VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ŠK Trnava-Modranka

Trnava · Činnosti športových klubov

4 748 €tržby 2024 ▼ 88 %+56 715 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 748 €tržby 2024 ▼ 88 %
+56 715 €zisk 2024
  1. 21 : tržby 25 031 €, výsledok hospodárenia 5 710 €
  2. 22 : tržby 39 993 €, výsledok hospodárenia 5 095 €
  3. 23 : tržby 38 373 €, výsledok hospodárenia -451 €
  4. 24 : tržby 4 748 €, výsledok hospodárenia 56 715 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 319 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ŠK Trnava-Modranka (IČO 18049915) mala v roku 2024 tržby 4 748 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár ŠK Trnava-Modranka

Podľa Registra právnických osôb koná za ŠK Trnava-Modranka 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ŠK Trnava-Modranka

Za rok 2024 má ŠK Trnava-Modranka v závierke tržby 4 748 €, o 87,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +56 715 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 39 993 €.

Tržby 20244 748 €▼ −87,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202457 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 20257 447 €
Záväzky 20254 578 €38,1 % majetku
Zisková marža 2024+1 194,5 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov67 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát ŠK Trnava-Modranka

Súvaha ŠK Trnava-Modranka

Všetky čísla zo závierok ŠK Trnava-Modranka (5 rokov)
Čísla zo závierok ŠK Trnava-Modranka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—319 €12 025 €7 447 €4 578 €——
20244 748 €56 715 €12 612 €7 129 €5 483 €—+1 194,5 %
202338 373 €−451 €185 903 €−49 585 €235 488 €—−1,2 %
202239 993 €5 095 €179 615 €−49 134 €228 749 €—+12,7 %
202125 031 €5 710 €182 772 €−54 229 €237 001 €—+22,8 %

Riziko: zaplatí ŠK Trnava-Modranka?

ŠK Trnava-Modranka a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom ŠK Trnava-Modranka z rokov 2012 až 2024.

Zmluvy so štátom12Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201222. 2. 2012

História firmy ŠK Trnava-Modranka

Dátum vzniku ŠK Trnava-Modranka je 9. 7. 1990, teda pred 36 rokmi. Skoršie obchodné mená: TJ Stavbár SP Trnava-Modranka, ŠK Modranka. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-490
  2. Zmena obchodného menaPredtým TJ Stavbár SP Trnava-Modranka, odvtedy ŠK Modranka.
  3. Zmena obchodného menaPredtým ŠK Modranka, odvtedy ŠK Trnava-Modranka.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave. Firma vznikla 9. 7. 1990.
  5. Nový štatutár: Jaroslav PlachýIný štatutárny orgán
  6. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 25 031 € · majetok 182 772 €
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ŠK Trnava-Modranka

  • ŠK

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

ŠK Trnava-Modranka v odvetví šport, zábava a rekreácia

ŠK Trnava-Modranka je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 17 505 € (4 628 závierok), ŠK Trnava-Modranka má 4 748 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 754 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ŠK Trnava-Modranka 111. z 134.

V odvetví v okrese Trnava754aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 628Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia18 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ŠK Trnava-Modranka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Trnava ›

Sídlo ŠK Trnava-Modranka: Trnava

ŠK Trnava-Modranka sídli na adrese Ulica Ivana Krasku 33, 917 08 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava15 933aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 418aktívnych
V tom istom odvetví754okres Trnava
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

ŠK Trnava-Modranka: IČO, sídlo a základné údaje

ŠK Trnava-Modranka (IČO 18049915) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 9. 7. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Jaroslav Plachý. Za rok 2024 sú v závierke tržby 4 748 € a výsledok hospodárenia +56 715 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti športových klubov (SK NACE 9312)
Vznik9. 7. 1990
Skoršie názvyTJ Stavbár SP Trnava-Modranka
ŠK Modranka
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) ŠK Trnava-Modranka má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 4 748 €, typická firma odvetvia 17 505 € (medián z 4 628 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy ŠK Trnava-Modranka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ŠK Trnava-Modranka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ŠK Trnava-Modranka

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 900 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy961zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Pomax, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Trnava

FC Spartak, a.s.Centrum bojových športov TrnavaVolejbalový oddiel Hit TrnavaAtletický klub AŠK Slávia TrnavaHokejový klub Trnava

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk