UNITEC EXPRES spol. s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Výroba olejov a tukov
aktívna 35 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
UNITEC EXPRES spol. s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
UNITEC EXPRES spol. s.r.o. (IČO 17322243), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 23. 8. 1991 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ UNITEC EXPRES spol.
Podľa Registra právnických osôb koná za UNITEC EXPRES spol. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník UNITEC EXPRES spol.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. František Matter100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. František Matterod 10. 2. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok UNITEC EXPRES spol.
Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát UNITEC EXPRES spol.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 339 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −564 € |
| 2015 | −563 € |
| 2014 | −24 € |
| 2013 | −95 € |
| 2012 | −93 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UNITEC EXPRES spol.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 10 436 €, vlastné imanie 5 151 € a záväzky 5 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 10 436 € | 5 151 € | 5 285 € |
| 2015 | 10 400 € | 5 715 € | 4 685 € |
| 2014 | 10 416 € | 6 759 € | 3 657 € |
| 2013 | 24 288 € | 6 783 € | 17 505 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UNITEC EXPRES spol. (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −564 € | 10 436 € | 5 151 € | 5 285 € | — | — |
| 2015 | — | −563 € | 10 400 € | 5 715 € | 4 685 € | — | — |
| 2014 | — | −24 € | 10 416 € | 6 759 € | 3 657 € | −41 € | — |
| 2013 | — | −95 € | 24 288 € | 6 783 € | 17 505 € | — | — |
| 2012 | — | −93 € | — | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí UNITEC EXPRES spol.?
Peniaze od štátu: UNITEC EXPRES spol.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UNITEC EXPRES spol.
Dátum vzniku UNITEC EXPRES spol. je 23. 8. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1232/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012
- Nový štatutár: Ing. František MatterKonateľ
- Nový spoločník: Ing. František MatterSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti UNITEC EXPRES spol.
- - sprostredkovanie, kúpa a predaj vecí hnuteľných a nehnuteľných, vrátane výkonu zahanično-obchodnej činnosti a sprostredkovateľskej činnosti, export, reexport a import obchodného tovaru, v rozsahu platných právnych predpisov
- - poskytovanie technického, ekonomického a obchodného poradenstva, v oblasti priemyslu a poľnohospodárstva
- - spracovanie, plnenie a distribúcia rastlinných tukov a olejov a iných potravinových substrátov
- - vývoj a výroba obalovej techniky, zariadení a strojov
- - nákup, predaj a spracovanie semien olejnatých rastlín,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
UNITEC EXPRES spol. v odvetví výroba potravín
UNITEC EXPRES spol. je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba olejov a tukov. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 235 aktívnych subjektov.
Sídlo UNITEC EXPRES spol.: Bratislava - Staré Mesto
UNITEC EXPRES spol. sídli na adrese Palárikova 31, 811 04 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
UNITEC EXPRES spol.: IČO, sídlo a základné údaje
UNITEC EXPRES spol. s.r.o. (IČO 17322243) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 8. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Ing. František Matter.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba olejov a tukov (SK NACE 1041) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 23. 8. 1991 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy UNITEC EXPRES spol.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu UNITEC EXPRES spol.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UNITEC EXPRES spol.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy527zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra12 zmlúv za 3 roky · 318 145 € · naposledy 27. 10. 2025Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota12 zmlúv za 3 roky · 40 615 € · naposledy 26. 11. 2025Slovenská inovačná a energetická agentúra*2 zmluvy za 3 roky · 29 410 € · naposledy 2. 4. 2025 Všetkých 14 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.41) v okrese Bratislava I
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.