VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LECOM spol. s r.o.

Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

20 425 €tržby 2025 ▼ 29 %−14 054 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 425 €tržby 2025 ▼ 29 %
−14 054 €strata 2025
  1. 12 : tržby 56 679 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby 50 743 €, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 14 : tržby 66 655 €, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 15 : tržby 73 560 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  5. 16 : tržby 71 367 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  6. 17 : tržby 95 988 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  7. 18 : tržby 76 099 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 19 : tržby 73 473 €, výsledok hospodárenia 1 711 €
  9. 20 : tržby 60 412 €, výsledok hospodárenia 3 061 €
  10. 21 : tržby 50 352 €, výsledok hospodárenia -11 740 €
  11. 22 : tržby 57 841 €, výsledok hospodárenia -8 124 €
  12. 23 : tržby 60 914 €, výsledok hospodárenia 5 273 €
  13. 24 : tržby 28 635 €, výsledok hospodárenia -4 846 €
  14. 25 : tržby 20 425 €, výsledok hospodárenia -14 054 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LECOM spol. s r.o. (IČO 17333598) mala v roku 2025 tržby 20 425 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LECOM

V roku 2025 mala LECOM priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 109 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ LECOM

Podľa Registra právnických osôb koná za LECOM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník LECOM

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LECOM

Za rok 2025 má LECOM v závierke tržby 20 425 €, o 28,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 054 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 95 988 €.

Tržby 202520 tis. €▼ −28,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−14 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 20253 483 €20,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 289 €
Zisková marža 2025−68,8 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−29 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát LECOM

Súvaha LECOM

Všetky čísla zo závierok LECOM (14 rokov)
Čísla zo závierok LECOM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 425 €−14 054 €16 809 €13 326 €3 483 €−5 289 €−68,8 %
202428 635 €−4 846 €31 486 €27 381 €4 105 €4 933 €−16,9 %
202360 914 €5 273 €36 130 €32 227 €3 903 €22 768 €+8,7 %
202257 841 €−8 124 €31 440 €26 953 €4 487 €19 567 €−14,0 %
202150 352 €−11 740 €39 970 €35 077 €4 893 €8 935 €−23,3 %
202060 412 €3 061 €54 288 €46 817 €7 471 €27 803 €+5,1 %
201973 473 €1 711 €52 199 €43 757 €8 442 €31 120 €+2,3 %
201876 099 €—45 123 €39 737 €5 386 €30 946 €—
201795 988 €—43 656 €36 183 €7 473 €39 755 €—
201671 367 €—33 569 €27 053 €6 516 €30 034 €—
201573 560 €—30 601 €23 072 €7 529 €33 964 €—
201466 655 €0 €30 827 €24 855 €5 963 €33 078 €0,0 %
201350 743 €0 €16 644 €11 706 €4 925 €14 797 €0,0 %
201256 679 €—17 360 €9 333 €7 975 €14 830 €—

Riziko: zaplatí LECOM?

LECOM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LECOM z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy LECOM

Dátum vzniku LECOM je 27. 11. 1991, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1814/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020335196
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 56 679 € · majetok 17 360 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Marek LehockýKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany. Firma vznikla 27. 11. 1991.
  6. Nový spoločník: Mgr. Marek LehockýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 425 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LECOM

  • - Sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov a nehnuteľností /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s týmto povolením/.
  • - Sprostredkovanie výkonu služieb.
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • reklamné a marketingové služby,
  • fotografické služby,
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

LECOM v odvetví veľkoobchod

LECOM je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), LECOM má 20 425 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LECOM 1 040. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LECOM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo LECOM: Bratislava - Ružinov

LECOM sídli na adrese Nezábudková 807/12, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

LECOM: IČO, sídlo a základné údaje

LECOM spol. s r.o. (IČO 17333598) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 11. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutárom je Mgr. Marek Lehocký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 425 € a výsledok hospodárenia −14 054 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie6 640 €
Vznik27. 11. 1991
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) LECOM spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 425 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy LECOM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LECOM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LECOM

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy66zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov177firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Motocykel.sk s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Bratislava II

EGIS SLOVAKIA spol. s r.o.GoldSafe, a. s.BUILT, spol. s r.o.SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o.EXPRES NET, k.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk