VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Bratislava - Ružinov · Činnosti cirkevných organizácií

25 532 €tržby 2025 ▼ 4 %−23 383 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

25 532 €tržby 2025 ▼ 4 %
−23 383 €strata 2025
  1. 21 : tržby 7 714 €, výsledok hospodárenia 12 883 €
  2. 22 : tržby 9 105 €, výsledok hospodárenia -2 738 €
  3. 23 : tržby 42 870 €, výsledok hospodárenia 70 213 €
  4. 24 : tržby 26 729 €, výsledok hospodárenia -6 117 €
  5. 25 : tržby 25 532 €, výsledok hospodárenia -23 383 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz (IČO 30778999) mala v roku 2025 tržby 25 532 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz v závierke tržby 25 532 €, o 4,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −23 383 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 42 870 €.

Tržby 202526 tis. €▼ −4,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−23 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,22 mil. €
Vlastné imanie 20251,10 mil. €
Záväzky 2025124 tis. €10,1 % majetku
Zisková marža 2025−91,6 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov51 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz (5 rokov)
Čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202525 532 €−23 383 €1 221 167 €1 097 663 €123 504 €—−91,6 %
202426 729 €−6 117 €1 275 909 €1 121 046 €154 863 €—−22,9 %
202342 870 €70 213 €1 336 844 €1 127 163 €209 682 €—+163,8 %
20229 105 €−2 738 €1 114 039 €1 056 949 €57 090 €—−30,1 %
20217 714 €12 883 €1 065 474 €1 059 687 €5 787 €—+167,0 %

Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz?

Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz je 26. 3. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · MK-2004/2016-260/5922
  2. Nový štatutár: Peter ŠaradínIný štatutárny orgán
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 7 714 € · majetok 1 065 474 €
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020917800
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 25 532 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz v odvetví členské organizácie

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz má 25 532 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz 185. z 454.

V odvetví v okrese Bratislava II3 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz: Bratislava - Ružinov

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz sídli na adrese Tomášikova 8, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví3 375okres Bratislava II
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz: IČO, sídlo a základné údaje

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz (IČO 30778999) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 3. 1992, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Peter Šaradín. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 532 € a výsledok hospodárenia −23 383 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik26. 3. 1992
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 532 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava – Prievoz

  • Tendre101súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 459 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Píla Praznov SK, s. r. o.JADRO - STAV, s.r.o.JADROSTAV s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Bratislava II

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Bratislava…Dom Matky AnnyMARTA – Stanica zborovej diakonieCongregatio Jesu, Slovenská provinciaZdruženie saleziánov spolupracovníkov na…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk