ALTOPA spol. s r.o.
Bratislava - Podunajské Biskupice
320 663 €tržby 2014 ▲ 448 %−241 €strata 2014zaniknutá 24. 12. 2014
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 12. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 175 419 €, výsledok hospodárenia 10 778 €
- 13 : tržby 58 498 €, výsledok hospodárenia -7 554 €
- 14 : tržby 320 663 €, výsledok hospodárenia -241 €
ALTOPA spol. s r.o. (IČO 30776066), sídlo Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, je v registri zapísaná od 12. 12. 1991 do 24. 12. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ALTOPA
osobné náklady v roku 2013 boli 52 752 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 52 752 € | 39 535 € |
| 2012 | — | 161 527 € | 125 475 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 75 % 39 535 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 12 723 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci ALTOPA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ALTOPA
Za rok 2014 má ALTOPA v závierke tržby 320 663 €, o 448,2 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −241 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2014: 320 663 €.
Výkaz ziskov a strát ALTOPA
Najvyššie tržby: rok 2014, 320 663 €. Najnižšie: rok 2013, 58 498 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 320 663 € |
| 2013 | 58 498 € |
| 2012 | 175 419 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 2 983 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −241 € |
| 2013 | −7 554 € |
| 2012 | 10 778 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALTOPA
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALTOPA |
|---|---|
| 2014 | −0,1 % |
| 2013 | −12,9 % |
| 2012 | +6,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALTOPA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 104 241 €, vlastné imanie 4 759 € a záväzky 99 482 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 104 241 € | 4 759 € | 99 482 € |
| 2013 | 4 478 € | −76 664 € | 81 142 € |
| 2012 | 38 434 € | −69 110 € | 107 544 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALTOPA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 320 663 € | −241 € | 104 241 € | 4 759 € | 99 482 € | −241 € | −0,1 % |
| 2013 | 58 498 € | −7 554 € | 4 478 € | −76 664 € | 81 142 € | 54 245 € | −12,9 % |
| 2012 | 175 419 € | 10 778 € | 38 434 € | −69 110 € | 107 544 € | 155 479 € | +6,1 % |
Riziko: zaplatí ALTOPA?
Peniaze od štátu: ALTOPA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ALTOPA
Dátum vzniku ALTOPA je 12. 12. 1991. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1888/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 175 419 € · majetok 38 434 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 320 663 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ALTOPA v odvetví administratívne a kancelárske služby
ALTOPA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALTOPA 502. z 2 804.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ARNICA Púchov, s. r. o.Púchov · tržby 734 261 € (2025)
- Hystem s. r. o.Oravský Podzámok · tržby 733 284 € (2025)
- GEOX SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 731 884 € (2016)
- METES-VECTIS, s.r.o.Námestovo · tržby 731 118 € (2025)
- Mobil Team s.r.o.Komárno · tržby 731 031 € (2019)
- RAJD s. r. o.Lendak · tržby 731 025 € (2025)
- DCL SpedLog s. r. o.Vinohrady nad Váhom · tržby 730 358 € (2025)
- KALUS-BAU s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 729 813 € (2024)
- Pharmco, s.r.o.Košolná · tržby 729 691 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALTOPA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALTOPA: Bratislava - Podunajské Biskupice
ALTOPA sídli na adrese Závodná 46A, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 297 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
ALTOPA: IČO, sídlo a základné údaje
ALTOPA spol. s r.o. (IČO 30776066) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 12. 1991, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 12. 2014, po 23 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 320 663 € a výsledok hospodárenia −241 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82920 |
| Vznik | 12. 12. 1991 |
| Zánik | 24. 12. 2014 |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ALTOPA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALTOPA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALTOPA
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy470zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš137 zmlúv za 3 roky · 6 237 608 € · naposledy 3. 9. 2026Obec Kojšov6 zmlúv za 3 roky · 1 450 € · naposledy 14. 8. 2026Bratislavské kultúrne a informačné stredisko5 zmlúv za 3 roky · 73 800 € · naposledy 9. 7. 2026 Všetkých 54 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.92) v okrese Bratislava II
Quality&Logistic Industrial Services, s.r.o.Vert-deploy s.r.o.IN Services s.r.o.IN Production s.r.o.MED-EX s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.