Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Plešivec · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
21 652 €tržby 2025 ▲ 5 %+24 €zisk 2025aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 15 954 €, výsledok hospodárenia -392 €
- 23 : tržby 19 279 €, výsledok hospodárenia 3 236 €
- 24 : tržby 20 659 €, výsledok hospodárenia 1 234 €
- 25 : tržby 21 652 €, výsledok hospodárenia 24 €
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec (IČO 30685826) mala v roku 2025 tržby 21 652 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Za rok 2025 má Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec v závierke tržby 21 652 €, o 4,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 652 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Najvyššie tržby: rok 2025, 21 652 €. Najnižšie: rok 2022, 15 954 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 652 € |
| 2024 | 20 659 € |
| 2023 | 19 279 € |
| 2022 | 15 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 4 101 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 € |
| 2024 | 1 234 € |
| 2023 | 3 236 € |
| 2022 | −392 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,1 % | +8,8 % |
| 2024 | +6,0 % | +6,0 % |
| 2023 | +16,8 % | +4,1 % |
| 2022 | −2,5 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+20,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +4,8 % |
| 2024 | +7,2 % |
| 2023 | +20,8 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 902 €, vlastné imanie 10 902 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 10 902 € | 10 902 € |
| 2024 | 10 568 € | 10 568 € |
| 2023 | 9 296 € | 9 296 € |
| 2022 | 6 793 € | 6 793 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 652 € | 24 € | 10 902 € | 10 902 € | — | — | +0,1 % |
| 2024 | 20 659 € | 1 234 € | 10 568 € | 10 568 € | — | — | +6,0 % |
| 2023 | 19 279 € | 3 236 € | 9 296 € | 9 296 € | — | — | +16,8 % |
| 2022 | 15 954 € | −392 € | 6 793 € | 6 793 € | — | — | −2,5 % |
Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec?
Peniaze od štátu: Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec je 24. 1. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · 2/1997/RV
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 15 954 € · majetok 6 793 €
- Nový štatutár: Miriama BakaPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 21 652 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec má 21 652 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec 27. z 40.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec | 21 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 652 € | 45 458 € |
| 2024 | 20 659 € | 41 451 € |
| 2023 | 19 279 € | 39 296 € |
| 2022 | 15 954 € | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec | 21 652 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 40 587 € |
| medián kraja | 46 264 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Silvotech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 600 € (2025)
- XEMAX s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 600 € (2025)
- FYSA, spol.s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 573 € (2025)
- AD 007, s.r.o.Gáň · tržby 51 570 € (2025)
- GLOBAL TECH WAY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 569 € (2023)
- ARISE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 540 € (2025)
- ANBLOK s.r.o.Nitra · tržby 51 529 € (2025)
- LLV s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 51 500 € (2025)
- T.A.G. spol. s r.o.Kremnica · tržby 51 475 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec: Plešivec
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec sídli na adrese Železničná ulica 53, 049 11 Plešivec, okres Rožňava. V obci Plešivec je 261 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 795.
Plešivec: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec: IČO, sídlo a základné údaje
Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec (IČO 30685826) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Plešivec, okres Rožňava. Dátum vzniku je 24. 1. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Miriama Baka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 652 € a výsledok hospodárenia +24 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 24. 1. 1997 |
| Obec | Plešivec |
| Okres | Okres Rožňava |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 652 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov Ž 626 Plešivec
- Tendre131súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy430zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Plešivectypický nepokrytý dopyt 207 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 007 176 908 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Plešivec
FINAL PACK s.r.o.PE-GAS-SK s.r.o.CS - TRUCK, s. r. o.Poľnonákup Plešivec s.r.o.Concordia Components s.r.o.Všetky firmy v obci Plešivec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Rožňava
BYTEX RV, s.r.o.Betliar Maša 421Spoločenstvo vlastníkov bytov,6 b.j.Lesy…ZHZKB
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.