Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou
616 116 €tržby 2013+27 830 €zisk 2013aktívna 22 rokov50 až 99 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 616 116 €, výsledok hospodárenia 27 830 €
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (IČO 30794544), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 1. 1. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 50 až 99 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 921 070 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Štatutár Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Podľa Registra právnických osôb koná za Bratislavské kultúrne a informačné stredisko 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Za rok 2013 má Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v závierke tržby 616 116 €, a výsledok hospodárenia +27 830 €.
Všetky čísla zo závierok Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 616 116 € | 27 830 € | 3 438 647 € | 455 591 € | 2 972 166 € | — | +4,5 % |
Riziko: zaplatí Bratislavské kultúrne a informačné stredisko?
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 423 zmlúv s dodávateľom Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v objeme 742 464 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavská organizácia cestovného ruchu: 413 628 € v 22 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 268 247 € v 82 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 53 | 195 579 € |
| 2025 | 82 | 268 247 € |
| 2024 | 60 | 78 901 € |
| 2023 | 71 | 24 485 € |
| 2022 | 46 | 34 765 € |
| 2021 | 6 | 5 444 € |
| 2020 | 6 | 7 749 € |
| 2019 | 12 | 20 564 € |
| 2018 | 11 | 11 139 € |
| 2017 | 14 | 13 393 € |
| 2016 | 8 | 17 103 € |
| 2015 | 12 | 22 529 € |
| 2014 | 7 | 15 642 € |
| 2013 | 7 | 7 400 € |
| 2012 | 11 | 7 954 € |
| 2011 | 2 | 11 191 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Dátum vzniku Bratislavské kultúrne a informačné stredisko je 1. 1. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPríspevková organizácia · 12229/2020/01
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021795358
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenský ľudový umelecký kolektív. Firma vznikla 1. 1. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 616 116 € · majetok 3 438 647 €
- Nový štatutár: Katarína HulíkováRiaditeľ
- Najväčšia verejná zmluva: 106 000 €Objednávateľ Bratislavská organizácia cestovného ruchu. Zmluva o spolupráci č. 300-2025
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
- Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v odvetví umelecké a zábavné činnosti
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 357 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bratislavské kultúrne a informačné stredisko 12. z 181.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VIVA EVENTS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 469 399 € (2025)
- ART HOLDING s. r. o.Nitra · tržby 1 377 460 € (2025)
- ART RESTAURO SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 341 556 € (2025)
- Autolukas s.r.o.Malacky · tržby 1 317 597 € (2022)
- MALKIA, s.r.o.Svätý Jur · tržby 1 309 437 € (2025)
- VYKOP STAV s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 297 399 € (2020)
- EH plus, s. r. o.Čadca · tržby 1 268 008 € (2025)
- Graven s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 204 532 € (2018)
- M&M INVESTMENTS s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 200 879 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bratislavské kultúrne a informačné stredisko: Bratislava - Staré Mesto
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko sídli na adrese Židovská 1, 815 15 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko: IČO, sídlo a základné údaje
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (IČO 30794544) je príspevková organizácia so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 1. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Katarína Hulíková. Za rok 2013 sú v závierke tržby 616 116 € a výsledok hospodárenia +27 830 €, počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Príspevková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039) |
| Vznik | 1. 1. 2004 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov34firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas296 zmlúv za 3 roky · 2 304 002 € · naposledy 7. 10. 2026fyzická osoba220 zmlúv za 3 roky · 8 456 € · naposledy 22. 9. 2026Rozhlas a televízia Slovenska156 zmlúv za 3 roky · 2 466 077 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 604 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke:…Technické siete Bratislava, a.s.MARIANUM - Pohrebníctvo mesta BratislavySpráva telovýchovných a rekreačných…Bratislavská spoločnosť pre správu majetku…
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava I
POHODA FESTIVAL, s. r. o.Keep Moving, s. r. o.GRAPE AGENCY, s. r. o.The Factory s.r.o.OSCAR GROUP, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.