VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ján Uhrín

Aktívny · Bystrany · podniká od 2005 · 21 rokov

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026

RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

Ján Uhrín: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká21 rokov
zmluvy so štátom0

Ján Uhrín (IČO 30270758), sídlo Bystrany, je v registri zapísaný od 11. 7. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Ján Uhrín

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ján Uhrín?

Peniaze od štátu: Ján Uhrín

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Ján Uhrín

Dátum vzniku Ján Uhrín je 11. 7. 2005, teda pred 21 rokmi.

  1. Začiatok podnikania103

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Ján Uhrín v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Ján Uhrín je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01). V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 230 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves230aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Spišská Nová Ves ›

Miesto podnikania: Bystrany

Ján Uhrín má miesto podnikania v obci Bystrany, okres Spišská Nová Ves. V obci Bystrany je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 172.

Subjektov v obci Bystrany79aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 172aktívnych
V tom istom odvetví230okres Spišská Nová Ves

Bystrany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

Ján Uhrín: IČO, sídlo a základné údaje

Ján Uhrín (IČO 30270758) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bystrany, okres Spišská Nová Ves. Začiatok podnikania je 11. 7. 2005, podniká 21 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo053 62 BystranyPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 01500
Vznik11. 7. 2005
ObecBystrany
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ján Uhrín

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ján Uhrín

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ján Uhrín

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy181zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v obci Bystranytypický nepokrytý dopyt 273 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bystrany

AniMi s. r. o.Sociálny podnik obce Bystrany, s.r.o.MAJO.OK, s.r.o.Rímskokatolícka cirkev, farnosť BystranyLesná spoločnosť Katúň a Mulík Bystrany…Všetky firmy v obci Bystrany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.50) v okrese Spišská Nová Ves

Družstvo LetanovceBLAUMONT, s.r.o.Agro družstvo LetanovcePoľnohospodárske družstvo podielníkovAgroKrom, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk