VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Miriam Bujnová

Aktívny · Kovarce · podniká od 1992 · 34 rokov

Čo robí

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia vrátane popcornu v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Reklamné a marketingové služby
Zobraziť všetky (4) ›

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Miriam Bujnová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká34 rokov
zmluvy so štátom2

V registri má 8 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Miriam Bujnová (IČO 30715733), sídlo Kovarce, je v registri zapísaný od 30. 9. 1992 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Financie a závierky Miriam Bujnová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Miriam Bujnová?

Miriam Bujnová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Miriam Bujnová z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202023. 4. 2020

História Miriam Bujnová

Dátum vzniku Miriam Bujnová je 30. 9. 1992, teda pred 34 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 406-4921
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany. Firma vznikla 30. 9. 1992.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Miriam Bujnová

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia vrátane popcornu v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.

Miriam Bujnová v odvetví maloobchod

Miriam Bujnová je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 806 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Topoľčany806aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Topoľčany ›

Miesto podnikania: Kovarce

Miriam Bujnová má miesto podnikania v obci Kovarce, okres Topoľčany. V obci Kovarce je 159 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 887.

Subjektov v obci Kovarce159aktívnych
Subjektov v okrese Topoľčany9 887aktívnych
V tom istom odvetví806okres Topoľčany

Kovarce: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›

Miriam Bujnová: IČO, sídlo a základné údaje

Miriam Bujnová (IČO 30715733) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Kovarce, okres Topoľčany. Začiatok podnikania je 30. 9. 1992, podniká 34 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo956 15 KovarcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Vznik30. 9. 1992
ObecKovarce
OkresOkres Topoľčany
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Miriam Bujnová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Miriam Bujnová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Miriam Bujnová

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie43výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Kovarcetypický nepokrytý dopyt 101 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kovarce

Group eu, s. r. o.JERAS, s.r.o.Evita Trade, s.r.o.KOARCH s. r. o.Neon OKAVER - svetelné reklamy, s. r. o.Všetky firmy v obci Kovarce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Topoľčany

Drotex s.r.o.PAM fruit s.r.o.Miroslav WEBER - MLÝN s.r.o.Grünwerk s. r. o.Agrartechnik Krušovce, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk