Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Bratislava - Ružinov · Činnosti odborových organizácií
2 631 €tržby 2025 ▼ 34 %+2 631 €zisk 2025aktívna 36 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 20. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 18 906 €, výsledok hospodárenia 1 919 €
- 22 : tržby 3 613 €, výsledok hospodárenia 424 €
- 23 : tržby 5 220 €, výsledok hospodárenia -503 €
- 24 : tržby 3 973 €, výsledok hospodárenia -762 €
- 25 : tržby 2 631 €, výsledok hospodárenia 2 631 €
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA (IČO 22664980) mala v roku 2025 tržby 2 631 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 21. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Za rok 2025 má Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA v závierke tržby 2 631 €, o 33,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 631 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 18 906 €.
Výkaz ziskov a strát Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Najvyššie tržby: rok 2021, 18 906 €. Najnižšie: rok 2025, 2 631 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 631 € |
| 2024 | 3 973 € |
| 2023 | 5 220 € |
| 2022 | 3 613 € |
| 2021 | 18 906 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 709 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 631 € |
| 2024 | −762 € |
| 2023 | −503 € |
| 2022 | 424 € |
| 2021 | 1 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +100,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +100,0 % | +4,6 % |
| 2024 | −19,2 % | +4,7 % |
| 2023 | −9,6 % | +4,1 % |
| 2022 | +11,7 % | +4,0 % |
| 2021 | +10,2 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+44,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −33,8 % |
| 2024 | −23,9 % |
| 2023 | +44,5 % |
| 2022 | −80,9 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 648 €, vlastné imanie 2 155 € a záväzky 493 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 648 € | 2 155 € | 493 € |
| 2024 | 2 681 € | 2 681 € | — |
| 2023 | 3 156 € | 3 156 € | — |
| 2022 | 2 344 € | 2 344 € | — |
| 2021 | 1 742 € | 1 742 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 631 € | 2 631 € | 2 648 € | 2 155 € | 493 € | — | +100,0 % |
| 2024 | 3 973 € | −762 € | 2 681 € | 2 681 € | — | — | −19,2 % |
| 2023 | 5 220 € | −503 € | 3 156 € | 3 156 € | — | — | −9,6 % |
| 2022 | 3 613 € | 424 € | 2 344 € | 2 344 € | — | — | +11,7 % |
| 2021 | 18 906 € | 1 919 € | 1 742 € | 1 742 € | — | — | +10,2 % |
Riziko: zaplatí Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA?
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 495 zmlúv s dodávateľom Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA v objeme 236 451 € z rokov 2011 až 2027. Najväčší objem je s odberateľom Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku: 233 893 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2026, 234 033 € v 84 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2027 | 1 | 0 € |
| 2026 | 84 | 234 033 € |
| 2025 | 107 | 0 € |
| 2024 | 97 | 0 € |
| 2023 | 32 | 0 € |
| 2022 | 49 | 168 € |
| 2021 | 9 | 350 € |
| 2020 | 6 | 0 € |
| 2019 | 10 | 0 € |
| 2018 | 10 | 300 € |
| 2017 | 8 | 0 € |
| 2016 | 6 | 1 300 € |
| 2015 | 8 | 300 € |
| 2014 | 17 | 0 € |
| 2013 | 18 | 0 € |
| 2012 | 28 | 0 € |
| 2011 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Dátum vzniku Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA je 11. 10. 1990, teda pred 36 rokmi. Skoršie obchodné mená: Odborový zväz pracovníkov štátnych orgánov a organizácií, slovenský výbor, Slovenský odborový zväz verejnej správy. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-2200/90-27
- Zmena obchodného menaPredtým Odborový zväz pracovníkov štátnych orgánov a organizácií, slovenský výbor, odvtedy Slovenský odborový zväz verejnej správy.
- Zmena obchodného menaPredtým Slovenský odborový zväz verejnej správy, odvtedy Slovenský odborový zväz verejnej správy a kultúry.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 11. 10. 1990.
- Nový štatutár: Milena RácováIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 18 906 € · majetok 1 742 €
- Najväčšia verejná zmluva: 233 893 €Objednávateľ Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku. Kolektívna zmluva na rok 2026
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 631 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
- odborárske združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026.
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA v odvetví členské organizácie
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti odborových organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA má 2 631 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA 360. z 454.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA | 2 631 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 21. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 631 € | 9 948 € |
| 2024 | 3 973 € | 8 863 € |
| 2023 | 5 220 € | 8 800 € |
| 2022 | 3 613 € | 8 098 € |
| 2021 | 18 906 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA | 2 631 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 15 581 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť Šarišské ČierneŠarišské Čierne · tržby 6 337 € (2025)
- Občianske združenie DúšokNemčiňany · tržby 6 330 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť PastuchovPastuchov · tržby 6 327 € (2025)
- KROK DO BUDÚCNOSTIBorský Mikuláš · tržby 6 324 € (2025)
- OZ LeGráciaŠaľa · tržby 6 324 € (2025)
- BONUM ET GAUDIUMNové Zámky · tržby 6 320 € (2025)
- TOW MEOTNitra · tržby 6 320 € (2024)
- PB Racing TeamPovažská Bystrica · tržby 6 319 € (2025)
- Poľovnícke združenie LIPIENemcovce · tržby 6 318 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA: Bratislava - Ružinov
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA sídli na adrese Bajkalská 29B, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 880 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA: IČO, sídlo a základné údaje
Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA (IČO 22664980) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 10. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Milena Rácová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 631 € a výsledok hospodárenia +2 631 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti odborových organizácií (SK NACE 9420) |
| Vznik | 11. 10. 1990 |
| Skoršie názvy | Odborový zväz pracovníkov štátnych orgánov a organizácií, slovenský výbor Slovenský odborový zväz verejnej správy |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 631 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 21. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovenský odborový zväz verejnej správy SLOVES BODVA
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 971zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 400 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo vnútra SR (SPaSČ, OÚ a SKR)18 zmlúv za 3 roky · 9 134 € · naposledy 17. 12. 2025Svidník MŠ Ľ.Štúra16 zmlúv za 3 roky · 3 160 € · naposledy 25. 6. 2026Základná škola Bajkalská15 zmlúv za 3 roky · · naposledy 19. 12. 2025 Všetkých 1 322 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.20) v okrese Bratislava II
MODERNÉ ODBORY AIOSOdborový zväz hasičovOdborové združenie ČLENSlovenský odborový zväz zdravotníctva a…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.