TJ SŠM Bystrany
Bystrany · Činnosti športových klubov
800 €tržby 2025 ▼ 53 %0 €zisk 2025aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 250 €, výsledok hospodárenia -7 172 €
- 22 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 7 000 €
- 23 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia -1 796 €
- 24 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia -377 €
- 25 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia 0 €
TJ SŠM Bystrany (IČO 17150205) mala v roku 2025 tržby 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár TJ SŠM Bystrany
Podľa Registra právnických osôb koná za TJ SŠM Bystrany 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TJ SŠM Bystrany
Za rok 2025 má TJ SŠM Bystrany v závierke tržby 800 €, o 52,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 7 000 €.
Výkaz ziskov a strát TJ SŠM Bystrany
Najvyššie tržby: rok 2022, 7 000 €. Najnižšie: rok 2021, 250 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 800 € |
| 2024 | 1 700 € |
| 2023 | 3 500 € |
| 2022 | 7 000 € |
| 2021 | 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | −377 € |
| 2023 | −1 796 € |
| 2022 | 7 000 € |
| 2021 | −7 172 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TJ SŠM Bystrany
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TJ SŠM Bystrany | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 0,0 % | +3,5 % |
| 2024 | −22,2 % | +2,6 % |
| 2023 | −51,3 % | +1,6 % |
| 2022 | +100,0 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2023 (−50,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −52,9 % |
| 2024 | −51,4 % |
| 2023 | −50,0 % |
| 2022 | +2 700,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TJ SŠM Bystrany
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok —, vlastné imanie 0 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € |
| 2024 | 189 € | 189 € |
| 2023 | 392 € | 392 € |
| 2022 | 328 € | 328 € |
| 2021 | 337 € | 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TJ SŠM Bystrany (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 800 € | 0 € | — | 0 € | — | — | 0,0 % |
| 2024 | 1 700 € | −377 € | 189 € | 189 € | — | — | −22,2 % |
| 2023 | 3 500 € | −1 796 € | 392 € | 392 € | — | — | −51,3 % |
| 2022 | 7 000 € | 7 000 € | 328 € | 328 € | — | — | +100,0 % |
| 2021 | 250 € | −7 172 € | 337 € | 337 € | — | — | −2 869,0 % |
Riziko: zaplatí TJ SŠM Bystrany?
Peniaze od štátu: TJ SŠM Bystrany
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TJ SŠM Bystrany
Dátum vzniku TJ SŠM Bystrany je 16. 7. 1990, teda pred 36 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-1525
- Nový štatutár: Milan JochmanIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 250 € · majetok 337 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 800 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TJ SŠM Bystrany
- TJ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
TJ SŠM Bystrany v odvetví šport, zábava a rekreácia
TJ SŠM Bystrany je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), TJ SŠM Bystrany má 800 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 398 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TJ SŠM Bystrany 57. z 67.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 129 €, polovica do 19 770 €, tri štvrtiny do 52 173 €; 10 % firiem má viac než 180 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 129 € |
| medián | 19 770 € |
| horný kvartil | 52 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 450 € |
| TJ SŠM Bystrany | 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TJ SŠM Bystrany
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TJ SŠM Bystrany s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TJ SŠM Bystrany | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 800 € | 19 770 € |
| 2024 | 1 700 € | 17 505 € |
| 2023 | 3 500 € | 16 417 € |
| 2022 | 7 000 € | 14 000 € |
| 2021 | 250 € | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TJ SŠM Bystrany | 800 € |
|---|---|
| medián okresu Spišská Nová Ves | 11 084 € |
| medián kraja | 16 152 € |
| medián Slovenska | 19 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bratislavská hádzanárska akadémiaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 801 € (2024)
- Športový klub - stolný tenis Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš · tržby 1 793 € (2025)
- Slovenská národná federácia AIKIDOBratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 1 792 € (2025)
- Strelecký klub DOZARMSPartizánske · tržby 1 765 € (2025)
- Združenie Lodenica Kormorán BratislavaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 758 € (2025)
- Obecný futbalový klub ČakajovceČakajovce · tržby 1 750 € (2025)
- Klub sálového futbalu FK ŠPORTBratislava - mestská časť Rača · tržby 1 733 € (2024)
- A4S - krasojazdkyne na bicykliKolárovo · tržby 1 732 € (2024)
- PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové MestoRudina · tržby 1 729 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TJ SŠM Bystrany, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TJ SŠM Bystrany: Bystrany
TJ SŠM Bystrany sídli na adrese Bystrany 23, 053 62 Bystrany, okres Spišská Nová Ves. V obci Bystrany je 78 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 078.
Bystrany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
TJ SŠM Bystrany: IČO, sídlo a základné údaje
TJ SŠM Bystrany (IČO 17150205) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bystrany, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 16. 7. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Milan Jochman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 800 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 16. 7. 1990 |
| Obec | Bystrany |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) TJ SŠM Bystrany má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 800 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›
Sieť prepojení firmy TJ SŠM Bystrany
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TJ SŠM Bystrany
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TJ SŠM Bystrany
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy964zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu16odvetví chýba v obci Bystranytypický nepokrytý dopyt 273 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 742 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bystrany
AniMi s. r. o.Sociálny podnik obce Bystrany, s.r.o.MAJO.OK, s.r.o.Rímskokatolícka cirkev, farnosť BystranyLesná spoločnosť Katúň a Mulík Bystrany…Všetky firmy v obci Bystrany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Spišská Nová Ves
Aeroklub Spišská Nová VesFutbalový klub Spišská Nová VesObecný športový klub RudňanySpišský oblastný futbalový zväzHockey club Spišská Nová Ves
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.