Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Zaniknutý 1. 1. 2022 · Brezovica · podnikal 1992 až 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 1. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 1. 1. 2022
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 5 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU (IČO 30529131), sídlo Brezovica, je v registri zapísaný od 22. 12. 1992 do 1. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).
Financie a závierky Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU?
Peniaze od štátu: Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Dátum vzniku Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU je 22. 12. 1992.
- Začiatok podnikania101 · 510-495
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU v odvetví výroba potravín
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10). V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 30 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Brezovica
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU má miesto podnikania v obci Brezovica, okres Tvrdošín. V obci Brezovica je 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 752.
Brezovica: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU: IČO, sídlo a základné údaje
Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU (IČO 30529131) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Brezovica, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 22. 12. 1992, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 1. 2022, po 29 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 10710 |
| Vznik | 22. 12. 1992 |
| Zánik | 1. 1. 2022 |
| Obec | Brezovica |
| Okres | Okres Tvrdošín |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Peter Ujmiak PETER UJMIAK S MANŽELKOU
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 267 tis. €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy240zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Brezovicatypický nepokrytý dopyt 56 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen456 zmlúv za 3 roky · 7 178 220 € · naposledy 14. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra116 zmlúv za 3 roky · 1 427 934 € · naposledy 10. 12. 2025Ministerstvo obrany SR71 zmlúv za 3 roky · 1 208 954 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 1 200 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Brezovica
TRAKTORY MARTOM s.r.o.WorkGroups Company s.r.o.Urbár Brezovica, pozemkové spoločenstvoMK FARBY s.r.o.MP Chef s. r. o.Všetky firmy v obci Brezovica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.71) v okrese Tvrdošín
Štefan ŠVARC - a spol., s. r. o.JG výroba cukrárskych výrobkov s. r. o.Oli Janko s. r. o.Sladký Ateliér MERSY s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.