Futbalový klub ATTACK Vrútky
Vrútky · Činnosti športových klubov
84 147 €tržby 2025 ▼ 8 %−45 022 €strata 2025aktívna 34 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 43 898 €, výsledok hospodárenia -3 543 €
- 23 : tržby 74 852 €, výsledok hospodárenia -3 287 €
- 24 : tržby 91 865 €, výsledok hospodárenia -8 378 €
- 25 : tržby 84 147 €, výsledok hospodárenia -45 022 €
Futbalový klub ATTACK Vrútky (IČO 30226309) mala v roku 2025 tržby 84 147 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Futbalový klub ATTACK Vrútky
Podľa Registra právnických osôb koná za Futbalový klub ATTACK Vrútky 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Futbalový klub ATTACK Vrútky
Za rok 2025 má Futbalový klub ATTACK Vrútky v závierke tržby 84 147 €, o 8,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −45 022 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 91 865 €.
Výkaz ziskov a strát Futbalový klub ATTACK Vrútky
Najvyššie tržby: rok 2024, 91 865 €. Najnižšie: rok 2022, 43 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 84 147 € |
| 2024 | 91 865 € |
| 2023 | 74 852 € |
| 2022 | 43 898 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −60 230 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −45 022 € |
| 2024 | −8 378 € |
| 2023 | −3 287 € |
| 2022 | −3 543 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Futbalový klub ATTACK Vrútky
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −53,5 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Futbalový klub ATTACK Vrútky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −53,5 % | +3,5 % |
| 2024 | −9,1 % | +2,6 % |
| 2023 | −4,4 % | +1,6 % |
| 2022 | −8,1 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+70,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −8,4 % |
| 2024 | +22,7 % |
| 2023 | +70,5 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Futbalový klub ATTACK Vrútky
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 584 €, vlastné imanie −10 066 € a záväzky 10 650 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 584 € | −10 066 € | 10 650 € |
| 2024 | 207 € | −10 443 € | 10 650 € |
| 2023 | 8 769 € | −1 881 € | 10 650 € |
| 2022 | 11 872 € | 1 222 € | 10 650 € |
| 2021 | 4 766 € | −2 684 € | 7 450 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Futbalový klub ATTACK Vrútky (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 147 € | −45 022 € | 584 € | −10 066 € | 10 650 € | — | −53,5 % |
| 2024 | 91 865 € | −8 378 € | 207 € | −10 443 € | 10 650 € | — | −9,1 % |
| 2023 | 74 852 € | −3 287 € | 8 769 € | −1 881 € | 10 650 € | — | −4,4 % |
| 2022 | 43 898 € | −3 543 € | 11 872 € | 1 222 € | 10 650 € | — | −8,1 % |
| 2021 | — | — | 4 766 € | −2 684 € | 7 450 € | — | — |
Riziko: zaplatí Futbalový klub ATTACK Vrútky?
Futbalový klub ATTACK Vrútky a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 20 zmlúv s dodávateľom Futbalový klub ATTACK Vrútky v objeme 8 015 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Vrútky: 7 655 € v 12 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 2 800 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 855 € |
| 2025 | 4 | 500 € |
| 2024 | 4 | 2 800 € |
| 2023 | 5 | 1 500 € |
| 2022 | 4 | 2 360 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Futbalový klub ATTACK Vrútky
Dátum vzniku Futbalový klub ATTACK Vrútky je 27. 11. 1991, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné mená: Futbalový klub Lokomotíva Železničné opravovne a strojárne Vrútky, ATTACK VRÚTKY. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-4644
- Zmena obchodného menaPredtým Futbalový klub Lokomotíva Železničné opravovne a strojárne Vrútky, odvtedy ATTACK VRÚTKY.
- Nový štatutár: Michal LesevIný štatutárny orgán
- Zmena obchodného menaPredtým ATTACK VRÚTKY, odvtedy Futbalový klub ATTACK Vrútky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 766 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Vrútky, hodnota zmluvy 2 000 €. Firma vznikla 27. 11. 1991.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 84 147 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Futbalový klub ATTACK Vrútky
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Futbalový klub ATTACK Vrútky v odvetví šport, zábava a rekreácia
Futbalový klub ATTACK Vrútky je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), Futbalový klub ATTACK Vrútky má 84 147 €, čo je 4,3-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 574 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Futbalový klub ATTACK Vrútky 12. z 98.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| Futbalový klub ATTACK Vrútky | 84 147 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Futbalový klub ATTACK Vrútky
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Futbalový klub ATTACK Vrútky s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Futbalový klub ATTACK Vrútky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 84 147 € | 19 760 € |
| 2024 | 91 865 € | 17 500 € |
| 2023 | 74 852 € | 16 417 € |
| 2022 | 43 898 € | 13 990 € |
| 2021 | — | 11 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Futbalový klub ATTACK Vrútky | 84 147 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 14 227 € |
| medián kraja | 18 890 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- STAGEMAN Slovensko s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 591 € (2025)
- SOLARIS Travel, s. r. o.Vysoké Tatry · tržby 208 285 € (2025)
- Mestský hokejový klub RužomberokRužomberok · tržby 208 269 € (2025)
- HMP - Sport Managment, s.r.o.Púchov · tržby 207 965 € (2025)
- Tomky s.r.o.Borský Svätý Jur · tržby 207 466 € (2025)
- ZVÄZ SLOVENSKÉHO LYŽOVANIABratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 440 € (2025)
- AEROKLUB Prievidza, s. r. o.Prievidza · tržby 205 669 € (2025)
- PROFIGAME s.r.o.Piešťany · tržby 205 502 € (2025)
- Volejbalový klub Spartak Univerzita J. Selyeho KomárnoKomárno · tržby 205 129 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Futbalový klub ATTACK Vrútky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Futbalový klub ATTACK Vrútky: Vrútky
Futbalový klub ATTACK Vrútky sídli na adrese Partizánska 42, 038 61 Vrútky, okres Martin. V obci Vrútky je 1 240 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605.
Vrútky: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
Futbalový klub ATTACK Vrútky: IČO, sídlo a základné údaje
Futbalový klub ATTACK Vrútky (IČO 30226309) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Vrútky, okres Martin. Dátum vzniku je 27. 11. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Michal Lesev. Za rok 2025 sú v závierke tržby 84 147 € a výsledok hospodárenia −45 022 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 27. 11. 1991 |
| Skoršie názvy | Futbalový klub Lokomotíva Železničné opravovne a strojárne Vrútky ATTACK VRÚTKY |
| Obec | Vrútky |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Futbalový klub ATTACK Vrútky patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 84 147 €, typická firma odvetvia 19 760 €, čo je 4,3-násobok mediánu (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy Futbalový klub ATTACK Vrútky
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Futbalový klub ATTACK Vrútky
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Futbalový klub ATTACK Vrútky
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy969zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Vrútkytypický nepokrytý dopyt 756 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vrútky
ŽOS Vrútky a.s.ŽOS TRADING s.r.o.ALUPRINT, s.r.o.ATTACK, s.r.o.Marting s.r.o.Všetky firmy v obci Vrútky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Martin
MHA MARTINPlavecký klub MartinJudo Klub Martin, Občianske združeniePLAVECKÝ A VODNOPÓLOVÝ KLUB VRÚTKYAtletický klub Martin
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.