TYPOCON spol. s r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Služby pre tlač a médiá
1 194 716 €tržby 2025 ▼ 3 %+9 978 €zisk 2025aktívna 35 rokov11 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 874 206 €, výsledok hospodárenia 3 404 €
- 14 : tržby 864 351 €, výsledok hospodárenia 3 323 €
- 15 : tržby 761 733 €, výsledok hospodárenia 6 948 €
- 16 : tržby 781 437 €, výsledok hospodárenia 6 987 €
- 17 : tržby 795 816 €, výsledok hospodárenia 8 491 €
- 18 : tržby 759 896 €, výsledok hospodárenia 3 280 €
- 19 : tržby 751 810 €, výsledok hospodárenia 2 810 €
- 20 : tržby 611 148 €, výsledok hospodárenia 3 383 €
- 21 : tržby 740 917 €, výsledok hospodárenia 1 690 €
- 22 : tržby 998 124 €, výsledok hospodárenia 1 715 €
- 23 : tržby 1 116 054 €, výsledok hospodárenia 152 €
- 24 : tržby 1 233 985 €, výsledok hospodárenia 11 123 €
- 25 : tržby 1 194 716 €, výsledok hospodárenia 9 978 €
TYPOCON spol. s r. o. (IČO 17322057) mala v roku 2025 tržby 1 194 716 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TYPOCON
V roku 2025 mala TYPOCON priemerne 11 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 307 825 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 743 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bratislava III bola v roku 2025 2 069 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 307 825 € | 230 130 € |
| 2024 | 8 | 249 160 € | 186 451 € |
| 2023 | 8 | 217 339 € | 162 475 € |
| 2022 | 8 | 209 830 € | 157 518 € |
| 2021 | 8 | 175 058 € | 131 446 € |
| 2020 | 8 | 91 097 € | 65 721 € |
| 2019 | — | 166 196 € | 121 892 € |
| 2018 | — | 186 715 € | 134 543 € |
| 2017 | — | 177 925 € | 128 427 € |
| 2016 | — | 169 993 € | 121 856 € |
| 2015 | — | 177 378 € | 128 201 € |
| 2014 | — | 203 084 € | 147 407 € |
| 2013 | — | 194 278 € | 140 970 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- TYPOCON, mzdové náklady na zamestnanca1 743 €
- Priemyselná výroba v okrese Bratislava III2 069 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 276 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 75 % 230 130 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 76 833 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia TYPOCON
Podľa Registra právnických osôb konajú za TYPOCON 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci TYPOCON
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Ivan Ledényi33,3 %
- Ing. Jozef Šafár33,3 %
- Peter Švantner33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ivan Ledényiod 24. 1. 2024 | 2 224 € | 33,3 % |
| Ing. Jozef Šafárod 8. 5. 2010 | 2 224 € | 33,3 % |
| Peter Švantnerod 8. 5. 2010 | 2 224 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TYPOCON
Za rok 2025 má TYPOCON v závierke tržby 1 194 716 €, o 3,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 978 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 233 985 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 905 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TYPOCON
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 233 985 €. Najnižšie: rok 2020, 611 148 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 194 716 € |
| 2024 | 1 233 985 € |
| 2023 | 1 116 054 € |
| 2022 | 998 124 € |
| 2021 | 740 917 € |
| 2020 | 611 148 € |
| 2019 | 751 810 € |
| 2018 | 759 896 € |
| 2017 | 795 816 € |
| 2016 | 781 437 € |
| 2015 | 761 733 € |
| 2014 | 864 351 € |
| 2013 | 874 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 63 284 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 978 € |
| 2024 | 11 123 € |
| 2023 | 152 € |
| 2022 | 1 715 € |
| 2021 | 1 690 € |
| 2020 | 3 383 € |
| 2019 | 2 810 € |
| 2018 | 3 280 € |
| 2017 | 8 491 € |
| 2016 | 6 987 € |
| 2015 | 6 948 € |
| 2014 | 3 323 € |
| 2013 | 3 404 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TYPOCON
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,8 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TYPOCON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,8 % | +5,7 % |
| 2024 | +0,9 % | +3,8 % |
| 2023 | 0,0 % | +3,5 % |
| 2022 | +0,2 % | +2,8 % |
| 2021 | +0,2 % | +3,4 % |
| 2020 | +0,6 % | +2,8 % |
| 2019 | +0,4 % | +2,6 % |
| 2018 | +0,4 % | +3,0 % |
| 2017 | +1,1 % | +4,1 % |
| 2016 | +0,9 % | +3,3 % |
| 2015 | +0,9 % | +4,0 % |
| 2014 | +0,4 % | — |
| 2013 | +0,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2022 (+34,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,2 % |
| 2024 | +10,6 % |
| 2023 | +11,8 % |
| 2022 | +34,7 % |
| 2021 | +21,2 % |
| 2020 | −18,7 % |
| 2019 | −1,1 % |
| 2018 | −4,5 % |
| 2017 | +1,8 % |
| 2016 | +2,6 % |
| 2015 | −11,9 % |
| 2014 | −1,1 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TYPOCON
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 681 583 €, vlastné imanie 237 504 € a záväzky 444 079 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 681 583 € | 237 504 € | 444 079 € |
| 2024 | 713 985 € | 227 525 € | 486 460 € |
| 2023 | 773 355 € | 216 402 € | 556 953 € |
| 2022 | 835 426 € | 216 250 € | 619 176 € |
| 2021 | 808 901 € | 214 535 € | 594 366 € |
| 2020 | 767 275 € | 212 843 € | 554 432 € |
| 2019 | 781 215 € | 209 460 € | 571 755 € |
| 2018 | 775 330 € | 206 651 € | 568 679 € |
| 2017 | 511 666 € | 203 370 € | 308 296 € |
| 2016 | 302 191 € | 194 879 € | 104 670 € |
| 2015 | 356 000 € | 97 743 € | 234 027 € |
| 2014 | 540 097 € | 90 796 € | 403 484 € |
| 2013 | 715 550 € | 87 473 € | 560 673 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TYPOCON (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 194 716 € | 9 978 € | 681 583 € | 237 504 € | 444 079 € | 338 594 € | +0,8 % |
| 2024 | 1 233 985 € | 11 123 € | 713 985 € | 227 525 € | 486 460 € | 406 126 € | +0,9 % |
| 2023 | 1 116 054 € | 152 € | 773 355 € | 216 402 € | 556 953 € | 344 028 € | 0,0 % |
| 2022 | 998 124 € | 1 715 € | 835 426 € | 216 250 € | 619 176 € | 239 794 € | +0,2 % |
| 2021 | 740 917 € | 1 690 € | 808 901 € | 214 535 € | 594 366 € | 186 918 € | +0,2 % |
| 2020 | 611 148 € | 3 383 € | 767 275 € | 212 843 € | 554 432 € | 161 002 € | +0,6 % |
| 2019 | 751 810 € | 2 810 € | 781 215 € | 209 460 € | 571 755 € | 215 709 € | +0,4 % |
| 2018 | 759 896 € | 3 280 € | 775 330 € | 206 651 € | 568 679 € | 205 547 € | +0,4 % |
| 2017 | 795 816 € | 8 491 € | 511 666 € | 203 370 € | 308 296 € | 291 892 € | +1,1 % |
| 2016 | 781 437 € | 6 987 € | 302 191 € | 194 879 € | 104 670 € | 280 015 € | +0,9 % |
| 2015 | 761 733 € | 6 948 € | 356 000 € | 97 743 € | 234 027 € | 291 873 € | +0,9 % |
| 2014 | 864 351 € | 3 323 € | 540 097 € | 90 796 € | 403 484 € | 329 728 € | +0,4 % |
| 2013 | 874 206 € | 3 404 € | 715 550 € | 87 473 € | 560 673 € | 334 483 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí TYPOCON?
TYPOCON a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom TYPOCON v objeme 60 600 € z rokov 2013 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 51 000 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 51 000 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 9 600 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2013 | 2 | 51 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy TYPOCON
Dátum vzniku TYPOCON je 3. 10. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1448/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020291295
- Nový štatutár: Ing. Jozef ŠafárKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, hodnota zmluvy 71 500 €. Firma vznikla 3. 10. 1991.
- Najväčšia verejná zmluva: 71 500 €Objednávateľ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 874 206 € · majetok 715 550 €
- Nový štatutár: Ing. Ivan LedényiKonateľ
- Nový spoločník: Peter ŠvantnerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Ivan LedényiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 194 716 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TYPOCON
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií,
- nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti,
- sadzba na počítači, príprava tlačových podkladov,
- poradenstvo v oblasti vydavateľstva, obchodu,
- sprostredkov. a školiaca činnosť v oblasti vydavateľstva, obchodu,
- polygrafický priemysel,
- reklamná činnosť,
- cestná motorová doprava,
- výroba a distribúcia zvukových, audiovizuálnych a multimediálnych záznamov,
- spracovanie www stránok,
- poskytovanie databázových informácii prostredníctvom internetu,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
TYPOCON v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
TYPOCON je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť služby pre tlač a médiá. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 268 € (883 závierok), TYPOCON má 1 194 716 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 142 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TYPOCON 8. z 90.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 215 €, polovica do 51 268 €, tri štvrtiny do 186 542 €; 10 % firiem má viac než 709 690 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 148 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 215 € |
| medián | 51 268 € |
| horný kvartil | 186 542 € |
| 10 % firiem má viac než | 709 690 € |
| TYPOCON | 1 194 716 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TYPOCON
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TYPOCON s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TYPOCON | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 194 716 € | 51 268 € |
| 2024 | 1 233 985 € | 48 000 € |
| 2023 | 1 116 054 € | 48 027 € |
| 2022 | 998 124 € | 46 348 € |
| 2021 | 740 917 € | 47 251 € |
| 2020 | 611 148 € | 40 703 € |
| 2019 | 751 810 € | 46 198 € |
| 2018 | 759 896 € | 43 379 € |
| 2017 | 795 816 € | 39 963 € |
| 2016 | 781 437 € | 40 996 € |
| 2015 | 761 733 € | 45 014 € |
| 2014 | 864 351 € | — |
| 2013 | 874 206 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TYPOCON | 1 194 716 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 324 € |
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 51 268 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MERCHYOU s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 952 955 € (2025)
- VALEUR, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 2 926 047 € (2025)
- VAZE s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 873 162 € (2025)
- PERLON, spol. s r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 2 765 613 € (2025)
- KPK Print s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 599 858 € (2025)
- BONHEUR s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 560 118 € (2025)
- i + i print spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 522 044 € (2025)
- Stage production s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 426 624 € (2018)
- NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 2 419 127 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TYPOCON, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TYPOCON: Bratislava - Nové Mesto
TYPOCON sídli na adrese Račianska 66, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 78 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
TYPOCON: IČO, sídlo a základné údaje
TYPOCON spol. s r. o. (IČO 17322057) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 3. 10. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutármi sú Ing. Ivan Ledényi, Ing. Jozef Šafár a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 194 716 € a výsledok hospodárenia +9 978 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813) |
| Základné imanie | 6 672 € |
| Vznik | 3. 10. 1991 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 905 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) TYPOCON spol. s r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 194 716 €, typická firma odvetvia 51 268 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 883 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy TYPOCON
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TYPOCON
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TYPOCON
- Tendre5súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 223 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen68 zmlúv za 3 roky · 2 559 235 € · naposledy 22. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas49 zmlúv za 3 roky · 57 148 € · naposledy 2. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska28 zmlúv za 3 roky · 42 020 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 244 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.13) v okrese Bratislava III
Why Summits s.r.o.P.M.P. TLAČIAREŇ, spol. s r.o.Ultra Print, s.r.o.ALT Media Consultants s. r. o.Lighthouse Media Solutions s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.