 | 118 335 € | −23 547 € | 66 609 € | 22 756 € | 43 853 € | 26 897 € | −19,9 % |
| 2015 | 88 048 € | −17 534 € | 55 319 € | 8 174 € | 47 145 € | 9 104 € | −19,9 % |
| 2014 | 73 502 € | −21 190 € | 25 411 € | −18 854 € | 44 265 € | 6 083 € | −28,8 % |
| 2013 | 70 689 € | −20 913 € | 33 651 € | 2 336 € | 31 315 € | −2 489 € | −29,6 % |
| 2012 | 67 782 € | −16 082 € | 19 571 € | 3 249 € | 16 322 € | 4 480 € | −23,7 % |
Riziko: zaplatí DUGOTRADE, s. r. o.?
Peniaze od štátu: DUGOTRADE, s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DUGOTRADE, s. r. o.
Dátum vzniku DUGOTRADE, s. r. o. je 23. 12. 1991, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné mená: SODAK spol. s r.o. stavebné oceľové diely a konštrukcie, DUGOTRADE, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20489/B
- Zmena obchodného menaPredtým SODAK spol. s r.o. stavebné oceľové diely a konštrukcie, odvtedy DUGOTRADE, s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 67 782 € · majetok 19 571 €
- Nový štatutár: Viliam VašekKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým DUGOTRADE, s. r. o., odvtedy DUGOTRADE, s. r. o. v likvidácii.
- Nový spoločník: Viliam VašekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DUGOTRADE, s. r. o. v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
DUGOTRADE, s. r. o. je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 122 184 € (4 108 závierok), DUGOTRADE, s. r. o. má 110 908 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 331 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DUGOTRADE, s. r. o. 43. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 252 €, polovica do 122 184 €, tri štvrtiny do 535 659 €; 10 % firiem má viac než 1 779 851 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 435 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 252 € |
| medián | 122 184 € |
| horný kvartil | 535 659 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 779 851 € |
| DUGOTRADE, s. r. o. | 110 908 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DUGOTRADE, s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DUGOTRADE, s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DUGOTRADE, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 110 908 € | 122 184 € |
| 2016 | 118 335 € | 131 322 € |
| 2015 | 88 048 € | 141 598 € |
| 2014 | 73 502 € | — |
| 2013 | 70 689 € | — |
| 2012 | 67 782 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| DUGOTRADE, s. r. o. | 110 908 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 61 261 € |
| medián kraja | 95 267 € |
| medián Slovenska | 122 184 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IQ METAL, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 275 712 € (2025)
- KBF-TOKOV s.r.o.Zvolenská Slatina · tržby 275 589 € (2025)
- NORTHIAN, s.r.o.Kolárovo · tržby 275 520 € (2025)
- MBess s.r.o.Cabaj-Čápor · tržby 275 366 € (2025)
- MKM Welding s.r.o.Močenok · tržby 275 257 € (2025)
- AT-KOVO, s.r.o.Lošonec · tržby 275 192 € (2025)
- ASTEF, s.r.o.Hrabovčík · tržby 274 914 € (2025)
- I.M.C. Slovakia s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 274 892 € (2025)
- VAPE Mont s. r. o.Čirč · tržby 274 872 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DUGOTRADE, s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DUGOTRADE, s. r. o.: Bratislava - Petržalka
DUGOTRADE, s. r. o. sídli na adrese Šustekova 17, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 160 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
DUGOTRADE, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
DUGOTRADE, s. r. o. v likvidácii (IČO 30840767) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 12. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Viliam Vašek. Za rok 2017 sú v závierke tržby 110 908 € a výsledok hospodárenia −18 086 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 23. 12. 1991 |
| Skoršie názvy | SODAK spol. s r.o. stavebné oceľové diely a konštrukcie DUGOTRADE, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) DUGOTRADE, s. r. o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 110 908 €, typická firma odvetvia 122 184 € (medián z 4 108 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy DUGOTRADE, s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DUGOTRADE, s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DUGOTRADE, s. r. o.
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov85 zmlúv za 3 roky · 747 264 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 63 751 € · naposledy 18. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica24 zmlúv za 3 roky · 2 000 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Spinner, s.r.o.v likvidáciiCENTRUM - trio, spol. s r.o. v likvidáciiWES, s.r.o. v likvidáciiBEDONE, s. r. o. v likvidáciiCONTACT PLUS, spol. s r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Bratislava V
wigo gottschligg s.r.o.FieldTech s. r. o.MOGET a.s.REVOLUTION transport s. r. o.Brikov s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.