VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

Aktívny · Trnava · podniká od 1992 · 34 rokov

Čo robí

  • Sprostredkovanie a veľkoobchod s mlynskými, pekárenskými a cestovinárskymi výrobkami, cukrom, cukrovinkami a cukrárskymi výrobkami, zeleninou, ovocím a konzervárskymi výrobkami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, tukmi, ostatným potravinárskym tovarom, tabakovými výrobkami a fajčiarskymi potrebami, kozmetickými výrobkami, saponátovými, pracími a čistiacimi prostriedkami, knihami, časopismi, papierom a papierenskými výrobkami, potrebami školskými a kancelárskymi, hračkami a potrebami pre dopravu a šport
  • Činnosť ekonomického poradcu
  • Preklady z a do jazyka anglickéhoPozn. Prekladateľské úkony písané a ústne nemôžu byť podkladom pre právny úkon, resp. konanie pred štátnymi orgánmi

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká34 rokov
zmluvy so štátom1

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T (IČO 30053935), sídlo Trnava, je v registri zapísaný od 30. 9. 1992 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Financie a závierky Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T?

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202125. 2. 2021

História Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

Dátum vzniku Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T je 30. 9. 1992, teda pred 34 rokmi. Skoršie obchodné meno: Ing. Eva Kašníková - E K K I S T.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 207-5387
  2. Zmena obchodného menaPredtým Ing. Eva Kašníková - E K K I S T, odvtedy Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T.
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava. Firma vznikla 30. 9. 1992.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

  • Sprostredkovanie a veľkoobchod s mlynskými, pekárenskými a cestovinárskymi výrobkami, cukrom, cukrovinkami a cukrárskymi výrobkami, zeleninou, ovocím a konzervárskymi výrobkami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, tukmi, ostatným potravinárskym tovarom, tabakovými výrobkami a fajčiarskymi potrebami, kozmetickými výrobkami, saponátovými, pracími a čistiacimi prostriedkami, knihami, časopismi, papierom a papierenskými výrobkami, potrebami školskými a kancelárskymi, hračkami a potrebami pre dopravu a šport
  • Činnosť ekonomického poradcu
  • Preklady z a do jazyka anglickéhoPozn. Prekladateľské úkony písané a ústne nemôžu byť podkladom pre právny úkon, resp. konanie pred štátnymi orgánmi

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T v odvetví veľkoobchod

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom. V okrese Trnava je v tomto odvetví 756 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trnava756aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trnava ›

Miesto podnikania: Trnava

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T má miesto podnikania v obci Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707.

Subjektov v obci Trnava16 100aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 707aktívnych
V tom istom odvetví756okres Trnava

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T (IČO 30053935) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Trnava, okres Trnava. Začiatok podnikania je 30. 9. 1992, podniká 34 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo917 01 TrnavaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom (SK NACE 4639)
Vznik30. 9. 1992
Skoršie názvyIng. Eva Kašníková - E K K I S T
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Sieť prepojení firmy Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ing. Eva Kostolanská - E K K I S T

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 270 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy238zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.39) v okrese Trnava

COOP VOZ, a.s.FOOD & MOOD s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk