Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Rimavská Sobota
500 €tržby 2020 ▼ 96 %−1 914 €strata 2020zaniknutá 26. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 10 050 €, výsledok hospodárenia 3 083 €
- 13 : tržby 11 202 €, výsledok hospodárenia 2 917 €
- 14 : tržby 5 900 €, výsledok hospodárenia -1 466 €
- 15 : tržby 23 170 €, výsledok hospodárenia 2 845 €
- 16 : tržby 20 341 €, výsledok hospodárenia 836 €
- 17 : tržby 12 855 €, výsledok hospodárenia 1 704 €
- 18 : tržby 12 795 €, výsledok hospodárenia 1 221 €
- 19 : tržby 12 480 €, výsledok hospodárenia 4 759 €
- 20 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -1 914 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 600 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 159 €
Game, spol. s r.o. "v likvidácii" (IČO 30225299), sídlo Rimavská Sobota, je v registri zapísaná od 13. 1. 1992 do 26. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
osobné náklady v roku 2019 boli 5 628 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 5 628 € | — |
| 2018 | — | 3 783 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Za rok 2020 má Game, spol. s r.o. "v likvidácii" v závierke tržby 500 €, o 96,0 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −1 914 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2015: 23 170 €.
Výkaz ziskov a strát Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Najvyššie tržby: rok 2015, 23 170 €. Najnižšie: rok 2020, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 500 € |
| 2019 | 12 480 € |
| 2018 | 12 795 € |
| 2017 | 12 855 € |
| 2016 | 20 341 € |
| 2015 | 23 170 € |
| 2014 | 5 900 € |
| 2013 | 11 202 € |
| 2012 | 10 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 4 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 774 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −10 159 € |
| 2021 | −5 600 € |
| 2020 | −1 914 € |
| 2019 | 4 759 € |
| 2018 | 1 221 € |
| 2017 | 1 704 € |
| 2016 | 836 € |
| 2015 | 2 845 € |
| 2014 | −1 466 € |
| 2013 | 2 917 € |
| 2012 | 3 083 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +38,1 %, medián odvetvia +1,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Game, spol. s r.o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | +38,1 % | +1,1 % |
| 2018 | +9,5 % | +1,2 % |
| 2017 | +13,3 % | +1,7 % |
| 2016 | +4,1 % | +1,6 % |
| 2015 | +12,3 % | +1,3 % |
| 2014 | −24,8 % | — |
| 2013 | +26,0 % | — |
| 2012 | +30,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 8 rokov, najviac v roku 2015 (+292,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −96,0 % |
| 2019 | −2,5 % |
| 2018 | −0,5 % |
| 2017 | −36,8 % |
| 2016 | −12,2 % |
| 2015 | +292,7 % |
| 2014 | −47,3 % |
| 2013 | +11,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −10 159 € a záväzky 10 159 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 0 € | −10 159 € | 10 159 € |
| 2021 | 10 160 € | 9 635 € | 525 € |
| 2020 | 15 760 € | 15 235 € | 525 € |
| 2019 | 18 009 € | 15 983 € | 2 026 € |
| 2018 | 12 386 € | 11 224 € | 1 162 € |
| 2017 | 11 261 € | 10 003 € | 1 258 € |
| 2016 | 9 622 € | 8 299 € | 1 323 € |
| 2015 | 9 151 € | 7 463 € | 1 688 € |
| 2014 | 6 115 € | 4 618 € | 1 497 € |
| 2013 | 7 677 € | 6 084 € | 1 593 € |
| 2012 | 7 904 € | 6 250 € | 1 654 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Game, spol. s r.o. "v likvidácii" (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −10 159 € | 0 € | −10 159 € | 10 159 € | — | — |
| 2021 | — | −5 600 € | 10 160 € | 9 635 € | 525 € | — | — |
| 2020 | 500 € | −1 914 € | 15 760 € | 15 235 € | 525 € | 500 € | −382,8 % |
| 2019 | 12 480 € | 4 759 € | 18 009 € | 15 983 € | 2 026 € | 11 638 € | +38,1 % |
| 2018 | 12 795 € | 1 221 € | 12 386 € | 11 224 € | 1 162 € | 5 464 € | +9,5 % |
| 2017 | 12 855 € | 1 704 € | 11 261 € | 10 003 € | 1 258 € | 6 974 € | +13,3 % |
| 2016 | 20 341 € | 836 € | 9 622 € | 8 299 € | 1 323 € | 14 395 € | +4,1 % |
| 2015 | 23 170 € | 2 845 € | 9 151 € | 7 463 € | 1 688 € | 8 107 € | +12,3 % |
| 2014 | 5 900 € | −1 466 € | 6 115 € | 4 618 € | 1 497 € | 2 534 € | −24,8 % |
| 2013 | 11 202 € | 2 917 € | 7 677 € | 6 084 € | 1 593 € | 6 705 € | +26,0 % |
| 2012 | 10 050 € | 3 083 € | 7 904 € | 6 250 € | 1 654 € | 5 450 € | +30,7 % |
Riziko: zaplatí Game, spol. s r.o. "v likvidácii"?
Peniaze od štátu: Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Dátum vzniku Game, spol. s r.o. "v likvidácii" je 13. 1. 1992. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/277/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 10 050 € · majetok 7 904 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Game, spol. s r.o. "v likvidácii" v odvetví maloobchod
Game, spol. s r.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 81 900 € (18 263 závierok), Game, spol. s r.o. "v likvidácii" má 500 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 649 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Game, spol. s r.o. "v likvidácii" 107. z 113.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 566 €, polovica do 81 900 €, tri štvrtiny do 368 041 €; 10 % firiem má viac než 1 119 612 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 566 € |
| medián | 81 900 € |
| horný kvartil | 368 041 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 119 612 € |
| Game, spol. s r.o. "v likvidácii" | 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Game, spol. s r.o. "v likvidácii" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Game, spol. s r.o. "v likvidácii" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | 500 € | 81 900 € |
| 2019 | 12 480 € | 85 084 € |
| 2018 | 12 795 € | 80 953 € |
| 2017 | 12 855 € | 74 679 € |
| 2016 | 20 341 € | 63 581 € |
| 2015 | 23 170 € | 73 009 € |
| 2014 | 5 900 € | — |
| 2013 | 11 202 € | — |
| 2012 | 10 050 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Game, spol. s r.o. "v likvidácii" | 500 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 105 821 € |
| medián kraja | 74 012 € |
| medián Slovenska | 81 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Dobroty z prírody, s. r. o.Martin · tržby 1 180 € (2025)
- Melservis s.r.o.Modrý Kameň · tržby 1 172 € (2025)
- BEN PLAST s. r. o.Svätý Jur · tržby 1 171 € (2025)
- BREVOSA s.r.o.Malacky · tržby 1 170 € (2025)
- DREVO - REAL, s.r.o.Korňa · tržby 1 167 € (2025)
- LEMURO s. r. o.Cífer · tržby 1 165 € (2025)
- AUTO BETTY s.r.o.Volkovce · tržby 1 161 € (2025)
- V & S Gold, s.r.o.Ružomberok · tržby 1 160 € (2013)
- STROJODEV, s.r.o.Trenčín · tržby 1 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Game, spol. s r.o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Rimavská Sobota ›
Sídlo Game, spol. s r.o. "v likvidácii": Rimavská Sobota
Game, spol. s r.o. "v likvidácii" sídli na adrese Jánošíková 6/22, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 198 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Game, spol. s r.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje
Game, spol. s r.o. "v likvidácii" (IČO 30225299) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 13. 1. 1992, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 4. 2022, po 30 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 500 € a výsledok hospodárenia −1 914 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 13. 1. 1992 |
| Zánik | 26. 4. 2022 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Game, spol. s r.o. "v likvidácii"
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 500 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Rimavská Sobotatypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Rimavská Sobota
VINDEVIE, s. r. o.V&E s.r.o.AV - INSTINCT, s.r.o.MRS-SKLADY s.r.o.Boltex s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.